Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111648 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Fokion έγραψε: Μολις γυρισα απο Leroy οπου παρηγγειλα 70 τσουβαλια Golden προς 314 ευρω + 30 ευρω!!! μεταφορικά στην πορτα μου ( πολυ μικρή αποσταση αν ηξερα οτι ηταν τοσο θα ειχα παρει φορτηγακι απο γνωστό)
Κι αν θες και συγκεκριμενη ωρα παραδοσης σε χρεωνουν ΑΚΟΜΑ 30 ευρω.....

το στοκ που ειχε το λερου αεροδρομιου ( φανταζομαι ) ειναι 1180 τσουβαλια. Κοιταζα το κομπιουτερ του πωλητη την ωρα που περναγε την παραγγελεια κι εδειχνε το "διαθεσιμο" οπου φανταζομαι ειναι του συγκεκριμενου μαγαζιου και οχι απο ολα. αρα εχουν 100 παλετες χοντρικά ακομα.

Σε ερωτηση μου αν θα φερουν και bioenergy αργοτερα η απαντηση ηταν αρνητική ( οσο μπορει να ξερει στα σιγουρα ενας πωλητης)
γενικώς γινοταν ενας ψιλοπανζουρλισμός και επεισεις κατα δηλωση του πωλητη, περιεργως πως ολοι αγοραζαν νωρις κι οχι την τελευταια στιγμη


Το Θέμα είναι οτι αγόρασες με 299 το τονο στην Αθήνα en-plus A1 που δεν το ακους ευκολα. Μαλιστα μεσα στον Οκτώβρη καθολου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111649 από AMBIENTES
Απαντήθηκε από AMBIENTES στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

vag1234 έγραψε: Ανα πάσα στιγμή μπορώ να πάρω φίλε μου τηλ.. Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική ενός μέλους να μην αναρτάει τιμές και τοποθεσία ενός προϊοντος στο thread των τιμών που έχει δημιουργηθεί ώστε να βοηθήσει και τα υπόλοιπα μέλη παρά πετάει μια φωτοβολίδα και εξαφανίζεται. Κάποιοι το έκαναν και πέρσι!!


Αν αυτό είναι μπηχτή για μένα κρίμα γιατί ποτέ δεν κρύφτηκα.Μένω Λάρισσα και το πέλλετ το πήρα απο το μαγαζί της αλφαγουντ αρχές σεπτέμβρη στα 220 ο τόνος παραδωτέο στην πόρτα μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111650 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το ξερω.
Γι αυτο και ενημερωσα να ξερει ο καθενας τι κανει, γιατι δεν εχουν και πολυ αποθεμα ( 100 ατομα... σε μια βδομαδα εφυγε πιστευω...) και μετα ποιος ξερει αν τι και ποσο θα φερουν

( σε απαντηση στον jnet)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111654 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

AMBIENTES έγραψε:

vag1234 έγραψε: Ανα πάσα στιγμή μπορώ να πάρω φίλε μου τηλ.. Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική ενός μέλους να μην αναρτάει τιμές και τοποθεσία ενός προϊοντος στο thread των τιμών που έχει δημιουργηθεί ώστε να βοηθήσει και τα υπόλοιπα μέλη παρά πετάει μια φωτοβολίδα και εξαφανίζεται. Κάποιοι το έκαναν και πέρσι!!


Αν αυτό είναι μπηχτή για μένα κρίμα γιατί ποτέ δεν κρύφτηκα.Μένω Λάρισσα και το πέλλετ το πήρα απο το μαγαζί της αλφαγουντ αρχές σεπτέμβρη στα 220 ο τόνος παραδωτέο στην πόρτα μου.


Όχι φίλε μου δεν ήταν μπηχτη για εσένα προσωπικά .. Μιλάω για το σύνολο των χρηστών που το κάνουν αυτό ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111655 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
oxi στα χέρια μου δεν εχω την αποδειξη πρεπει να εχουν τιμολογιο τα παιδια που το οργανωσαν,θα μαθω απο βδομαδα και θα ενημερωσω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111660 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
266 to βιοενεργυ στο γνωστο πολυκαταστημα
και πρωτη φορα το ειδα γεματο πελλετ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.364 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ