Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4196 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Τιμές pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Καλημέρα και καλή χρονιά!!
Οι τιμή τόνου από το κατάστημα αυτή τη στιγμή είναι στα 270€.Για σακουλάκι των 15 κιλών η τιμή είναι στα 4,30 το τεμάχιο.
Για εσάς κ. Μαρία,ρώτησα την μεταφορική πού συνεργάζομαι και η τιμή βγαίνει περίπου στα 320€-330€ ο τόνος για παράδοση στην πόρτα σας(μου φάνηκαν πολλά γι'αυτό δεν σας ενημέρωσα).
Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες καλέστε με στο τηλέφωνο.
Σας ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης

Φίλε Γιάννη , μην με ξεχάσεις αυριο πέμπτη να με φέρεις 40 σακκιά , ε φίλε μου ; Εχουμε μιλήσει από την δευτέρα και με είπες ότι πέμπτη θα έχεις

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4203 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Καλημέρα !


Δεν άρχισα ακόμα να καίω πέλλετ, απο του χρόνου σίγουρα όμως. Με στεναχωρεί που βλέπω όμως πάλι να εξάγουμε τα λεφτά μας.....και αυτή την φορά σε Βουλγαρία, Σκόπια, Ρουμανία, Σερβία, κτλ.

Οχι τώρα ρε παιδιά......όχι τωρα σε τέτοιες δύσκολες στιγμές :( :(


Μάστορα μαζί σου.Πήρα ελληνικό λέβητα παίρνω Ελληνικό πέλλετ αλλά πολλοί βλέπουν την δεδομένη στιγμή εύκολο χρήμα και πάνε να κάνουν αρπαχτές.Ναι φίλε μου θα πάρω αν βρω σε καλύτερη τιμή και εισαγώμενο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4207 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet
Έχετε διαπιστώσει αρπαχτές, για ελληνικό, η για εισαγόμενο ?

Γιατί εγώ παρακολουθώ το κους-κους εδώ στα θέματα και εντοπίζω προβλήματα και παράπονα μόνο στην ποιότητα του υλικού.

Και γιατί να κάνει αρπαχτή ένας Ελληνας βιοτέχνης ? Δεν τον απασχολεί να έχει ευχαριστημένη και σίγουρη πελατεία ?
Νομίζω πως κάπου έχει μπερδευτεί η δουλειά. Μήπως ορισμένοι αγοράζουν εισαγόμενα, και μόλις κλατάρει η εισαγωγή τρέχουν να πάρουν από όπου βρουν ?

Στην Πέλλα έχω ακούσει "τίποτα σίγουρο" ότι πωλούν τον τόνο 180ευρώ.....αλλά όχι ευκαιριακά, εάν είσαι πελάτης του μόνο.

Βέβαια από ότι βλέπω, αμάν κάνει ο κόσμος να βρει φθηνό πελλετ...... μήπως δεν ψάχνει εκεί που πρέπει. :(
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4208 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Ακριβώς θέλει ψάξιμο.Είμαι βόρεια αττική και να φανταστείς όταν ξεκίνησα να ψάχνω για πέλλετ βρήκα ελληνικό με 7 ευρώ το 20κιλο,το ίδιο με 9 ευρώ και κατάφερα να βρώ με 3.8 το 15κιλο ελληνικό.Δηλαδή τι διαφορά ποιότητας είχαν και υπήρχαν τέτοιες διακημάνσεις.Εγώ προσωπική άποψη το θεωρώ αρπαχτή,αλλά πιστεύω ότι του χρόνου θα στρώσουν τα πράγματα γιατί αυξήθηκε σημαντικά ο ανταγωνισμός και θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4213 από alias
Απαντήθηκε από alias στο θέμα Τιμές pellet
δυστυχος ετσι ειναι ΑΡΠΑΧΤΗ
ο ΕΛΛΗΝΑΣ εχει μαθει να παταει εκει που ο αλλος ποναει
με 1 πελατη να εχει βγαλει το μεροκαματο και ας αγορασε ο πελατης μια μαστιχα
στην πελλα απο οσο ξερω 180€ ο τονος δεν νομιζω να υπαρχει πριν απο αρκετους μηνες ισως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4214 από alex
Απαντήθηκε από alex στο θέμα Τιμές pellet
ποσο εχει το πελλετ στα ιωαννινα?ξερει κανεις???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.382 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ