Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175217 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175230 από Αβραάμ
Γειά σου φίλε klaipelas..έχω την ίδια σόμπα και ο θόρυβος που αναφέρεις τον έκανε και θα τον ξανακάνει μάλλον και σε μένα, είναι από τον κουζινετο του κοχλία.το κουζινετο αν ήταν σταθερό και δε γυριζε μαζί με τον κοχλία ίσως να μην γινόταν αυτό, τώρα γυρνάει και περνει μέσα τρίμματα πελλετ .. Αν κάποιος γνωρίζει για την οριστική επίλυση του συγκεκριμένου προβληματος ας γράψει.. Εγώ την έλυσα δυο φορές για καθαρισμό κουζινετου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175232 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Άλλαξε θέση όλο το μοτέρ από τις βιδες που το κρατάει δεξιά αριστερά εννοώ την κλίση οριζόντια και θα σταματήσει !!αν όχι άλλαξε κουζινετα και είσαι κομπλέ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175279 από klaipelas
Απαντήθηκε από klaipelas στο θέμα Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση
Οταν τη καθαρισω θα δοκιμασω να αλλαξω θεση του μοτερ μηπως επιλυση το θορυβο. Μολις επεστρεψα σπιτι και δοκιμασα πελλετ alfawood το σκουρο να δω πως θα συμπεριφερθει η σομπα. Διαφορετικα θα καλεσω τον master κ. Πηχα για οδηγιες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #175297 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Η ΣΟΜΠΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MYTHERM  ΕΙΝΑΙ KALOR !!!ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ!!!!ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ !!!""ΜΑΣ ΜΠΠΕΡΔΕΨΕΣ "!!!!!!!!!!ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ !!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ !!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ