Πρόβλημα με Θερμοκρασία Καπνού

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174181 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΘΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174212 από Γιαννης123
Εχω το ιδιο προβλημα. Τι ακριβως εκανες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174231 από Varsami
Απαντήθηκε από Varsami στο θέμα Πρόβλημα με Θερμοκρασία Καπνού
Καλημέρα, το μόνο που έκανα είναι να την καθαρίσω πολύ σχολαστικά.
Αρχικά καθάρισα τα πάντα από το θάλαμο που είναι το βεντιλατερ και τον αισθητηρα του, και μέσα στο θάλαμο καύσης έβγαλα 2 βίδες και έβαλα τις δυο λαμαρίνες αριστερά δεξιά, είχε πολύ βρωμιά από πίσω . Οταν την δοκίμασα πάλι τα ίδια έβγαζε αλαρμ έτσι την ξανα άνοιξα , έβαλα την σκούπα και τράβηξε τα πάντα.. έχω κάνει μια πατέντα στην σκούπα και μπροστά έβαλα ένα εύκαμπτο σωληνάκι. Στον θάλαμο που είναι τι βεντιλατερ έχει 2 οπες( επάνω στο ταβάνι του)ακριβώς επάνω προς τον θάλαμο καύσης. Εβαλα το σωληνακι και τράβηξε αρκετή στάχτη.
Μίλησα και με τον Κώστα Πηχα και κατάλαβε, φυσικά, ότι η σομπα μου είναι η portocaldo( πράγμα που δεν το γνώριζα) μου συνέστησε να αλλάξω και το τζάμι που ήταν ραγισμενο!
Πραγματικά άμεση η ανταπόκριση του, ότι απορίες είχα μου τις έλυσε..τον ευχαριστώ πολύ!!
Η σομπα μέχρι στιγμής δουλεύει καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174238 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΥΣΕΙΣ!!!!!!!!!! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK ΤΑ ΒΙΝΤΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΝΕΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ Δ Ε Ν ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Π Ο Τ Ε ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΣΕΙΣ ΑΝ ΑΝΑΤΡΕΞΕΤΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΑΠΟ ΤΟ 2012 ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΒΛΑΒΩΝ!!!!!!!!!!!ΔΕΣ ΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ www.facebook.com/kostas.pixas KAI ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Η ΒΛΑΒΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ !!!!!!!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΖΑΜΠΑ!!!!!!!!!!!
Last edit: 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174243 από Γιαννης123
Σ´ευχαριστώ για το χρόνο σου και τις συμβουλές. Στο θάλαμο την εχω καθαρίσει καλα αλλά μάλλον πρεπει ν´ασχοληθώ και με την πίσω πλευρά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ