Τι είναι ο Πυρήνας - Πυρήνας ως καύσιμη ύλη

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130133 από makis sparti
Δεν ισχυρίζομαι τίποτα είμαι σίγουρος.Αλλα για πείτε μου κάτι ο λέβητας του ελαιουργείου τι καίει?Από που το παίρνει?Η φωτό είναι από την αποθήκη του.Η δική μου φωτό έχει πάνω ημερομηνία η δική σας?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130135 από Κωνσταντίνος Χατζέλης

makis sparti έγραψε: Δεν ισχυρίζομαι τίποτα είμαι σίγουρος.Αλλα για πείτε μου κάτι ο λέβητας του ελαιουργείου τι καίει?Από που το παίρνει?Η φωτό είναι από την αποθήκη του.Η δική μου φωτό έχει πάνω ημερομηνία η δική σας?


Κυριε Μακη,οποτε θελετε μπορειτε να ερθετε,να φωτογραφησετε το προς πωληση πυρηνοξυλο και για να λυθει η απορια σας αλλα και για να λυθει η απορια των υπολοιπων αφου την ποσταρετε.
Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130137 από Κωνσταντίνος Χατζέλης

makis sparti έγραψε: Δεν ισχυρίζομαι τίποτα είμαι σίγουρος.Αλλα για πείτε μου κάτι ο λέβητας του ελαιουργείου τι καίει?Από που το παίρνει?Η φωτό είναι από την αποθήκη του.Η δική μου φωτό έχει πάνω ημερομηνία η δική σας?

Οριστε και η ημερομηνια που ζητησατε,με την τιμη σβησμενη,για να μην παραβιαστουν οι κανονες του forum.
Αν και δεν βρισκω το λογο που ζητησατε ημερομηνια,οποτε και να ερθετε κατα τη διαρκεια του χειμωνα για φρεσκο πυρηνοξυλο,την ιδια μορφη θα εχει.
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Κωνσταντίνος Χατζέλης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130138 από makis sparti
Δεν έχω καμία απορία.Δεν είμαι φωτογράφος αλλά με 5 από τα 6 σπίτια δίπλα μου να καίνε πυρήνα και ελαιοπαραγωγός ε κάτι θα ξέρω και γω ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130139 από Κωνσταντίνος Χατζέλης

makis sparti έγραψε: Δεν έχω καμία απορία.Δεν είμαι φωτογράφος αλλά με 5 από τα 6 σπίτια δίπλα μου να καίνε πυρήνα και ελαιοπαραγωγός ε κάτι θα ξέρω και γω ;)

Εγινε κυριε Μακη!
Ευχαριστουμε για την αντικειμενικη σας πληροφορηση!
Να ειστε καλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130144 από makis sparti
Η πληροφόρηση μου είναι αντικειμενική γιατί εγώ δεν έχω κανένα κέρδος.Εγώ δεν πουλάω τίποτα, δεν έχει νόημα να το συνεχίσουμε,εγώ θα λέω την γνώμη μου και εσείς την δική σας.Να είστε καλά και εσείς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ