Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27751 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...
Το θεμα με το σημειο δροσου ειναι ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ σ αυτην τ περιπτωση, υπαρχει αυτο, ομως μπορει κανεις σας να κανει σοβαρη κουβεντα? Για ΜΕΣΑ, μεσα στ εστια λεω! Μεσα στ φωτια αυτο το.. δροσου..δεν υφισταται! Υπαρχει κ επηρεαζει καθε αλλαγη θερμοκρασιας σε οποιονδηποτε χωρο, αλλα να ξεραστουν νερα εκει σε σημειο να σκουριαζει? Αποκλειεται λεω εγω. Ε η εστια εσωτερικα εδειξε σκουρια, μεσα και οχι παρα εξω της οκ! Αφηστε τον ανθρωπο να το ψαξει κ απ αυτην την πλευρα και μακαρι να μην ειναι αυτο, εσας τι σας πειραζει? Τα μισα τζακια σας λεω βαζουν καποια νερα, μερικα βαζουν λιγο παραπανω η και πολυ παραποανω, αμα δε θετε να καταλαβετε.. τοτε καλα σαπισματα και στα τζακια των ειδικων. Τι να πω αλλο..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27767 από aithio
Απαντήθηκε από aithio στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...

Αυτες τις εξυπναδες οχι σε εμενα, ειδες πολλους λεβητες να σκουριαζουν?


Εσυ με τα τζάκια σου και εγώ με τους λέβητες μου....
Προφανώς θα αστειεύεσαι αν αναφέρεσαι σε μένα....
Το πιο απλό πράγμα για μένα είναι να σου ποσταρω δεκάδες θέματα που αφορούν λέβητες χαμηλών θερμοκρασιών και ο λόγος παραγωγής τους....
Για αυτό όταν αναφέρεσαι σε μένα θα μιλάς με τον ίδιο σεβασμό που δείχνω εγώ στο πρόσωπο σου και εδώ και στο Michanikos.gr που έχουμε ξανασυζητήσει.

Gregori

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27792 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...

Στελιος1 έγραψε: Συμαζευτειτε λιγο.


Κάποιος άλλος πρέπει να συμμαζέψει τον λόγο του και να σέβεται τους συνομιλητές του.

Θυμάμαι σας ζήτησα μια φορά που απειλήσατε να φύγετε και σας ζήτησα να καθίσετε και να προσφέρετε διάλογο με διαφωνίες αλλά σεβασμό στην άποψη των άλλων.(δηλαδή τήρηση των κανόνων του forum)
Δεν έχω βέβαια καθίσει να διαβάσω τα όσα γράφετε εδώ μέσα και για να δω πόσες φορές έχετε μιλήσει χωρίς σεβασμό προς τους συνομιλητές σας. Αρκεί όμως μόνο η τελευταία σελίδα για να το καταλάβει κάποιος τον τρόπο σας.

Επιπλέον γράψατε αλλού

"Τι αναλυσαν οι πανασχετοι ρε φιλε? Διαφημηση συγκεκριμενες μαρκες που πωλουνται στο Λιροι κανετε εκει!!! Ντροπη σας!"

"δηλαδή εκει στο ενερτζ που μπηκα με ειδες να κανω τον καλο? Να χαιδευω αυτακια? Δεν σας τα εχωσα εκει? Αφου για να σας τα χωσουν εισαστε.. Δεν πουλαω κατι κακομοιρε! Η.. δεν παιρνετε χαμποαρι εκει και ειστε τοσο χοντροπετσοι? Παιρνετε βεβαια!! Να σου και ο αστεριους στ καπακι.. Σας προκαλεσα για συγκρισεις και το βουλώσατε."

Αυτά τα ξέρω γιατί απαντούσατε σε εμένα που γράφω με άλλο όνομα εκεί.

Αλλά οι μαγκιές και οι χαρακτηρισμοί τελειώνουν εδώ.

Τελευταία προειδοποίηση να αλλάξετε συμπεριφορά και χαρακτηρισμούς για το energ και τους συνομιλητές σας

ΥΓ. Και να παρακαλέσω και κάτι. Την επόμενη φορά προς εμένα στον πληθυντικό όπως θα σας μιλάω και εγώ από εδώ και πέρα κύριε Στέλιο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27796 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...
Τωρα είδα το νημα αυτο. Απιστευτη η διαβρωση και όλες οι απόψεις ειναι προς διερεύνηση.

1. Να γλύφει υγρασία απο καμινάδα
2. Να φταιει η διαφορα θερμοκρασίας (έλλειψη τρίοδης)
3. Να φταινε τυχόν πολύ υγρα ξυλα (πέρυσι δεν είδα ουτε σε μια μαντρα ξερα, όλα 40% και ανω- πλην μιας στην Ν Ελβετια που έφερε κατι λιγα στοκ απο Αλβανια)

Για να ψαξω και κατι άλλο που έχω στο μυαλό μου, μήπως μπορείς να φερεις στην φορουμική συνάντηση (ή στην έκθεση στην Παιανία) 3-4 αντιπροσωπευτικά δείγματα απο τα ξυλα- /σου περίσεψε κατι φανταζομαι.//- Τι είδος ξυλο έκαψες ; πιθανον να το εγραψες και να μην το προσεξα)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27976 από sinister
Απαντήθηκε από sinister στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...
Ενημερώστε με ποτε θα έχετε συνάντηση κ πολυ ευχαρίστως να σας φέρω δείγματα απο τα ξυλα. Οξυα δρυς κ λιγα πευκο για αρχη ειναι αυτα που έκαψα κ κάποια κιλα ελιά! Θα ανέβασε φωο κ απο την εξωτερική μεριά της καμιναδας να δείτε Μηπως κ βγάλετε άκρη! Ευχαριστω όλους κ Πάλι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28060 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Edilkamin Idro 70: πρόβλημα...

sinister έγραψε: Ενημερώστε με ποτε θα έχετε συνάντηση κ πολυ ευχαρίστως να σας φέρω δείγματα απο τα ξυλα. Οξυα δρυς κ λιγα πευκο για αρχη ειναι αυτα που έκαψα κ κάποια κιλα ελιά! Θα ανέβασε φωο κ απο την εξωτερική μεριά της καμιναδας να δείτε Μηπως κ βγάλετε άκρη! Ευχαριστω όλους κ Πάλι!

Κοιτα εδω και έλα.
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...t=15&Itemid=53#27777

Αν δεν μπορείς, στείλε μου μεηλ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Αν είσαι στον δρόμο μου, θα περάσω (αν θελεις) να παρω και κομμάτι απο την μουργκα να δω αν μπορει κανενας φίλος να αναλύσει τιποτα


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ