Μanual σομπας king 10 kw

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167648 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
Δεν εχεις θεμα με τα watt με τον κοντρολερ που εχεις αρκει να ταιριαζει στο σπυρωμα και τη διαμετρο να μην ακουμπα περιμετρικα στον σωληνα(να εχει 2-3 χιλιοστα κενο )προσοχη μην την χτυπησεις κατα την τοποθετηση και την σπασεις.τα καλωδια οπως και να τα βαλεις(δεξι δεξι η αριστερο δεξι δεν εχεις θεμα φαση ουδετερο παιρνει).να ξερεις θα ειναι πιο κοντη απο τη μεταλλικη .αν διαβασες πιο πανω θα δεις αν εχει διαφορα και τι θα κερδισεις.
Last edit: 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170398 από janhol1970
Απαντήθηκε από janhol1970 στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
Καλησπέρα, αγόρασα πρόσφατα την σόμπα King 10Kw κανάλατη. Έχω πρόβλημα με τον θόρυβο κάποιες στιγμές λόγω συντονισμού από την φτερωτή θερμού αέρα. Τι προτείνετε. Να χαμηλώσω τις στροφές της φτερωτής από το τεχνικό μενου ή νακάνω κάτι άλλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170400 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
ΠΡΩΤΑ θα δεις στις ενωσεις που εχεις βαλει τα καναλια για καλυτερη σταθεροποιηση η καποιος σφυγκτηρας ειναι λασκα Η ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΒΙΔΩΜΕΝΟ .ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΑΛΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΟΡΥΒΗ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΕΡΑ.ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΟΤΕΡ!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΟΤΕΡ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΜΟΤΕΡ ΚΟΧΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΟΤΕΡ ΑΕΡΑ 1 ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ 1 ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΑΣΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΑ ΜΟΤΕΡ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΡΟΗ ΙΔΑΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΙΚΑΝΑ ΚΥΒΙΚΑ ΑΕΡΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ!!!!!!!!!!!!Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!!!1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170895 από Σπυρίδων
Απαντήθηκε από Σπυρίδων στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
φίλε Νικόλαε έχω και εγώ μια King68-bki 8.5KW που παρουσιάζει προβλημα.το email μου είναι kou62100@gmail.com.αν βρεις κάποια άκρη με μάνιουαλ πληροφόρησε μου. το ίδιο θα κάνω και γω για σένα. ευχαριστώ και η Παναγιά μαζί μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170897 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
ποιο ειναι το προβλημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #171102 από Σπυρίδων
Απαντήθηκε από Σπυρίδων στο θέμα Μanual σομπας king 10 kw
ευχαριστώ πολύ για το manual της king . είχα πρόβλημα με την σόμπα και λύθηκε πολύ ικανοποιητικά. η Παναγιά μαζί μας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Trigger

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ