Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26178 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

kiko73 έγραψε: Είδατε τελικά οτι δεν κάνω λάθος και οτι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει καλές τιμές;
''Φίλε'' giogud σταμάτα πια να αγοράζεις 20-25-30 φορτηγά μόλις αναφέρει κάποιος ότι αγόρασε σε χαμηλότερες τιμές από σένα...!!!
Θα ήταν προτιμότερο να ρίξεις λιγάκι... τις τιμές σου.Αν δεν μπορείς να το κάνεις αυτό τότε μην κατηγορείς και μην προσπαθείς να αποδείξεις οτι όλοι οι υπόλοιποι που πούλανε φτηνότερα είναι απατεώνες!
Σου συνιστώ επίσης να είσαι πιο προσεκτικός με τις εκφράσεις και τα υπονοούμενα σου για τους άλλους όπως π.χ για μένα οτι και καλά κάτι θα βγάλω κι εγώ (θα πάρω μίζα δηλαδή)αν αγοράσετε πέλλετ από το συγκεκριμένο μαγαζί.
Δεν σκέφτονται όλοι οι άνθρωποι όπως πιθανώς σκέπτεσαι εσύ...!!!


Δεν μιλάω καθόλου ειρωνικά. Σε αυτή την τιμή αγοράζω τώρα 20 φορτηγά.
Μέχρι στιγμής όποιος και αν είπε ότι αγόρασε φθηνότερα, αγόρασε με μη τίμιο τρόπο. Και δεν μιλάω για 5 ευρώ χαμηλότερη τιμή...
Δείξε μου σε ποιες από τις αντιπαραθέσεις μου σχετικά με την πολύ χαμηλότερη τιμή, δεν είχα τελικά δίκιο.
Περιμένω στοιχεία για το μαγαζί που πουλάει σ' αυτήν την τιμή.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26196 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Δεν μιλάω καθόλου ειρωνικά. Σε αυτή την τιμή αγοράζω τώρα 20 φορτηγά.
Μέχρι στιγμής όποιος και αν είπε ότι αγόρασε φθηνότερα, αγόρασε με μη τίμιο τρόπο. Και δεν μιλάω για 5 ευρώ χαμηλότερη τιμή...
Δείξε μου σε ποιες από τις αντιπαραθέσεις μου σχετικά με την πολύ χαμηλότερη τιμή, δεν είχα τελικά δίκιο.
Περιμένω στοιχεία για το μαγαζί που πουλάει σ' αυτήν την τιμή.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ευχαριστώ


Εξηγησε μου ενα λογο να σου πουμε ποιο ειναι το μαγαζι ... Για να αγορασεις 20 φορτηγα και να μας το πουλησεις τον Ιανουαριο 350 Ε /τονο ?? Φοβερη ιδεα .Ακου μια καλυτερη , θα αγορασω εγω αν ειναι 20 φορτηγα και θα στα πουλησω τον Δεκεμβρη 300!!Επειδη ειμαι ψυχαρα !! Και ολοι κερδισμενοι B)
Kiko σε παρακαλω στειλε μου στοιχεια και μενα αν μπορεσεις . Ενδιαφερομαι για 4-5 τονους !!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26199 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: .....
Μέχρι στιγμής όποιος και αν είπε ότι αγόρασε φθηνότερα, αγόρασε με μη τίμιο τρόπο. Και δεν μιλάω για 5 ευρώ χαμηλότερη τιμή...
.....
Ευχαριστώ



Κόψε κάτι από τις εκφράσεις σου. Τι θα πει "με μη τίμιο τρόπο"; Ποιός είναι ο "τίμιος" τρόπος; Να μας κλέβουν από όλες τις μεριές, οι έμποροι με υπερβολικές χρεώσεις, το κράτος με υπερβολικό ΦΠΑ ή το εργοστάσιο με χαμηλή ποιότητα και υπερβολική τιμή και όλα αυτά ενίοτε από κάποιον άνεργο που ψάχνεται πως θα μπορέσει να βγάλει τον χειμώνα;
Μάλλον θα θέλεις να πεις "με μη νόμιμο τρόπο". Σηκώνει κουβέντα και αυτό αλλά θα γίνει όταν το επικαλεσθείς. Για την ώρα δεν γνωρίζω πως καταφέρνει ο εν λόγω προμηθευτής και πουλά σε χαμηλή τιμή, ούτε και με ενδιαφέρει. Αλλά θυμάμαι πέρσι τον χειμώνα που είχα αναφέρει πόσο αγοράζω το πέλετ ΜΑΚΗ στα Φάρσαλα, καθόλα "νόμιμα" και με παραστατικά λιανικής, είχες εκφράσει τις ίδιες αμφιβολίες γιατί εσύ το πουλούσες στη Θεσ/νίκη ακριβότερα. Οπότε κάνε λίγο κράτει.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26201 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

fantomas23 έγραψε: γεια σας!οποιος ενδιαφερεται για πληρες φορτιο για λιανικη σε πολυ καλη τιμη για θεσσαλονικη ας μου πει!αρκει να εχετε κλαρκ μονο!αλλες πληροφοριες δεν θα πω για να μην τιμωρηθω!δεν ξερω κ αυτα που ειπα εαν επιτρεπετε!


Fantoma σε βλεπω φιλε 3 μηνες τωρα προσπαθεις να πιασεις πελατες ετσι . Γιατι δεν κανεις μια προσφορα ρε φιλε να μπορουμε και μεις να την δουμε και να σε παρουμε τηλεφωνο ?? Φιλικα παντα ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26202 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

giogud έγραψε: Δεν μιλάω καθόλου ειρωνικά. Σε αυτή την τιμή αγοράζω τώρα 20 φορτηγά.
Μέχρι στιγμής όποιος και αν είπε ότι αγόρασε φθηνότερα, αγόρασε με μη τίμιο τρόπο. Και δεν μιλάω για 5 ευρώ χαμηλότερη τιμή...
Δείξε μου σε ποιες από τις αντιπαραθέσεις μου σχετικά με την πολύ χαμηλότερη τιμή, δεν είχα τελικά δίκιο.
Περιμένω στοιχεία για το μαγαζί που πουλάει σ' αυτήν την τιμή.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ευχαριστώ


Εξηγησε μου ενα λογο να σου πουμε ποιο ειναι το μαγαζι ... Για να αγορασεις 20 φορτηγα και να μας το πουλησεις τον Ιανουαριο 350 Ε /τονο ?? Φοβερη ιδεα !!
Kiko σε παρακαλω στειλε μου στοιχεια και μενα αν μπορεσεις . Ενδιαφερομαι για 4-5 τονους !!


Είμαι αντιπρόσωπος της Schweighofer στην Ελλάδα.(όχι ο μοναδικός αλλά από τους λίγους).
Γνωρίζω πολύ καλά σε ποια τιμή πουλάει το εργοστάσιο και σε ποιους. Γνωρίζω επίσης ότι η τιμή 270€ δεν βγαίνει εκτός και αν υπάρχει κάποιου είδους φοροδιαφυγή.
Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ και εκ του πονηρού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26204 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε: Είμαι αντιπρόσωπος της Schweighofer στην Ελλάδα.(όχι ο μοναδικός αλλά από τους λίγους).
Γνωρίζω πολύ καλά σε ποια τιμή πουλάει το εργοστάσιο και σε ποιους. Γνωρίζω επίσης ότι η τιμή 270€ δεν βγαίνει εκτός και αν υπάρχει κάποιου είδους φοροδιαφυγή.
Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ και εκ του πονηρού.


Το τι ακους εσυ και πως το ακους ... επιτρεψε μου να μη δινω δεκαρα !! Στο τελος μετρα το ποιος θα πληρωσει , ποσο και το αν θα ζεσταθει !! Οπως και να χει και επειδη οφειλω απλα να το πω . ΤΟ ΦΠΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ !! Γιατι αγαπαμε την Ελλαδα . :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.375 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ