Ρυθμίσεις kalor lara

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175618 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Φυσικά και τα λέω έως ένα σημείο αλλά μην περιμένετε από το φόρουμ να λύσετε τα προβλήματα σας.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ!!!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΛΕΩ ΚΆΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ !!!! ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΛΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΤΡΩΜΕ ΩΡΕΣ !!!!!!ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175922 από NikosFrant
Απαντήθηκε από NikosFrant στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Καλημερα παιδια.κατοχος και εγω πλεον μια σομπας kalor lara 12c καναλατη.το σπιτι ειναι 85τμ με οχι καλη μονωση.δεν ειμαι ευχαριστημενος.θελει 1 1/2 σακι στο 24ωρο.με θερμοκρασια εξω 10 μεσα πανω απο 18 δεν ανεβαινει με τπτ.την εχω μονιμα στο P5.δεν με πειραζει να καψει 2 σακια στο 24ωρο αρκει να ζεσταθουμε.εχω μικρο παιδι και χρεωθηκα για να παρω κατι καλο.και μεχρι στιγμης εχω απογοητευτει.καποθα βοηθεια σας παρακαλω πολυ.ειμαι απο Χαλκιδα.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175923 από Αβραάμ
Απαντήθηκε από Αβραάμ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Είναι καλή σόμπα φιλε μην απογοητευεσαι.. Απλά νομίζω ότι θέλει την κατάλληλη εγκατάσταση και επίσης τις κατάλληλες ρυθμίσεις.. Μακάρι να μπορουσα να σε βοηθήσω αλλά δυστυχώς και εγώ είμαι στη φάση έρευνας και μελέτης ακόμα καθώς είναι ο πρωτος χειμώνας που την έχω.. Πιστεύω αν βρεις έναν καλό τεχνικό θα λύσεις το προβλημα σου και θα μάθεις και εσυ καλυτερα τη σόμπα σου..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175924 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Τεχνικός η προμηθευτης έχεις μιλήσει με κανέναν???ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ η Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ????ΈΚΑΝΕΣ ΣΩΣΤΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΕ Κάποιος ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ???ΑΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΚΑΨΕΙ ΦΙΛΕ !!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!!!!ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176108 από diamond1
Απαντήθηκε από diamond1 στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
μετα απο διακοπη ρευατος αν και εχω ups 900 watt πρεπει να ξερυθμιστηκε η σομπα μου. kalor lara 12 kαι κανει restart . η σομπα ειχε ρυθμιστει με περισσοτερο αερα και πελλετ απο μαστορα. αλλα μετα το μετανιωσα και την κατεβασα με τον μαστορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις.ας μου στειλει καποιος χριστιανος τις εργοστασιακες ρυθμησεις να τις περασω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176109 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ρυθμίσεις kalor lara
Ήδη ο μάστορας σου έβαλε τις εργοστασιακές !!!ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ