energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104092 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jps έγραψε: Jnet η συγκεκριμένη αναβάθμιση του energ.gr είναι πολύ χειρότερη από όλες τις προηγούμενες.
Σε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις,μπορούσα να μπαίνω από το Nokia smartphone μου,μέσω Opera mobile,να παρακολουθώ το φόρουμ και να δημοσιεύω την άποψη μου.Τώρα,δεν μπορώ να το κάνω,παρά μόνο μέσα από τον υπολογιστή μου.
Πώς το καταφέρατε αυτό; :angry:

Το ίδιο παράπονο έχει το N8 μου :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104094 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!
Φίλε Παναγιώτη,συνήθως όταν κάνεις μια αλλαγή σε ένα φόρουμ,την κάνεις προκειμένου να γίνει πιο εύχρηστο και να μπορεί να απευθυνθεί σε όσο το δυνατόν μεγαλύτερο κοινό.Με τη σημερινή μορφή,όσοι έχουν κινητά τηλέφωνα της Nokia,δηλαδή πολλές χιλιάδες ελλήνων,απλά δεν μπορούν να δουν το energ.gr,ενώ πριν μπορούσαν.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104096 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jps έγραψε: Jnet η συγκεκριμένη αναβάθμιση του energ.gr είναι πολύ χειρότερη από όλες τις προηγούμενες.
Σε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις,μπορούσα να μπαίνω από το Nokia smartphone μου,μέσω Opera mobile,να παρακολουθώ το φόρουμ και να δημοσιεύω την άποψη μου.Τώρα,δεν μπορώ να το κάνω,παρά μόνο μέσα από τον υπολογιστή μου.
Πώς το καταφέρατε αυτό; :angry:


Μην τσατίζεσαι θα το κοιτάξει ο programmer από Δευτέρα. Καθε αναβάθμιση βγάζει θέματα σε διαφορες πλατφόρμες.

Παντως το συγκεκριμένο template που εχουμε διαλέξει είναι html5 και rensponsive που σημαίνει οτι αντιδρά στον browser τις περιστροφές από ταμπλέτες κλπ. Για παράδειγμα στο Safari Στο iphone πλεον μπορώ να το χειρίζομαι ενώ παλιότερα ηθελα tapatalk οπωσδήποτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jps

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104105 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!
Ενα πρόβλημα που υπηρξε τις πρώτες ωρες της αναβάθμισης και υπάρχει και αυτή την στιγμή είναι η ταξινόμηση των πρόσφατων θεμάτων. Συγνώμη για την αναστάτωση. Θα το φτιάξουμε μόλις μπορέσουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104130 από nivosgr
Απαντήθηκε από nivosgr στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jnet έγραψε: Ενα πρόβλημα που υπηρξε τις πρώτες ωρες της αναβάθμισης και υπάρχει και αυτή την στιγμή είναι η ταξινόμηση των πρόσφατων θεμάτων. Συγνώμη για την αναστάτωση. Θα το φτιάξουμε μόλις μπορέσουμε.


Χαοτικό ρε συ Γιώργο...
Χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα...
Τίτλοι από εδώ, φωτογραφίες από εκεί, ενότητες πιο πέρα, χρώματα και παραχρώματα...
Ζηλεύουμε το παλιό, ήταν απλό, λιτο, εύχρηστο...
Χωρίς παρεξήγηση αλλά...
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by nivosgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104131 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

nivosgr έγραψε:

jnet έγραψε: Ενα πρόβλημα που υπηρξε τις πρώτες ωρες της αναβάθμισης και υπάρχει και αυτή την στιγμή είναι η ταξινόμηση των πρόσφατων θεμάτων. Συγνώμη για την αναστάτωση. Θα το φτιάξουμε μόλις μπορέσουμε.


Χαοτικό ρε συ Γιώργο...
Χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα...
Τίτλοι από εδώ, φωτογραφίες από εκεί, ενότητες πιο πέρα, χρώματα και παραχρώματα...
Ζηλεύουμε το παλιό, ήταν απλό, λιτο, εύχρηστο...
Χωρίς παρεξήγηση αλλά...


Νικο μάλλον θα αναφέρεσαι στην κεντρική σελίδα?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ