Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133539 από anisos
Κύριε creta είστε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ σε ολα.. να μιλησω για την παραδοση?? να μιλησω για την ποιότητα που εχει 30 τα εκατό υγρασία.. η να μιλησω που προσπαθουμε να επικοινωνησουμε μαζι σας για να μιλησουμε για της δυο αχρηστες παλετες που μας στείλατε.. αφου δεν μπορουμε να σας βρούμε στο τηλ και μας δινετε να μιλησουμε παντα σε καποιον γιαννη ο οποιος δεν εχει ποτε σημα..Ας μιλήσουμε απο εδω να μαθει και ο κοσμος τι πουλατε..και όσο συνεχίζετε να αδιαφορείτε θα ανεβασω και φωτο να δηχνει το πως γινεται η σομπα οταν καει το πελλετ και ο καυστηρας.. και την υγρασια που εχουν τα τσουβαλια απλα.. απαραδεκτοι..
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by anisos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133540 από fritakos

anisos έγραψε: να μιλησω για την ποιότητα που εχει 30 τα εκατό υγρασία.. .


Φοβερό !!!!! Αυτή η υγρασία σε καθε πόστ αυξάνει. Στο τέλος θα μας πείτε οτι εχει 100% και οι σακούλες ειναι μόνο νερό και θα το βάζουμε στην κατάψυξη και να κάνουμε παγοςακουλες το καλοκαιρι :silly:
30% - 40% υγρασία εχει ο τριφασικος πυρήνας όπως βγαίνει απο το ελαιοτριβείο και φυσικα δεν πελετοποιηται αν δεν στεγνώσει γιατι ειναι σαν λάσπη .....
Αν δεν σας αρέσει το προϊόν δικαίωμα σας ας μην γράφουμε όμως ανακρίβειες...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133548 από anisos
εγω φιλε μου δεν εχω καμια ορεξη να κραζω εδω μεσα οκ. και ουτε να λεω ψεματα. αυριο στο καταστημα μου θα βγαλω φωτο και απο το νερο που εχουν τα τσουβαλια μεσα, και την υγρασια και το τι αφηνει μετα απο 4 ωρες καυση... ΤΩΡΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ CRETA εάν το πελετοποιησε με υγρασια αναλάβει τις ευθύνες του.. και να ειναι σωστος επαγγελματιας να παρει και ενα τηλεφωνο να ρωτησει τι εγινε καλο το πελλετ??? θα προχωρήσουμε σε αλλη παραγγελια?? και οχι να μην μπορώ να βρω στο τηλ... εγω εκανα παραγγελια απο αλο σωστο επαγγελματια που διαφημίζετε και εδώ μέσα και σε πολλα σαιτ ο οποιος εχει παρει 2 τηλ να μας ρωτησει εάν είναι οκ το πελλετ εάν είμαστε ευχαριστημένοι και εκτος απο αυτο εστειλε και επισημο χαρτι οτι το πελλετ ειναι εγκυημένο και με την σωστη υγρασια.. αυτα σε κανουν επαγγελματια και οχι να το παιζεις κινεζος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133549 από stergiosbik
Μπορει να εχεις δικιο μπορει και οχι.
Εμας ομως τι μας νοιαζει για τις ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ;
Πεστε τα αλλου και οχι μεσα στο φορουμ. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133551 από anisos
οχι φιλε μου κανεις λαθος.. εγω πηρα δυο παλετες δεν μιλαω για ποσοτητα.. 2 παλετες τις οποίες μπορεί να της παρει ο καθε ιδιωτης και να την πατησει απο την συγκεκριμένη εταιρεία.. εδω ειναι ενα φορουμ και για επαγγελματιες και για ιδιωτες και μετραη η κοινη γνωμη του καθενος γιατι και εγω και ενας ιδιωτης δινει τα χρήματά του.. πρεπει να μαθει ο κοσμος τι πουλάνε και τι ανθρωποι είναι..πες μου εσυ τωρα εάν είχα πάρει 50 τονους απο το αχρηστο πελλετ τι θα το εκανα?? και να ερχοταν ο καθε ιδιωτης να εχει μαζεψει χρηματα με χιλια ζορια να παιρνει πελλετ να βγαλη το χειμώνα του και να μπορει να το καψη..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133555 από fritakos
anisos γίνεσαι γραφικός.... μέσα εδώ παρά πολλοί έχουμε κάψει πολλούς τόνους χωρίς πρόβλημα. Εγώ έχω κάψει 5 ο electron επίσης και εσύ έβριζες το πελλετ πριν το παραλάβεις γιατί δεν σου έδωσαν χονδρική για δυο παλετες!!!!
Εσύ έκαψες μισό τσουβάλι και ανακαλύψεις την απάτη εμείς με τόνους μάλλον είμαστε βλάκες και δεν πήραμε χαμπάρι!!!!
Πάντως αν θες να το πετάξεις το πελλετ μπορείς στην αποθήκη μου !!!!
Μην ΔΥΣΦΗΜΙΖΕΙΣ ένα προϊόν που δεν το ξέρεις !!!
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ