Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92303 από FanOfLife
Απαντήθηκε από FanOfLife στο θέμα Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει

pannarab έγραψε:

STAF έγραψε: Αποψη μου ειναι οπως σου ειχα ξαναγραψει

οτι θελει και αλλο αερα, αν παλι σου κανει

τα ιδια αγορασε ενα τσουβαλακι αλλη μαρκα πελλετ να δοκιμασεις ;)


Συμφωνώ με τον φίλο. Ή ο αέρας των καυσαερίων είναι λίγος ή το pellet που καις είναι χάλια... (δεν θυμάμαι αν έγραψες τι μάρκα καις)


Το pellet που καίω, υποτίθεται ότι είναι ameco. Λέω υποτίθεται, γιατί τα τσουβάλια που έχω είναι no-name. Δεν έχουν επάνω τους την παραμικρή επωνυμία. Οπτικά πάντως δεν φαίνονται και τόσο άσχημα, τι να πω :huh:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by FanOfLife.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92320 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει

FanOfLife έγραψε:

stoikon έγραψε: Μήπως το τασάκι δεν πατάει καλά και αφήνει από κάτω κενά με αποτέλεσμα να φεύγει αέρας και να μην έχει πίεση στης τρύπες;


Δεν νομίζω ότι φταίει κάτι τέτοιο. Καθαρίζω πολύ καλά με πινέλο κάθε φορά ότι υπολείμματα υπάρχουν και φροντίζω να έχει κάτσει καλά στη βάση του το ποτηράκι.


Το ίδιο πρόβλημα,είχε και άλλο παιδί είχε και αυτός πολύ κλίνκερ στην μια σόμπα και έφταιγε το τασάκι. Ήταν πέτσικο και έχανε αέρα από κάτω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92325 από FanOfLife
Απαντήθηκε από FanOfLife στο θέμα Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει
Ήδη μετά 3.5 ώρες λειτουργίας στη βαθμίδα 5 το τασάκι έχει γεμίσει σχεδόν ...
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92326 από FanOfLife
Απαντήθηκε από FanOfLife στο θέμα Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει

stoikon έγραψε:

FanOfLife έγραψε:

stoikon έγραψε: Μήπως το τασάκι δεν πατάει καλά και αφήνει από κάτω κενά με αποτέλεσμα να φεύγει αέρας και να μην έχει πίεση στης τρύπες;


Δεν νομίζω ότι φταίει κάτι τέτοιο. Καθαρίζω πολύ καλά με πινέλο κάθε φορά ότι υπολείμματα υπάρχουν και φροντίζω να έχει κάτσει καλά στη βάση του το ποτηράκι.


Το ίδιο πρόβλημα,είχε και άλλο παιδί είχε και αυτός πολύ κλίνκερ στην μια σόμπα και έφταιγε το τασάκι. Ήταν πέτσικο και έχανε αέρα από κάτω.


Αν το τασάκι δεν εφάρμοζε καλά, τότε δεν θα έπαιζε δεξιά αριστερά; Σε μένα όταν καθίσει στη θέση σου δεν κουνιέται καθόλου. Θα το ξανακοιτάξω πάντως πιο προσεκτικά.

Το παιδί που είχε το πρόβλημα είχε και μειωμένη απόδοση; Γιατί το βασικό μου πρόβλημα είναι αυτό και όχι το κλίνκερ! :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92327 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Laminox Elisa Ghost: δεν ζεσταίνει
Ανέβασε αέρα από το Service menu λέμε. Αν ξέρεις πως. Αν δεν ξέρεις, φώναξε αυτόν που σου την πούλησε να στο κάνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92328 από γιαννης-δραμα

FanOfLife έγραψε:

stoikon έγραψε:

FanOfLife έγραψε:

stoikon έγραψε: Μήπως το τασάκι δεν πατάει καλά και αφήνει από κάτω κενά με αποτέλεσμα να φεύγει αέρας και να μην έχει πίεση στης τρύπες;


Δεν νομίζω ότι φταίει κάτι τέτοιο. Καθαρίζω πολύ καλά με πινέλο κάθε φορά ότι υπολείμματα υπάρχουν και φροντίζω να έχει κάτσει καλά στη βάση του το ποτηράκι.


Το ίδιο πρόβλημα,είχε και άλλο παιδί είχε και αυτός πολύ κλίνκερ στην μια σόμπα και έφταιγε το τασάκι. Ήταν πέτσικο και έχανε αέρα από κάτω.


Αν το τασάκι δεν εφάρμοζε καλά, τότε δεν θα έπαιζε δεξιά αριστερά; Σε μένα όταν καθίσει στη θέση σου δεν κουνιέται καθόλου. Θα το ξανακοιτάξω πάντως πιο προσεκτικά.

Το παιδί που είχε το πρόβλημα είχε και μειωμένη απόδοση; Γιατί το βασικό μου πρόβλημα είναι αυτό και όχι το κλίνκερ! :(

Mα αυτο ευθυνεται(κλινγκερ)για την μειωμενη αποδοση!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ