Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63381 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

ace έγραψε:

γεωργιος έγραψε: καλα χριστουγεννα να εχουμε

στην αθηνα υπαρχουν μπρικετες με 280 ευρω ο τονος
πολλα ειδη
βασικα οι μπρικετες ειναι δυο ειδων
οποιος θελει ας μου στειλει μηνημα .................


280 με ΦΠΑ και μεταφορικα ?


KERBEROS έγραψε: Φίλε Γιώργο, καλά Χριστούγεννα.
Είσαι νέος στο φόρουμ και προφανώς δε γνωρίζεις ότι δεν επιτρέπεται η άγρα πελατών μέσα σ' αυτό. Αν θέλεις, μπορείς να αποστείλεις μία προσφορά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Καλά Χριστούγεννα και πάλι...


τις προσφορες που τις βλεπουμε ???


Τις περιμένουμε... :ohmy:
Ορίστε, μια χρυσή ευκαιρία για τον κύριο Γιώργο, που φαίνεται σωστός έμπορος, ας κάνει μια προσφορά μέσω του φόρουμ για ΟΛΑ τα μέλη.
Το να ανταλλάσσονται στοιχεία για προσωπικές συναλλαγές δεν είναι λογική φόρουμ καταναλωτών, είναι λογική φόρουμ εμπόρων. Δεν καταλαβαίνω τι εμποδίζει τον οποιοδήποτε έμπορο να κάνει δημόσια προσφορά; Εσείς δεν αναρωτιέστε γιατί δεν έχουμε προσφορές στο φόρουμ αυτό τον καιρό σε πέλλετ και μπριγκέτες; Οι απελπισμένοι καταναλωτές πληρώνουν όσο όσο. Γιατί να χαλάσουν την πιάτσα;

Ας περιμένουμε, λοιπόν, τις προσφορές!!! :ohmy:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63382 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

valsam έγραψε:

kakos έγραψε:

valsam έγραψε: Προχθες ξαναπηγα Βουλγαρια βολτα με φιλο που ηθελε να παρει μια σομπα,την Schweighoffer την μπριγκετα την πουλανε 270 ευρω τον τονο και η σακουλα η 10κιλη κανει 3 ευρω μπροστα μου ενα vanete φορτωσε 1 τονο εβαλε και το φθηνο του πετρελαιο και το παν-ελα του βγαινει τζαμπα μου ειπε το παιδι,ηταν και αλλα 3 αγροτικα με καροτσα και αυτοι φορτωναν πελλετ,αν δεν αλαξουν μυαλα ορισμενοι που εν'μεσο κρισης βαλθηκαν να πλουτισουν σε μια νυχτα τοτε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!


Αν είναι να πάς Βουλγαρία για να την αγοράσεις (εννοείται με βουλγάρικο ΦΠΑ) 270 τον τόνο έλα πάρε την απο εδώ με τα ίδια χρήματα (Χωρίς ΦΠΑ αφού έτσι και αλλιώς πάει χαμένο) . Εκτός και αν θέλεις να βρεις αφορμή για ταξίδι στην Βουλγαρία :lol:

Ρε κακε το Βουλγαρικο ΦΠΑ ειναι 20% σχεδον οσο το Ελληνικο εκει αμα το πληρωσω θα παει στο κρατος τους,εδω γιατι να μην το πληρωσω ?


Φίλε Valsam εμένα δεν με ενδιαφέρει που πάει ή αν πάει το ΦΠΑ στο κράτος διότι έτσι όπως έγιναν τα πράγματα με ενδιαφέρει πως θα αγοράσω ποιο φτηνά. Και μην αρχίσουμε τα περι "βοήθειας" και καλού και κακού πατριώτη γιατί οι μόνοι που δεν φταίνε για την κατάντια μας είναι οι καταναλωτές και αν πληρώνουν ή όχι το ΦΠΑ τους. Ας πληρώσουν οι μεγαλοκαναλάρχες και τα μεγαλολαμόγια πρώτα τις υποχρεώσεις τους στο κράτος και μετά θα σκεφτώ και εγώ όλα τα υπόλοιπα (αυτά σαν παρένθεση) Ανέφερα ότι στην ίδια τιμή ΜΕ ΦΠΑ στην Βουλγαρία υπάρχει και στην Ελλάδα ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ. Τώρα αν θέλεις να πληρώσεις και Χ χρήματα σε βενζίνες και να ξοδέψεις κάποιες ώρες για να αγοράσεις απο Βουλγαρία και να κάνεις καλό στο Βουλγάρικο κράτος - έμπορο είναι δική σου επιλογή. Εγώ απλά ανέφερα ότι υπάρχει η ίδια μπρικέτα στην ίδια τιμή επαναλαμβάνω ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ και στην Ελλάδα. Εξάλλου δεν είναι πλέον παρανομία να λέμε την λέξη "ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ" διότι ακόμη και στην καφετέρια πίνεις καφέ και δεν σου κόβουν απόδειξη (και να ήταν μόνο αυτό!!!). :unsure:

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63383 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Για να δούμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63384 από γεωργιος
Απαντήθηκε από γεωργιος στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
λιανικη τιμη με φπα με τα παντα 280 ευρω /τονο
η 2,80 ευρω το δεκακιλο

μπρικετες RUF
στρογγυλες
με τρυπα
και pini&key

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by γεωργιος. Αιτία: λαθος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ατροχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63390 από ατροχ
Απαντήθηκε από ατροχ στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
γεια σου Γιωργο και χρονια πολλα.Δεν ξερω πολλα για το θεμα των μπρικετων.Αν θες στειλε μου το τηλ.σου να σε παρω.Ευχαριστω.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ατροχ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63394 από ατροχ
Απαντήθηκε από ατροχ στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Αν ξερει καποιος ας μου πει.Οι μπρικετες συμφερουν αν υπαρχει δοχειο αδρανειας ή και χωρις.Και καθε ποτε θελει γεμισμα ο λεβητας ξυλου.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ατροχ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ