Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131537 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet

lefterismega έγραψε: Πάντως Κε Νάσικα στην περιοχή της Κορινθίας κάτι πρέπει να κάνετε για αντιπρόσωπο κοντά σε Κόρινθο ή Λουτράκι
δεν βρίσκω alfawood παρά μόνο στο Ζευγολατιό και με τιμή 5€ το σακί ! ... μάλλον λίγο ακριβούτσικο ε ?

εχετε δίκιο. (Ζευγολατιο ? Σταμπ___? Αγορασε Χειμωνα δυστυχως)
Τα μεταφορικά ειναι 35 ευρω/τονο και την περιοχή δεν την κυνηγαω επειδή υπάρχει ντοπια παραγωγη (Φενεο)
Καρφουρ δεν εχετε εκει ;

Αν σκεφτω κατι, θα ειδοποιήσω με πμ η μεσω Φωκ


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131540 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet
κ.Νάσικα στην Ημαθία προιόντα σας βρίσκουμε σε αυτούς τους 2 στην Νάουσα που βλέπω ως συνεργάτες σας στην σελίδα της Αλφαγουντ;Βέροια δεν υπάρχει κάποιος;

ΥΓ:Μόλις τώρα είδα πως στο δίκτυο σας δεν υπάρχουν πια αυτοί στην Νάουσα.Μόνο από Θεσσαλονίκη για αγορές από την Ημαθία;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131541 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet

Nasikas έγραψε: εχετε δίκιο. (Ζευγολατιο ? Σταμπ___? Αγορασε Χειμωνα δυστυχως)
Τα μεταφορικά ειναι 35 ευρω/τονο και την περιοχή δεν την κυνηγαω επειδή υπάρχει ντοπια παραγωγη (Φενεο)
Καρφουρ δεν εχετε εκει ;

Αν σκεφτω κατι, θα ειδοποιήσω με πμ η μεσω Φωκ


Καταρχήν να σας ευχαριστήσω για την άμεση απάντηση ...

-Ναι ... Ζευγολατιο ο Σταμπ___ αλλά εκτός του ότι είναι ακριβός είναι και πολύ μακριά.
-Ο "feneos" είναι πολύ μικρή μονάδα και η παραγωγή του δεν επαρκεί για διάθεση σε ιδιώτες (μάλλον προτιμάει τα καταστήματα) ... κακή ιδέα ...αλλά έτσι είναι !
-Η Κόρινθος έχει 2 Κάρφουρ ωστόσο δεν έχω δει ποτέ alfawood παρά μόνο του Καρυπίδη .
άσε που αν τυχόν φτάσουν 2-3 παλέτες απο το δικό σας, θα πάει κατευθείαν σε "γνωστούς" τους !!! πριν καν εμείς οι "θνητοί" το πάρουμε χαμπάρι και δεν είναι βέβαια η πρώτη φορά !. (δυστυχώς έτσι λειτουργεί αυτό το μαγαζί και μάλλον θα φάει το κεφάλι του γιατί σε λίγο ανοίγει εδώ "Σκλαβενίτης")...

-Ναι μέσω Φωκ ... ευχαριστώ και πάλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131543 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

Nasikas έγραψε: εχετε δίκιο. (Ζευγολατιο ? Σταμπ___? Αγορασε Χειμωνα δυστυχως)
Τα μεταφορικά ειναι 35 ευρω/τονο και την περιοχή δεν την κυνηγαω επειδή υπάρχει ντοπια παραγωγη (Φενεο)
Καρφουρ δεν εχετε εκει ;

Αν σκεφτω κατι, θα ειδοποιήσω με πμ η μεσω Φωκ


Καταρχήν να σας ευχαριστήσω για την άμεση απάντηση ...

-Ναι ... Ζευγολατιο ο Σταμπ___ αλλά εκτός του ότι είναι ακριβός είναι και πολύ μακριά.
-Ο "feneos" είναι πολύ μικρή μονάδα και η παραγωγή του δεν επαρκεί για διάθεση σε ιδιώτες (μάλλον προτιμάει τα καταστήματα) ... κακή ιδέα ...αλλά έτσι είναι !
-Η Κόρινθος έχει 2 Κάρφουρ ωστόσο δεν έχω δει ποτέ alfawood παρά μόνο του Καρυπίδη .
Κ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΡΥΠΙΔΗ(ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΚ. ;)
άσε που αν τυχόν φτάσουν 2-3 παλέτες απο το δικό σας, θα πάει κατευθείαν σε "γνωστούς" τους !!! πριν καν εμείς οι "θνητοί" το πάρουμε χαμπάρι και δεν είναι βέβαια η πρώτη φορά !. (δυστυχώς έτσι λειτουργεί αυτό το μαγαζί και μάλλον θα φάει το κεφάλι του γιατί σε λίγο ανοίγει εδώ "Σκλαβενίτης")...

-Ναι μέσω Φωκ ... ευχαριστώ και πάλι


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131548 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Re: Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

dimlyk έγραψε:

lefterismega έγραψε: οπότε έχουμε και λέμε ... alfawood VS Καρυπιδης σημειώσατε Χ ως προς την επιπλίλα ?

και εγώ του Καρυπίδη καίω και κάθε φορά που ανάβει το κορίτσι μου έτσι μυρίζει ....
και ανοίγω πόρτες και παραθύρια για να ξεμυρίσει ... όχι για πολύ βέβαια ε ...


μηπως να σ απασχολησει το οτι μυριζει κι οχι το πως μυριζει ?
απο που δηλ μπαινει η μυρωδια στο δωματιο οταν αναβει η σομπα?


Το θεμα ειναι να μην καιμε επιπλα η οτιδηποτε σαβουρα εχει απομεινει στα εργοστασια ξυλειας. Αλλα ποιος ελεκτικος οργανισμος να κανει ελεγχους ? Αντι να φτιαξουμε κανεναν, διαλυουμε οτι εχει απομεινει στη χωρα και στο φιναλε μας το παρουσιαζουν για μεταρυθμιση. Τελικα μας περνανε για πολυ μ@λακες εγω αυτο καταλαβα.


Sent from my AT300SE using Tapatalk


φυσικα και δεν διαφωνω αλλα τα πελλετ απο οξυα καπως ετσι μυριζουν :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131564 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Re: Re:Re: Re:Re: Τιμές pellet
Στέργιε δεν ξέρω πως γίνεται στις δικές σας περιοχές ...
αλλά εδώ τα Καρφουρ που έχουμε λειτουργούν με κολλητούς !
Εκεί που δεν έδινε κανείς σημασία στο σημείο που είχαν τα πελλετ του Καρυπίδη (μηδέν κατανάλωση και το παρακολουθούσα σε καθημερινή βάση) ξαφνικά και ως δια μαγείας μια ωραία πρωία εξαφανιστήκαν μέχρι ενός όταν το πήγαν 3,12€ ! ... χαχαχα πως έγινε αυτό ακόμα δεν έχω καταλάβει ! ... μάλλον έχω καταλάβει αλλά αστο τώρα ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.383 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ