Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83164 από ankostas333

xrysafis72 έγραψε:

ankostas333 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

ankostas333 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε: πατριδα ankostas333 !!!! μεσα απο δραμα εισε η απο τα περιξ?

δοξατο φιλε

εδω μαυρολευκη φιλε μου!!!

ναι το ειδα σε προηγουμενες σελιδες.. θελω να μου πεις πως παει η πελλετοπρεσσα..

σημερα την στρωνω και αυριο παταω αν εχει καιρο καλο,γιατι πολλη μουχλα φιλε μου!!!!

περιμένω εντυπώσεις από τα πρώτα σου πελλετ. Τι υλικό θα βάλεις ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83177 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

PIRSOS.DIMAR έγραψε: γεια σας παιδια!!εχω ενα προβλημα με ενα ferolli.ολη την ημερα δουλευει καλα και το πρωι δεν αναβει και βγαζει α01.τι μπορει να φταιει?

αυτο το ρουξουνι που τον εχει καβαλησει μηπως ???

και δεν χρειαζεται αλλη διαφημιση :)



Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83213 από PIRSOS.DIMAR
οχι φιλε μου.δεν φταιει αυτη η συσκευη.απλα και μονο εκμεταλευεται τα καυσαερια.γιατι να φευγουν και να ζεσταινουν τα αστερια?οι καιροι ειναι δυσκολη,πρεπει να εκμεταλευομαστε τα παντα,τιποτα να μην παει αχρηστο.εγω παντως ειμαι στις περσινες τιμες του πετρελαιου..γιατι οχι και εσεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83224 από ankostas333

PIRSOS.DIMAR έγραψε: οχι φιλε μου.δεν φταιει αυτη η συσκευη.απλα και μονο εκμεταλευεται τα καυσαερια.γιατι να φευγουν και να ζεσταινουν τα αστερια?οι καιροι ειναι δυσκολη,πρεπει να εκμεταλευομαστε τα παντα,τιποτα να μην παει αχρηστο.εγω παντως ειμαι στις περσινες τιμες του πετρελαιου..γιατι οχι και εσεις?

εγω καιω περιπου 17 κιλα την μερα.. χονδρικα ενα τσουβαλι :Ρ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83227 από PIRSOS.DIMAR
δεν θα ηθελες να καις πιο λιγο?εαν κανεις οικονομια 30% θα σε χαλασει?η οικονομια εξαρταται απο την θερμοκρασια καυσαεριων του λεβητα.θελουμε τουλαχιστον 180 βαθμους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #83229 από ankostas333

PIRSOS.DIMAR έγραψε: δεν θα ηθελες να καις πιο λιγο?εαν κανεις οικονομια 30% θα σε χαλασει?η οικονομια εξαρταται απο την θερμοκρασια καυσαεριων του λεβητα.θελουμε τουλαχιστον 180 βαθμους.

δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα να κανω αναλυση καυσαεριων .. δεν με απασχολει και πολυ γιατι το να παιρνω 270 € την παλετα (1125kg) και να μου κραταει 70-75 μερες ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος... βασικα και 60 να κρατουσε παλι δεν θα ειχα προβληημα... οι φερρολι ειναι πολυ καλοι αρκει να ξερεις να τους ρυθμιζεις.. οι τιμες των υποτιθεμενα καλυτερων καυστηρων ειναι ηδη εξωφρενικες... ηδη φετος θα εχω κανει φετος αποσβεση τα 828€ που μου κοστισε η μετατροπη στον λεβητα μαζι με τον καυστηρα(100€ η καινουργια πορτα+την τοποθετηση της στον λεβητα και 728 € ο καυστηρας απο βουλγαρια) ton p7 εχω για να μην παρεξηγηετε :Ρ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ankostas333.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.229 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ