Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97108 από scouter
Απαντήθηκε από scouter στο θέμα Τιμές pellet

panagiotisserres έγραψε: έχει κανείς χρησιμοποιήσει το GMG και αν ναι πως του φάνηκε?


έκαψα μόνο 10 τσουβαλάκια από αυτό αλλά είμαι 99% σίγουρος, πως είναι το "no name" που πήραμε μαζί με τους λέβητες τον χειμώνα (3 τόνους)
το "no name" με άφησε πολύ ικανοποιημένο και από τιμή (280 τελική με αγορά Δεκέμβρη)και από απόδοση, οπότε αν καλοκαίρι το βρω το GMG κάτω από 250 τελική, σίγουρα θα το προτιμήσω

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panagiotisserres

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97114 από panagiotisserres
Απαντήθηκε από panagiotisserres στο θέμα Τιμές pellet
ευχαριστω..εγω εκαψα το AHIRA πολυ καλο ηταν..τωρα για το GMG θα παρω πληροφοριες και θα αποφασισω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97153 από Avramidis
Απαντήθηκε από Avramidis στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ έκαψα GMG πέρσι και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει στις Σέρρες. Απο όσα πέλλετ δοκίμασα ήταν το καλύτερο. Το είχα πάρει και εγώ από την Δράμα. Τώρα για να το βρεις με 250 το θεωρώ λίγο δύσκολο. Πριν από 10 μέρες που τους ρώτησα μου είπαν τιμή Απριλίου 285 Ευρώ με το ΦΠΑ και μεταφορά για 1-3 τόνους, για περισσότερο έχουν άλλη τιμή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97155 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
εγω ρε παιδια εχω καψει σχεδον ο,τι πελλετ υπαρχει στη χωρα μας αλλα σαν το golden δε βρηκα.. Συμμεριζεται καποιος αλλος την αποψη μου;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97159 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: εγω ρε παιδια εχω καψει σχεδον ο,τι πελλετ υπαρχει στη χωρα μας αλλα σαν το golden δε βρηκα.. Συμμεριζεται καποιος αλλος την αποψη μου;


Κάτσε να δούμε τι τιμή θα έχει φέτος. Φοβάμαι πως του χρόνου θα θυμόμαστε τι ωραία που έκαιγε και τίποτα παραπάνω!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #97165 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

michalisgr έγραψε: εγω ρε παιδια εχω καψει σχεδον ο,τι πελλετ υπαρχει στη χωρα μας αλλα σαν το golden δε βρηκα.. Συμμεριζεται καποιος αλλος την αποψη μου;


Κάτσε να δούμε τι τιμή θα έχει φέτος. Φοβάμαι πως του χρόνου θα θυμόμαστε τι ωραία που έκαιγε και τίποτα παραπάνω!


θα κανουμε εισαγωγη για παρτη μας ρε... σιγα μη κατσω να σκασω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.371 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ