Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170071 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δεν εψαξες ομως στα ξενα FORUM ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!σχολιασα οτι ζητας να βρεις και οτι ερωτησεις εκανες και τα λεγομενα σου!!!!!!!!!! το τι ειναι ο καθενας εδω το ξερει οπως το ξερουν και οι περισσοτεροι που γραφουμε ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΒΙΝΤΕΑ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΕΙΣ ΕΜΑΙΛ ΣΧΕΔΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ!!!!!!ΑΝ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ..........ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ!!!!!!!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΔΕΡΦΕ
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170072 από BIOPEL
ΚΩΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, σου είχα πει πριν καιρό: άνοιξε ενα ιντερνετικό σέρβις για επισκευές-ρυθμίσεις σομπών, λεβητών, δεν με άκουσες.
Έχε τώρα τον κάθε αγενή-ευκαιριατζή να ασχολείσαι........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170073 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
BIOPEL καλησπερα φιλαρακι μου!!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ !!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΗ ΑΡΑΓΕ!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170101 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Διαβαστε τα ενχειριδια χειρισμου των συσκευων ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΕ ΤΥΧΟΝ ΒΛΑΒΕΣ ΑΛΛΑΡΜ!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170130 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170297 από Anla
Έχω αυτή τη σόμπα 1 χρόνο την πήραμε από Leroy από περισυ παίρνω τον τεχνικό που συνεργάζεται γιατί είχα κάποιες απορίες και μας έχει γράψει κανονικά. Ποτέ δεν είδα.
Βρήκα έναν άλλο για να μου κάνει το σέρβις της τον Σεπτέμβριο αλλά τώρα μου έβγαλε ένδειξη service.
Ξέρετε κάποιον καλό τεχνικό για αυτή τη σόμπα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ