Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26220 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Φιλε giogud νομιζω οτι παρατραβειξε το ολο θεμα!
Σταματα να παρακαλας να σου πουμε το ονομα του εμπορα για να μας σωσεις ολους...!!!!


Μα άμα αποκαλυφθεί το κρατικό μυστικό, εγώ θα χάσω την δουλεία μου και τα μέλη θα αγοράσουν φθηνά...
Ποιο είναι λοιπόν το πρόβλημα;

Και για να τελειωνουμε δεν νομιζω οτι εσυ σαν εμπορος θα επρεπε να γραφεις στο συγκεκριμενο θεμα.


Το αν θα γράφω ή όχι είναι νωρίς για να το κρίνεις. Μόλις 8 αναρτήσεις δεν είναι αρκετές.
Ο τρόπος που μιλάω και γράφω είναι τέτοιος που δείχνει ότι δεν ψαρεύω πελάτες εδώ μέσα.

Επαναλαμβάνω.....
Ιδού η Ρόδος..............
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26223 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet
Ο αντιπροσωπος της schweighofer στην Ελλαδα αν δεν κανω λαθος ειναι ο Τσουλφιδης!Τωρα για το golden naggets δεν ξερω,αληθεια αναρωτηθηκατε ποτε γιατι η schweighofer εχει δυο ειδων πελλετ(ισως και τρια) μονο για την Ελλαδα?Και σιγουρα δεν ειναι λογο ποιοτητας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26226 από PELLET-SHOP
Απαντήθηκε από PELLET-SHOP στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

PELLET-SHOP έγραψε:
Επειδή δεν μιλήσαμε καθόλου μαζί και δεν συνεννοηθηκα για την περίπτωση σου με το συνέταιρο μου(σχετικά με την προσφορά για τα μέλη του energ),έχεις απόλυτο δίκιο για το biotherm.
Για το ahira όμως δεν μπορεισ να πεισ; ;) το πήρες -14€ !!! από την προσφορά.
Anyway,καλό χειμώνα και καλές πελλετοκαυσεις. B)


Επειδη ομως υπάρχει και το energ θα πρότεινα τουλάχιστο να επιστρέψετε Γιάννη τα 8€ ανα τόνο του Biotherm. Οι διακαιολογίες που θέτεις για το οτι δεν γνώριζε ο συνέταιρος είναι για μικρά παιδάκια. Εκδίδεις πιστώτικό έκπτωσης το στελνεις και καταθέτεις τα χρήματα πίσω. Θα μπορούσε να αγοράσει το Biotherm 13€ λιγότερα τον τόνο από την νεα προσφορά που τρέχει εδώ και 3 ημέρες.

Θα περιμένω απαντηση σου εδω. :evil: :evil: :evil: :evil:


Γειά σου Γιώργο.
Εγώ είχα να πατήσω στο μαγαζί περίπου μια βδομάδα.Όπως καταλαβαίνεις το τρέξιμο είναι μεγάλο και δεν μπορώ να γνωρίζω για το τι συζητάει στο τηλέφωνο ο συνέταιρος μου με τον πελάτη.Τον έχω ενημερώσει για την προσφορά που έχω δώσει στο energ,αλλά ο άνθρωπος είναι λίγο άσχετος(60ετών) με αυτά(ακούει energ ή forum και νομίζει είναι διαστημόπλοιο).
Αν και ο κύριος Βασίλης από την Τρίπολη του είπε για το forum,ο συνέταιρος μου δεν το κατάλαβε και του έδωσε άλλες τιμές,προσφέροντας το AHIRA -14€ !!!(όταν το έμαθα έγινα πύραυλος) από ότι στην προσφορά μας.Όπως σας είχα προαναφέρει,θα προσπαθήσω να κρατήσω τις τιμές και για τον Σεπτέμβριο,αλλά στο BIOTHERM δεν μπορώ.Για τα άλλα είδη ισχύει η προσφορά μέχρι τέλος του μήνα.
Τέλος,το ότι θα μπορούσε να το αγοράσει από την νέα προσφορά που έγινε,δεν είναι θέμα δικό μου,αλλά του πελάτη,εκείνος αποφασίζει και τον ευχαριστώ πολύ που μας προτίμησε.

Υ.Γ. Συγνώμη προς τους διαχειριστές και τα μέλη,δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω για την αλλαγή της προσφοράς.

Με εκτίμηση
Βαξεβάνης Γιάννης
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN, Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26227 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε: Ο αντιπροσωπος της schweighofer στην Ελλαδα αν δεν κανω λαθος ειναι ο Τσουλφιδης!Τωρα για το golden naggets δεν ξερω,αληθεια αναρωτηθηκατε ποτε γιατι η schweighofer εχει δυο ειδων πελλετ(ισως και τρια) μονο για την Ελλαδα?Και σιγουρα δεν ειναι λογο ποιοτητας!


Ο Τσουλφίδης ήταν και είναι ένας από τους αντιπροσώπους της Schweighofer στην Ελλάδα. Δεν έχετε παρά να ζητήσετε επιβεβαίωση από το ίδιο το εργοστάσιο για τους αντιπροσώπους και για το αν το Golden Nuggets είναι πέλλετ ίδιων προδιαγραφών με την κλασική τους σακούλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26228 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Τιμές pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Υ.Γ. Συγνώμη προς τους διαχειριστές και τα μέλη,δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω για την αλλαγή της προσφοράς.


Βασικά ενημερωτικά το έγραψα περισσότερο για χρήστες που έψαχναν όπως εγώ. Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω.

Μέχρι στιγμής δεν το έχω μετανοιώσει . Ελπίζω και κατα την καύση να εξακολουθήσω! ;)

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26230 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Ο αντιπροσωπος της schweighofer στην Ελλαδα αν δεν κανω λαθος ειναι ο Τσουλφιδης!Τωρα για το golden naggets δεν ξερω,αληθεια αναρωτηθηκατε ποτε γιατι η schweighofer εχει δυο ειδων πελλετ(ισως και τρια) μονο για την Ελλαδα?Και σιγουρα δεν ειναι λογο ποιοτητας!


Ο Τσουλφίδης ήταν και είναι ένας από τους αντιπροσώπους της Schweighofer στην Ελλάδα. Δεν έχετε παρά να ζητήσετε επιβεβαίωση από το ίδιο το εργοστάσιο για τους αντιπροσώπους και για το αν το Golden Nuggets είναι πέλλετ ίδιων προδιαγραφών με την κλασική τους σακούλα.

Αυτο ρωταω γιατι δυο διαφορετικες συσκευασιες ενω εχουν το ιδιο καλο υλικο(ισως και καλυτερο το golden naggets)?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.327 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ