Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26275 από panpeletak
Απαντήθηκε από panpeletak στο θέμα Τιμές pellet

Pri έγραψε:

PELLET-SHOP έγραψε: Υ.Γ. Συγνώμη προς τους διαχειριστές και τα μέλη,δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω για την αλλαγή της προσφοράς.


Βασικά ενημερωτικά το έγραψα περισσότερο για χρήστες που έψαχναν όπως εγώ. Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω.


Μέχρι στιγμής δεν το έχω μετανοιώσει . Ελπίζω και κατα την καύση να εξακολουθήσω! ;)


πως σε φάνηκε η αγορά του Biotherm;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26279 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε: Γιώργο αν πάρω BigBag και το συσκεύαζα σε noname σακούλα θα μπορούσα να βγω σε αυτή την τιμή με το ΦΠΑ?

To επιτρέπει η τιμή του BigBag δηλαδη?

Βεβαία θα πουλούσα ένα noname που θα το έλεγα ασπρουλάκι από το Comanesti by schweighofer .


Η διαφορά του Big Bag σχεδόν καλύπτεται από το κόστος συσκευασίας. Αν πουλάει τα μεταχειρισμένα big bag και αν δεν γεμίζει και πολύ τα σακούλια, τότε κάτι μπορεί να γίνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26409 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Είπα ότι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή και αυτό αποδείχθηκε 100%.
To πέλλετ είναι από το Comanesti και δεν έχει καμία σχέση ούτε με enplusA1 ούτε με το γνωστό πέλλετ της Schweighofer.
O καταναλωτής πρέπει να ενημερώνεται και τελικά ενημερώθηκε.


1ον Ποσο σιγουρος εισαι οτι αυτο που γραφεις ισχυει ??
2ον Γιατι το πελλετ αφου δεν ειναι το γνησιο προιον φερει την επωνυμια ?
3ον ΤΟ Comanesti πως τα χει καταφερει και βγαζει πελλετ ΠΑΡΑΝΟΜΟ και η εταιρεια δεν ασχολειται??

Εγω δεν εχω κανενα λογο να μη σε πιστεψω , αρκει να εχεις επιχειρηματολογια .Με λογια του αερα του στυλ η τιμη δε βγαινει τοσο και λοιπα δεν προκειται να αποδειξεις τιποτε .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kiko73

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26412 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Είπα ότι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή και αυτό αποδείχθηκε 100%.
To πέλλετ είναι από το Comanesti και δεν έχει καμία σχέση ούτε με enplusA1 ούτε με το γνωστό πέλλετ της Schweighofer.
O καταναλωτής πρέπει να ενημερώνεται και τελικά ενημερώθηκε.

Αυτήν την στιγμή η Schweighofer παράγει πέλλετ σε 2 μονάδες. Στο Sebes και στο COMANESTI. Στο COMANESTI παράγουν μόνο big bag.


Τοτε συγνωμη σε μπερδευω με τον αλλο εμπορο που μιλουσα χτες !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kiko73

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26476 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Είπα ότι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή και αυτό αποδείχθηκε 100%.
To πέλλετ είναι από το Comanesti και δεν έχει καμία σχέση ούτε με enplusA1 ούτε με το γνωστό πέλλετ της Schweighofer.
O καταναλωτής πρέπει να ενημερώνεται και τελικά ενημερώθηκε.


1ον Ποσο σιγουρος εισαι οτι αυτο που γραφεις ισχυει ??
2ον Γιατι το πελλετ αφου δεν ειναι το γνησιο προιον φερει την επωνυμια ?
3ον ΤΟ Comanesti πως τα χει καταφερει και βγαζει πελλετ ΠΑΡΑΝΟΜΟ και η εταιρεια δεν ασχολειται??

Εγω δεν εχω κανενα λογο να μη σε πιστεψω , αρκει να εχεις επιχειρηματολογια .Με λογια του αερα του στυλ η τιμη δε βγαινει τοσο και λοιπα δεν προκειται να αποδειξεις τιποτε .


Και μια ακομη ερωτηση για να συμπληρωσω τις ερωτησεις του sp4wn
Μπορεις να επαναλαβεις giogud πως αποδειχθηκε 100% οτι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή
γιατι εγω δεν το καταλαβα;;;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26481 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

kiko73 έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Είπα ότι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή και αυτό αποδείχθηκε 100%.
To πέλλετ είναι από το Comanesti και δεν έχει καμία σχέση ούτε με enplusA1 ούτε με το γνωστό πέλλετ της Schweighofer.
O καταναλωτής πρέπει να ενημερώνεται και τελικά ενημερώθηκε.


1ον Ποσο σιγουρος εισαι οτι αυτο που γραφεις ισχυει ??
2ον Γιατι το πελλετ αφου δεν ειναι το γνησιο προιον φερει την επωνυμια ?
3ον ΤΟ Comanesti πως τα χει καταφερει και βγαζει πελλετ ΠΑΡΑΝΟΜΟ και η εταιρεια δεν ασχολειται??

Εγω δεν εχω κανενα λογο να μη σε πιστεψω , αρκει να εχεις επιχειρηματολογια .Με λογια του αερα του στυλ η τιμη δε βγαινει τοσο και λοιπα δεν προκειται να αποδειξεις τιποτε .


Και μια ακομη ερωτηση για να συμπληρωσω τις ερωτησεις του sp4wn
Μπορεις να επαναλαβεις giogud πως αποδειχθηκε 100% οτι πέλλετ της Schweighofer δεν μπορεί να πωληθεί σε αυτήν την τιμή χωρίς να υπάρχει φοροδιαφυγή
γιατι εγω δεν το καταλαβα;;;;;;


Είναι μια ανούσια κουβέντα που συνεχίζεται χωρίς λόγο. Σιγά μη καθίσουμε να ελέγξουμε τα βιβλία του προμηθευτή για να δούμε αν φοροδιαφεύγει ή όχι και ποσώς μας ενδιαφέρει αν δεν μας καλεί να συμμετάσχουμε στο αδίκημα. Ο giogud είναι προμηθευτής πέλετ και για λόγους ηθικής τάξης δεν θα έπρεπε να εκφέρει κρίσεις κάθε φορά που ακούει κάποια χαμηλή τιμή στο πέλετ. Αν θέλει να υπερασπίσει τα συμφέροντά του ας το κάνει εκτός forum.
Τον προηγούμενο χειμώνα είχα γράψει εδώ στο forum την τιμή που προμηθευόμουν το πέλετ απο κατάστημα της περιοχής μου για να μου απαντήσει ότι διατηρεί αμφιβολίες, δηλ ίσως και νάλεγα ψέματα. Προφανώς δεν θέλει να βλέπει κανέναν να πουλά φθηνότερα από αυτόν και όταν το βλέπει χαρακτηρίζει τον γράφοντα ύποπτο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.318 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ