Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28873 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Τιμές pellet
Καλό θα είναι να ανταλλάσουμε πληροφορίες για το πού βρίσκουμε λογικές τιμές σε γνωστές μάρκες πέλλετ. Έτσι θα βοηθάμε τους συμφορουμίτες πραγματικά. Το να ξεφωνίζουμε συγκεκριμένους εμπόρους για τις τιμές τους δε θα βοηθήσει σε τίποτα, παρά μόνο προβλήματα θα δημιουργήσει και εντυπώσεις. Όσοι παρακολουθούν το φόρουμ γνωρίζουν ποιες είναι οι λογικές τιμές. Άρα χρειαζόμαστε ανταλλαγή πληροφοριών για ευκαιρίες, όπου τις εντοπίζουμε.[/quote]

Οκ εσείς ξέρετε καλύτερα, είμαι νέος στο "σπορ".! Για να μην αραδιάζω λοιπόν μαγαζιά (3-4) απλά αναφέρω οτι ΑΘΗΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ με μεταφορά έχω βρει μέχρι 300€/tn το οικονομικότερο σε μάρκες biotherm, bioenergy point. Άρα αν βρεθεί κάτω από 300€ με αντίστοιχες προδιαγραφές θα θεωρηθεί χαμηλή τιμή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28975 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
καλημερα. προς τους προμηθευτες πελλετ. Θελω προσφορα για πληρες φορτιο 25,5 τονους πελλετ ολων των εταιρειων που δουλευετε... στο παρακατω email

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29017 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: καλημερα. προς τους προμηθευτες πελλετ. Θελω προσφορα για πληρες φορτιο 25,5 τονους πελλετ ολων των εταιρειων που δουλευετε... στο παρακατω email

Αφού θέλεις πλήρες φορτίο γιατί δεν ψάχνεις κατευθείαν από Βουλγαρία παρακάμπτοντας τους εμπόρους; Εγώ είδα σε βουλγάρικα εργοστάσια να δίνουν τιμή 170-190 ευρώ/τόνος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29184 από anggelo
Απαντήθηκε από anggelo στο θέμα Τιμές pellet
Ναι γεια σας να βοηθησω και λιγακι.Ειμαι απο χαλκιδα και απο ψαξιμο βρηκα στο σχηματαρι rz pellet με 5.20€ το 15kg ακριβος διπλα στα διοδια σχηματαριου και στην χαλκιδα εχουν alphawood 300€ ο τονος και ενα αυστριακο golden 350€ ο τονος αυτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29203 από INFRARED
Απαντήθηκε από INFRARED στο θέμα Τιμές pellet
θα σου στειλω προσφορα αυριο για schweighofer. καλημερα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29213 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Τιμές pellet
Καλημέρα,

Θεσσαλονίκη βρήκα μαγαζί που πουλάει AMECO & ECO PELLET με πιστωτική κάρτα και άτοκες δόσεις, για όποιον τον διευκολύνει... Εγώ από εκεί αγόρασα (μάλλον πιο ακριβά από ότι τα βρήκα αλλού), αλλά οι άτοκες δόσεις ήταν το κλειδί της υπόθεσης. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφέρω το όνομα του μαγαζιού.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.355 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ