Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26212 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Είμαι αντιπρόσωπος της Schweighofer στην Ελλάδα.(όχι ο μοναδικός αλλά από τους λίγους).
Γνωρίζω πολύ καλά σε ποια τιμή πουλάει το εργοστάσιο και σε ποιους. Γνωρίζω επίσης ότι η τιμή 270€ δεν βγαίνει εκτός και αν υπάρχει κάποιου είδους φοροδιαφυγή.
Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ και εκ του πονηρού.


Παρε τη σκουφια σου και βαρα μας ... :unsure:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26213 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

fantomas23 έγραψε: που πρεπει να την κανω?


Το οτι μόλις εφαγες BAN για μια εβδομάδα δεν σου απαγορεύει να στείλεις την προσφορά σου και να την αξιολογήσουμε. Για μια εβδομαδα μιλάμε στο Mail. Μετα θα μπορείς ξανα εδω αν τηρεις τους κανονες

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26214 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Είμαι αντιπρόσωπος της Schweighofer στην Ελλάδα.(όχι ο μοναδικός αλλά από τους λίγους).
Γνωρίζω πολύ καλά σε ποια τιμή πουλάει το εργοστάσιο και σε ποιους. Γνωρίζω επίσης ότι η τιμή 270€ δεν βγαίνει εκτός και αν υπάρχει κάποιου είδους φοροδιαφυγή.
Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ και εκ του πονηρού.


Παρε τη σκουφια σου και βαρα μας ... :unsure:


Τα λόγια είναι φτώχεια....

Δεσμεύομαι ότι όποιος μου φέρει πέλλετ Schweighofer στα 200 + ΦΠΑ, εγώ θα το κάνω διανομή σε όλα τα μέλη σε όλο τον νομό Θεσσαλονίκης στα 205+ΦΠΑ (250 τελική).
Ηδού η Ρόδος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26216 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Τιμές pellet
Φιλε giogud νομιζω οτι παρατραβειξε το ολο θεμα!
Σταματα να παρακαλας να σου πουμε το ονομα του εμπορα για να μας σωσεις ολους...!!!!
Ε λοιπον δεν θελουμε να μας σωσεις αλλοοοοο!!!!!!Αρκετα μας εσωσες μεχρι τωρα....!!!Ευχαριστουμε!!!
Και για να τελειωνουμε δεν νομιζω οτι εσυ σαν εμπορος θα επρεπε να γραφεις στο συγκεκριμενο θεμα.
Εσυ εκανες την προσφορα σου στο forum και τελειωσε.Περιμενε τους αγοραστες να σε παρουν τηλεφωνο.
Ασε μας λοιπον ησυχους να συζητησουμε και να αποφασισουμε απο ποιον ''ΑΠΑΤΕΩΝΑ'' θα αγορασουμε οπως αποκαλεις τον οποιδηποτε πουλαει φθηνοτερα απο εσενα!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26217 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Kiko στειλε στοιχεια απο τον εμπορο ρε συ στο mail μου , σε παρακαλω :)
Ενδιαφερομαι για Βολο .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26218 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Τιμές pellet
Φιλε Sp4wN σου εστειλα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.358 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ