Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73104 από makedonas
Απαντήθηκε από makedonas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
O υδραυλικός που τον πέρασε,αναλυτής λέει χρειάζεται στους λέβητες που ανέφερες και όχι πέλετ,τα γαμησιάτικα τα πλήρωσα πριν 2 μήνες στο πρώτο άναμα 150 ευρώπουλα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73109 από makedonas
Απαντήθηκε από makedonas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Βάζω μια αγγελία τότε!! Ίσως υπάρχει κάποιος σωτήρας εδώ μέσα που κινείται στο Ν. Θεσσαλονίκης ή αν γνωρίζεται κάποιον που να παίζει τους ferroli στα δάχτυλα,να έχει αναλυτή και να κάνει το μηχανάκι να δουλέψει σωστά παίρνοντας μια φυσιολογική αμοιβή ( μην μας ξυρίσει σαν τον προηγούμενο..) μετά το πέρας της αποστολής βέβαια και εφόσον στεφτεί με επιτυχία.. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73125 από annikolas
Απαντήθηκε από annikolas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
φιλε makedona δεν ξερω αν θα το διαβάσεις γιατί παρατηρώ μία στασιμότητα στο forum εδώ και κάποιες μέρες πάντως χρειάζεται αναλυτής και μάλιστα υπάρχει για πέλλετ. Αν ανατρέξεις στο manual του φερρόλι θα βρείς στις πίσω σελίδες τις οδηγίες για ρύθμιση του καυστήρα με αναλυτή.Εγώ με αναλυτή έκανα τις ρυθμίσεις μου και πάει μία χαρά. Τώρα θα σου έδινα το τηλ του δικού μου αλλά είμαι Αθήνα και μάλλον δεν έρχεται πρός τα πάνω ο μάστορας. Τώρα εάν θέλεις σου δίνω τις ρυθμίσεις μου δοκιμάζεις και αν σου κάνουν τις κρατάς.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by annikolas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73126 από annikolas
Απαντήθηκε από annikolas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
φίλε γιώργο μετά τη συζητηση μας ανέβασα τη θερμοκρασία στο 78 και πάω πολύ καλύτερα. Ευχαριστώ για την βοήθεια :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73151 από makedonas
Απαντήθηκε από makedonas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

annikolas έγραψε: φιλε makedona δεν ξερω αν θα το διαβάσεις γιατί παρατηρώ μία στασιμότητα στο forum εδώ και κάποιες μέρες πάντως χρειάζεται αναλυτής και μάλιστα υπάρχει για πέλλετ. Αν ανατρέξεις στο manual του φερρόλι θα βρείς στις πίσω σελίδες τις οδηγίες για ρύθμιση του καυστήρα με αναλυτή.Εγώ με αναλυτή έκανα τις ρυθμίσεις μου και πάει μία χαρά. Τώρα θα σου έδινα το τηλ του δικού μου αλλά είμαι Αθήνα και μάλλον δεν έρχεται πρός τα πάνω ο μάστορας. Τώρα εάν θέλεις σου δίνω τις ρυθμίσεις μου δοκιμάζεις και αν σου κάνουν τις κρατάς.


Σ' ευχαριστώ φίλε,αλλά νομίζω ότι έχεις τον P12,σίγουρα ο δικός σου πέφτει λίγο μακριά!! Θα περιμένω να δω αν θα έχω καμιά απάντηση από το φόρουμ ή αν βρω από το google κανέναν.ευχαριστώ πάντως!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73154 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
@annikolas
δεν κάνει τίποτα,λύθηκε το πρόβλημα η έχει καλυτερέψει λίγο?

@makedonas
μην απελπίζεσαι απλά πάρε αύριο τον κατάλογο και πάρε έναν έναν τους καυστηρατζίδες που θα βρεις στην θεσσαλονική και ρώτα τους αν μπορούν να ρυθμίσουν τον Ferroli αλλά με αναλυτή,κανένα 50εύρω είναι πάνω κάτω το κόστος αν σου λένε περισσότερα πήγαινε στο επόμενο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.200 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ