Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131999 από anisos
Είμαι έμπορος... με την Creta Pellet τώρα ξεκινάω εμπορική σχέση... αυτό όμως δεν πάει να πει ότι επειδή παίρνω πρώτη φορά πρέπει να μου το δωσι ακριβά, εννοείτε ότι συζητήσαμε για χονδρική και εννοείτε ότι έκοψα τιμολόγιο.... εγώ αγόρασα παραδοτέα στην Αθήνα 299 ευρώ τα μεταφορικά για το νησί είναι λογικό να είναι δικά μου... εγώ δηλαδή πόσο πρέπει να το πουλήσω?? και Γιατί ο πελάτης να το πάρει από μένα αφού θα το πάρει πιο φθηνά από μόνος του
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by anisos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132001 από Fokion
Ευχαριστω πολυ για τις διευκρινησεις.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132006 από fritakos

anisos έγραψε: Είμαι έμπορος... με την Creta Pellet τώρα ξεκινάω εμπορική σχέση... αυτό όμως δεν πάει να πει ότι επειδή παίρνω πρώτη φορά πρέπει να μου το δωσι ακριβά, εννοείτε ότι συζητήσαμε για χονδρική και εννοείτε ότι έκοψα τιμολόγιο.... εγώ αγόρασα παραδοτέα στην Αθήνα 299 ευρώ τα μεταφορικά για το νησί είναι λογικό να είναι δικά μου... εγώ δηλαδή πόσο πρέπει να το πουλήσω?? και Γιατί ο πελάτης να το πάρει από μένα αφού θα το πάρει πιο φθηνά από μόνος του


Συγνώμη για να καταλάβω, Στο site η creta διαφημίζει 220/τόνο για 3 και πάνω παλετες παραδοτέα στη Αθηνα και φαντάζομαι αν μιλάμε για χονδρική πήρατε πάνω απο 3 παλετες. Εσείς συμφωνήσατε 237/τόνο;;;; Γιατι ;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132009 από anisos
Εγώ πήρα 2 παλέτες για να το δουν οι πελάτες μου και μετά να κάνω μεγάλη παραγγελία.. και δεν είναι τόνος είναι 1260 κιλά... το θέμα δεν είναι πόσο μου το πούλησε είναι ότι τόσο πουλάει και λιανική...
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132012 από fritakos

anisos έγραψε: Εγώ πήρα 2 παλέτες για να το δουν οι πελάτες μου και μετά να κάνω μεγάλη παραγγελία.. και δεν είναι τόνος είναι 1260 κιλά... το θέμα δεν είναι πόσο μου το πούλησε είναι ότι τόσο πουλάει και λιανική...


299 τα 1260 κιλά πάλι ακριβά το πήρες... αλλά δυο παλέτες δεν είναι χονδρική... Εγώ το καλοκαίρι που πήρα 4 παλέτες τι τιμή έπρεπε να κάνει.;;; Αυτό που πήρες είναι δείγμα... όταν θα κανείς παραγγελία μεγάλη ζητά χονδρική αλλιώς ο καθένας θα λέει ότι είναι έμπορος και θα παίρνει μια δυο παλέτες να βγάλει το χειμώνα... Το ότι κόβεις τιμολόγιο δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάρεις χονδρική και εγώ με τιμολόγιο τις πήρα.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #132016 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
δηλαδή με τα λεγόμενα σας εγώ όποιος τζακάς με παίρνει τηλέφωνο κσι ζητάει ενα τζάκι να του λέω '' αμα δεν πάρεις 3 θα στο πουλήσω λιανική '' ;) έξυπνο δεν το είχα σκεφτεί ομολογώ !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ