Γνώμες και κριτικές για σόμπα υδραυλικη πελλετ

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166782 από Cpt.Haddock
Nasikas σίγουρα η συγκεκριμένη σόμπα δεν είναι η φθηνότερη αλλά ούτε και η ακριβότερη πίστεψέ με έχω αλονισει τα περισσότερα μαγαζιά που εμπορεύονται σόμπες πέλλετ στην Αθήνα απλά τυχαίνει και η συγκεκριμένη είναι σε "προσφορά" από την αντιπροσωπεία εδώ Αθήνα και όσο και ο κύριος Γιάννης πραγματικά με κέρδισε γιατί δεν σου κρύβω είμαι οριακά σχεδόν στα λεφτά για την συγκεκριμένη όπως επίσης επειδή την είδα από κοντά την σόμπα κάτι που στα περισσότερα καταστήματα δεν ισχύει μου φάνηκε πολύ ποιοτική σαν κατασκευή απλά επειδή δεν είμαστε να πετάμε λεφτά προσπαθώ μιας και εδώ στο φόρουμ βλέπω πολύ κόσμο που βοηθάει και έχει γνώσεις να δω απόψεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166784 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: 143_938_004772890.pdf
Μέγεθος αρχείου:1,215 KB

Άιντε να σου πω και γω τη γνώμη μου.ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛ ΕΙΝΑΙ FUMIS(ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ) ζητάς όπωσδηποτε το μενού τον ρυθμίσεων στο κρυφό μενού η πολύ καλό τεχνικό να το κατέχει και αυτό και τη σόμπα διότι ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟ. :evil: τα υπόλοιπα όπως σου είπαν όλοι .

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: 143_938_004772890.pdf
Μέγεθος αρχείου:1,215 KB
Συνημμένα:
Last edit: 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166788 από Cpt.Haddock
Ευχαριστώ πολύ Κώστα για το "δωράκι" θα το ξεκοκκαλισω άμεσα κιόλας . Είχα διαβάσει και σε άλλες αναρτήσεις σου για την επιμονή σου σχετικά με τα manual του κρυφούenu και σκοπευα όχι απλά να το ζητήσω να το απαιτήσω (τόσα λεφτά θα πάρουν στην τελική). Όταν λες πως είναι πανέξυπνο το κοντρόλ τι εννοείς ; Σκοπεύω να πάρω τους τεχνικούς της αντιπροσωπείας για την συνδεση-ρυθμιση και πρώτο αναμα αυτοί δεν μπορεί θα το κατέχουν το θέμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166793 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Έτσι θα κάνεις μόνο με τους γνώστες του αντικειμένου θα βρεις λύση!!!φυσικά και θα δώσεις τα καλά και δύσκολα ευρώ και πρέπει να έχουμε Απαιτήσεις!!!έξυπνο εννοώ προσαρμόζει πολλά θέματα μόνο του και εχει τέτοιο μενού που έχει πολλές και εξυπηρετικές παραμέτρους!!!!ρωτήσω σε τους να σου το εξηγήσουν όλο!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Cpt.Haddock

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166798 από Cpt.Haddock
Θα τους βάλω να μου το εξηγήσουν οπωσδήποτε . Λογικά θα κάνω την παραγγελία μέσα στις επόμενες μέρες αφού ρίξω μια ματιά και στην σόμπα που μου πρότεινε ο fokion σύντομα θα έχετε νέα μου και γιατί όχι και μια παρουσίαση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166804 από Fokion
το εχουμε το κρυφο μενου του fumis.... :) :) :)

οντως κανει ΠΟΛΛΑ... αλλα ΔΕΝ χρειαζεται....
ναι οκ δε θα καψει..... πετρες, αλλα απο μετριο πελλετ και πανω τα βρισκει μονο του...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ