Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18635 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

kosmidis80 έγραψε:

pantelis1973 έγραψε: να ρωτησω και κατι χαζό :)
ο χωρος καυσης τι ξυλα χωραει; μηκους;


Παντελή είναι 40cm βάσει κατασκευαστή, πιστεύω και 50αρια θα χωράει με κλίση


Ορε μάνα μου ευκολία και άνεση. :)

Τέτοιες πληροφορίες πρέπει να διαβάζουν οι επισκέπτες του φόρουμ, να να αποφύγουν λάθη, σαν τα δικά μου, που έφαγα στο ποπό τον παλιολέβητα μου, που με το ζόρι χωράει 25cm ξύλο. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18676 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Λοιπον να επανερθουμε στο θεμα μας?

Το κλείνω λέγοντας οτι η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας κανεις τις επιλογες του!

Valsam οπως ειπαμε και στο τηλεφωνο θα περιμενουμε νεοτερα σου αφου πας να δεις τον λέβητα και απο κοντά.

Panteli,ο valsam θα μας ενημερώσει για την τελικη τιμή από τον συγκεκριμένο έμπορο και βλεπουμε τι θα κανουμε.

Εγω το λεω ξανα οτι ειμαι αναμεσα στον 30αρι burnit και σε εναν Ελληνικης κατασκευής με πολύ μεγαλύτερο θάλαμο καύσης και τουμπο, όχι διαδρομες. Και οι δυο λίγο πολύ μου βγαίνουν στα ίδια χρήματα με τον δεύτερο όμως να πρέπει να τον κάνω παραγγελία για να κατασκευαστεί και θα είναι χωρίς βεντιλατερ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18698 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

kosmidis80 έγραψε: Λοιπον να επανερθουμε στο θεμα μας?

Το κλείνω λέγοντας οτι η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας κανεις τις επιλογες του!

Valsam οπως ειπαμε και στο τηλεφωνο θα περιμενουμε νεοτερα σου αφου πας να δεις τον λέβητα και απο κοντά.

Panteli,ο valsam θα μας ενημερώσει για την τελικη τιμή από τον συγκεκριμένο έμπορο και βλεπουμε τι θα κανουμε.

Εγω το λεω ξανα οτι ειμαι αναμεσα στον 30αρι burnit και σε εναν Ελληνικης κατασκευής με πολύ μεγαλύτερο θάλαμο καύσης και τουμπο, όχι διαδρομες. Και οι δυο λίγο πολύ μου βγαίνουν στα ίδια χρήματα με τον δεύτερο όμως να πρέπει να τον κάνω παραγγελία για να κατασκευαστεί και θα είναι χωρίς βεντιλατερ.


Ωραία,οπότε αναμένουμε..
Θοδωρε, αυτός έχει οριζόντιες διαδρομές. Αυτές πως καθαρίζονται; :)

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18701 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Από την πορτα την επανω βαζεις χερι, βουρτσα ή οτι αλλο μπορεις και να σου ο Willy o μαυρος θερμαστης!

Παντελη ξερω ότι η περιοδος θα ειναι δύσκολη για σενα λόγω δουλειάς, αλλα μηπως να ερχοσουν μια βολτα Σαλονικη να πηγαιναμε μαζι να βλέπαμε τον Burnit και τον Vigas???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18705 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

kosmidis80 έγραψε: Από την πορτα την επανω βαζεις χερι, βουρτσα ή οτι αλλο μπορεις και να σου ο Willy o μαυρος θερμαστης!

Παντελη ξερω ότι η περιοδος θα ειναι δύσκολη για σενα λόγω δουλειάς, αλλα μηπως να ερχοσουν μια βολτα Σαλονικη να πηγαιναμε μαζι να βλέπαμε τον Burnit και τον Vigas???


Δυστυχώς πριν τις 20 Αυγουστου δεν μπορω με τιποτα..Ειναι αργά για αργότερα;
Για τον vigas ειναι εδω μπροστα,για τον burnit που θα παμε;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #18712 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Μέχρι περιοχη ΚΤΕΛ, εκεί τον είχα δει εγώ τον BURNIT, αν και ο εμπορος ήταν πανακριβος.

Μου έχει έρθει και email βεβαια απο αποθηκη και όχι μαγαζι στην Θεσσαλονικη (καπου Δυτικα, δεν πηρα τηλ να μαθω που ακριβως) οτι τους εχει ετοιμοπαραδοτους.


Μην ανυσηχεις, εγω προσωπικα δεν βιαζομαι! Οποτε το κανονιζουμε οποτε μπορεις, τα λεμε και τηλεφωνικα!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ