Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1094 από michalisgr
οπως ειπα..το μονο αρνητικο που εχει η δικη μου σομπα ειναι οτι δεν εχω ζεστα νερα.. ολα τα αλλα τα εχω και εγω... ;) :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1097 από XAALAARAA

michalisgr έγραψε: οπως ειπα..το μονο αρνητικο που εχει η δικη μου σομπα ειναι οτι δεν εχω ζεστα νερα.. ολα τα αλλα τα εχω και εγω... ;) :P



Άμα της βάλεις και μέρικα ledakia και ένα αστέρι ούτε δέντρο για τα Χριστούγεννα θα χρειαστείς 2 σε 1 :P :P :P :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1100 από N1k0s

XAALAARAA έγραψε:

michalisgr έγραψε: οπως ειπα..το μονο αρνητικο που εχει η δικη μου σομπα ειναι οτι δεν εχω ζεστα νερα.. ολα τα αλλα τα εχω και εγω... ;) :P



Άμα της βάλεις και μέρικα ledakia και ένα αστέρι ούτε δέντρο για τα Χριστούγεννα θα χρειαστείς 2 σε 1 :P :P :P :P


κακίες !

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tasos25

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1102 από ivantzid
Φιλε XAALAARAA το αβατορ που έχεις, είναι εντυπωσιακό αλλά και αποκρουστικό, για μένα τουλάχιστον.

Αυτό ήταν για π.μ. αλλά δεν έχουμε ακόμη.

OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW, NOTHING ELSE MATTERS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1104 από tasos25
φιλε Νικο καλησπερα αν εχεις την καλοσυνη δωσε περισσοτερες πληροφοριες γγια την σομπα σου προελευση τιμη κλπ
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1113 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

egglezos έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Στις υπόλοιπες ώρες πόσο κατεβάζεις το θερμοστάτη; (Δηλ. 9 πμ - 16 μμ & 00.30 πμ - 7 πμ = 13,5 ώρες)
Και το ρωτάω γιατί κάποιοι λένε να τό 'χουμε στην ίδια θερμοκρασία πάντα για οικονομία. Εγώ το έχω 22-23 β. από 7 πμ έως 11 μμ και το χαμηλώνω στους 20 β. από τις 11 μμ μέχρι 7 πμ = 8 ώρες. Κάνω καλά ή να το έχω όλο το 24ωρο στους 21-22 σταθερά;


στις ενδιάμεσες ώρες δουλέυει στους 19. Με το να τον έχεις συνέχεια στους 21-22 κάνεις καλύτερα από το να τον σβήνεις, να παγώνει το σπίτι και μετά να τον ξανα-ανάβεις, αλλά άν έβαζες έναν θερμοστάτη ηλεκτρονικό με χρονοδιακόπτη, θα του θέσεις τις θερμοκρασίες μέγιστες και ελάχιστες (όπως εγώ, πχ. 18-19 και υψηλή 21-22) και θα έχεις ακόμα περισσότερη οικονομία!

Δεν τον σβήνω ποτέ! Συνεχώς 16 ώρες στους 22-23 β. κι άλλες 8 σερί στους 20 β. χειροκίνητα. Άρα είμαι ΟΚ έτσι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.137 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ