Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62969 από manostaz
Απαντήθηκε από manostaz στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
καταρχην ηρεμια μαγγες
δεν μπορω να αποκαλυψω ονομ/μο για πολλους λογους
το μαγαζι δεν ειναι αθηνα αλλα στο νομο βοιωτιας
το θεμα με τους ξυλεμπορους ομως παραγα...θηκε
εγιναν ολοι εμποροι ξυλων πελλετ -καυστηρες ξυλοσομπες
ολοι οι μαντραδες ολα τα βεωζιναδικα και ολοι οι μαρμαροπλακαδες με μαγαζι
και το ΚΟΥΦΟ ειναι οτι αντι να υπαρχει ανταγωνισμος γινεται το αντιθετο
ποιος απο αυτους θα μας κοροιδεψει περισσοτερο

ποτε μα ποτε δεν αγοραζουμε ξυλα απο τον τελη αυγουστου και μετα...θα τα πληρωσουμε τουλαχιστον35% πανω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lucky4444

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63034 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Προχθες ξαναπηγα Βουλγαρια βολτα με φιλο που ηθελε να παρει μια σομπα,την Schweighoffer την μπριγκετα την πουλανε 270 ευρω τον τονο και η σακουλα η 10κιλη κανει 3 ευρω μπροστα μου ενα vanete φορτωσε 1 τονο εβαλε και το φθηνο του πετρελαιο και το παν-ελα του βγαινει τζαμπα μου ειπε το παιδι,ηταν και αλλα 3 αγροτικα με καροτσα και αυτοι φορτωναν πελλετ,αν δεν αλαξουν μυαλα ορισμενοι που εν'μεσο κρισης βαλθηκαν να πλουτισουν σε μια νυχτα τοτε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lucky4444, gen

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63067 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

valsam έγραψε: Προχθες ξαναπηγα Βουλγαρια βολτα με φιλο που ηθελε να παρει μια σομπα,την Schweighoffer την μπριγκετα την πουλανε 270 ευρω τον τονο και η σακουλα η 10κιλη κανει 3 ευρω μπροστα μου ενα vanete φορτωσε 1 τονο εβαλε και το φθηνο του πετρελαιο και το παν-ελα του βγαινει τζαμπα μου ειπε το παιδι,ηταν και αλλα 3 αγροτικα με καροτσα και αυτοι φορτωναν πελλετ,αν δεν αλαξουν μυαλα ορισμενοι που εν'μεσο κρισης βαλθηκαν να πλουτισουν σε μια νυχτα τοτε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!


Αν είναι να πάς Βουλγαρία για να την αγοράσεις (εννοείται με βουλγάρικο ΦΠΑ) 270 τον τόνο έλα πάρε την απο εδώ με τα ίδια χρήματα (Χωρίς ΦΠΑ αφού έτσι και αλλιώς πάει χαμένο) . Εκτός και αν θέλεις να βρεις αφορμή για ταξίδι στην Βουλγαρία :lol:

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63165 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

kakos έγραψε:

valsam έγραψε: Προχθες ξαναπηγα Βουλγαρια βολτα με φιλο που ηθελε να παρει μια σομπα,την Schweighoffer την μπριγκετα την πουλανε 270 ευρω τον τονο και η σακουλα η 10κιλη κανει 3 ευρω μπροστα μου ενα vanete φορτωσε 1 τονο εβαλε και το φθηνο του πετρελαιο και το παν-ελα του βγαινει τζαμπα μου ειπε το παιδι,ηταν και αλλα 3 αγροτικα με καροτσα και αυτοι φορτωναν πελλετ,αν δεν αλαξουν μυαλα ορισμενοι που εν'μεσο κρισης βαλθηκαν να πλουτισουν σε μια νυχτα τοτε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες!


Αν είναι να πάς Βουλγαρία για να την αγοράσεις (εννοείται με βουλγάρικο ΦΠΑ) 270 τον τόνο έλα πάρε την απο εδώ με τα ίδια χρήματα (Χωρίς ΦΠΑ αφού έτσι και αλλιώς πάει χαμένο) . Εκτός και αν θέλεις να βρεις αφορμή για ταξίδι στην Βουλγαρία :lol:

Ρε κακε το Βουλγαρικο ΦΠΑ ειναι 20% σχεδον οσο το Ελληνικο εκει αμα το πληρωσω θα παει στο κρατος τους,εδω γιατι να μην το πληρωσω ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63170 από γεωργιος
Απαντήθηκε από γεωργιος στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
καλα χριστουγεννα να εχουμε

στην αθηνα υπαρχουν μπρικετες με 280 ευρω ο τονος
πολλα ειδη
βασικα οι μπρικετες ειναι δυο ειδων
οποιος θελει ας μου στειλει μηνημα .................

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63195 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

γεωργιος έγραψε: καλα χριστουγεννα να εχουμε

στην αθηνα υπαρχουν μπρικετες με 280 ευρω ο τονος
πολλα ειδη
βασικα οι μπρικετες ειναι δυο ειδων
οποιος θελει ας μου στειλει μηνημα .................


Φίλε Γιώργο, καλά Χριστούγεννα.
Είσαι νέος στο φόρουμ και προφανώς δε γνωρίζεις ότι δεν επιτρέπεται η άγρα πελατών μέσα σ' αυτό. Αν θέλεις, μπορείς να αποστείλεις μία προσφορά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Καλά Χριστούγεννα και πάλι...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ