Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115585 από sefis
Απαντήθηκε από sefis στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

nikatis έγραψε:

sefis έγραψε: Ρε παιδιά κάτι πάτησα στον ρ7 και στην οθόνη του δεν μου δείχνει την θερμοκρασία άλλα 2 παύλες . :( :(
Πως μπορώ να το κάνω να ξαναφαίνεται τι να πατήσω ξέρει κάποιος; :P


πατησε το M ελαφρα μεχρι να σου δειξει αυτο που θες. (1-4 φορες)

Να πατήσω κοφτά η παρατεταμένα την κάθε φορά; Σ ευχαριστώ για την απάντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115653 από nikatis
Απαντήθηκε από nikatis στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

sefis έγραψε: ΒΟΉΘΕΙΑ :ohmy: :ohmy: :ohmy: Πριν λίγο δούλευε o φερολι Ρ7 στο μποιλερ και για κάποιο λόγο ξαφνικά η θερμοκρασία έφτασε τους 150 βαθμούς.Ευτυχώς άνοιξαν οι βαλβίδες ανακούφισης και είδαμε τον ατμό .Ξέρει κάνεις γιατί έγινε αυτό;O κυκλοφορητής δούλευε κανονικά.Τι να έφταιξε; :( :(

ο αισθητηρας θερμοκρασιας του λεβητα ειναι στη θεση του ? . μηπως οι παυλες που εβλεπες εχει να κανει με αυτο και οχι οτι κατι πατησες?.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115768 από sefis
Απαντήθηκε από sefis στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

nikatis έγραψε:

sefis έγραψε: ΒΟΉΘΕΙΑ :ohmy: :ohmy: :ohmy: Πριν λίγο δούλευε o φερολι Ρ7 στο μποιλερ και για κάποιο λόγο ξαφνικά η θερμοκρασία έφτασε τους 150 βαθμούς.Ευτυχώς άνοιξαν οι βαλβίδες ανακούφισης και είδαμε τον ατμό .Ξέρει κάνεις γιατί έγινε αυτό;O κυκλοφορητής δούλευε κανονικά.Τι να έφταιξε; :( :(

ο αισθητηρας θερμοκρασιας του λεβητα ειναι στη θεση του ? . μηπως οι παυλες που εβλεπες εχει να κανει με αυτο και οχι οτι κατι πατησες?.

Φίλε μου σ ευχαριστώ για την απάντηση το λάθος ήταν δικό μου σε μια παράμετρο.Τη διόρθωσα και όλα καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115782 από FERR
Απαντήθηκε από FERR στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Λεβητας πετρελαιου 36.000Θερμιδες P12 στην 3η σκαλα
Παιδια εβαλα θερμομετρο καυσαεριων, στους 60°C νερου εχω 140°C κασυσαεριων :dry:
Οι τουμπες ελευθερας χωρις περιοριστες δεν ειχε καν μεσα :S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116276 από varxo
Απαντήθηκε από varxo στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
τωρα τελευταια μου παρουσαζει το εξης προβλημα μου κρυστολλοποιει την σταχτη στο τασακι ξερω οτι εχει απαντηθει αρκετες φορες αλλα αν δεν κανει κοπο σε καποιον ας πει που οφειλεται ειναι δυσκολο να διαβασω απο την αρχη 100+ σελιδες ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116283 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

varxo έγραψε: τωρα τελευταια μου παρουσαζει το εξης προβλημα μου κρυστολλοποιει την σταχτη στο τασακι ξερω οτι εχει απαντηθει αρκετες φορες αλλα αν δεν κανει κοπο σε καποιον ας πει που οφειλεται ειναι δυσκολο να διαβασω απο την αρχη 100+ σελιδες ευχαριστω


απλο δεν ειναι πολυ καλο το πελλετ σου.εχει μεσα του και αλλες προσμηξη εκτος το ξυλο :blush:

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.205 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ