Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3952 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε:

Τάκης έγραψε:

AMBIENTES έγραψε: Λάρισα από alfawood 285 o τόνος και φίλος μου είπε ότι και ο ΜΑΚΗ εκέί παίζει.


Πήρα το Σάββατο μερικά σακιά ΜΑΚΗΣ προς 27 λεπτά στα Φάρσαλα. Τόσο το έπαιρνα και πριν τις γιορτές.


Δηλαδή 4,05 η σακούλα των 15 κιλών; Αν όντως ισχύει είναι πολύ καλή τιμή για την εποχή και για το συγκεκριμένο πελλετ. Έχω κάποιες επιφυλάξεις, αλλά μακάρι να είναι έτσι.


4,00€ το 15κιλο. Και μου το φέρνει σπίτι, βέβαια οι αποστάσεις είναι ασήμαντες. Το θέμα των επιφυλάξεων μου είναι ακατανόητο.

Οι τιμές που λέει οτι πουλάει χονδρική ο Μακή, οι τιμές που πουλάνε ΜΑΚΗ στην Θεσ/νίκη και η τιμή 285 στην Λάρισα μου κάνουν το 266 στα Φάρσαλα λίγο δύσκολο. Ίσως έχει απόθεμα από αρχές Νοέμβρη. Δεν υπονοούσα κάτι.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3984 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet

kostas1 έγραψε: Κύριοι καλησπέρα.
Πήρα σε καλή τιμή bioenergy το έχει κάψει κανείς;Μου μυρίζει λίγο ρετσίνι η κάνω λάΘος;



τοχω καψει εγω εδω και 3 βδομαδες... Βγαζει πολυ ζεστη αλλα και ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ κλινκερ.... Ασε που κοντεψε να μου καψει τη σομπα!! Δε θα το ξανα παρω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3988 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τιμές pellet
Παραλαμβάνουμε σήμερα 1 τόνο Ρουμάνικο, 260€ τελική με παράδοση στο σπίτι (Αθήνα).
Είχα πάρει δείγμα και ήταν πολύ καλό. Για να δούμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3990 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Τιμές pellet
από πια εταιρία το αγόρασες? δώσε παραπάνω πληροφορίες εάν γίνετε τηλέφωνο διεύθυνση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3992 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τιμές pellet

kinezos έγραψε: από πια εταιρία το αγόρασες? δώσε παραπάνω πληροφορίες εάν γίνετε τηλέφωνο διεύθυνση?


Η εταιρεία UNICECO. (δεν έχω αυτή τη στιγμή περισσότερα στοιχεία να δώσω).
Λευκή ξυλεία 100%.
Μου ζέσταινε όλο το σπίτι κάποια στιγμή (2 όροφους και το μπόιλερ!).
Έχω την εντύπωση ότι έχει πολύ καλή απόδοση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3993 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Οι τιμές που λέει οτι πουλάει χονδρική ο Μακή, οι τιμές που πουλάνε ΜΑΚΗ στην Θεσ/νίκη και η τιμή 285 στην Λάρισα μου κάνουν το 266 στα Φάρσαλα λίγο δύσκολο. Ίσως έχει απόθεμα από αρχές Νοέμβρη. Δεν υπονοούσα κάτι.


Κανένα απόθεμα δεν είχε. Του τέλειωσε στις γιορτές, δεν μπορούσε να φέρει λόγω κάποιων εργασιών συντήρσης στο εργοστάσιο ή κάτι παρόμοιο και είχε καινούργια παραλαβή στις 4 Ιανουαρίου. Απλά δεν ενεργούν όλοι οι έμποροι με τον ίδιο τρόπο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.362 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ