Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155720 από xrysafis72
τελικα βρηκαμε τροπο λειανσης χρονοβορο αλλα χρονο εχουμε οταν βγαζουμε πελλετ αφου δεν κανουμε πλεων τιποτα στην παραγωγη!! δεν ξερω αν υπαρχει στο εμποριο το εξαρτηματακι η αν χρειαστη να το κατασκευασουμε?

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155747 από okalamaris
Κάτι τέτοιο θέλεις...:
www.pacoartcenter.gr/el/prosarmogeas-gia...locharto-325421.html
www.antoniadis.com.cy/site-product-1560-el.php

Όμως αν υπάρχει κάποιο μηχανουργείο κοντά σου δεν θα είναι δύσκολο να φτιάξεις
κάτι παρόμοιο οικονομικότερα, μη σου πω και καλύτερο...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": xrysafis72

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155789 από Kardas

xrysafis72 έγραψε: και εδω καπου βγαζουμε πελλετ και πινουμε τσιπουρακια και πινουμε φραπεδακια με φιλαρακια,γιατι δεν κανουμε χειρονακτικη δουλεια και δεν εχουμε κανενα θεμα με σκονες και υγρασιες
Υ.Γ και ναι φιλοι μου τα καφενεια τα εχουμε για να κλεινουμε δουλειες και τα φορουμ για ψυχαγωγια και ενημερωση!!!!


Και πόσο επένδυσες φίλε μου σε όλο αυτό??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155803 από xrysafis72

Kardas έγραψε:

xrysafis72 έγραψε: και εδω καπου βγαζουμε πελλετ και πινουμε τσιπουρακια και πινουμε φραπεδακια με φιλαρακια,γιατι δεν κανουμε χειρονακτικη δουλεια και δεν εχουμε κανενα θεμα με σκονες και υγρασιες
Υ.Γ και ναι φιλοι μου τα καφενεια τα εχουμε για να κλεινουμε δουλειες και τα φορουμ για ψυχαγωγια και ενημερωση!!!!


Και πόσο επένδυσες φίλε μου σε όλο αυτό??

σε χρημα επιασε 11000 ευρω και 4 χρονια σε ερευνα για σωστες κατασκευες και εξοικονομηση χρηματων απο το οικογενιακο ταμειο(στην παραγωγη υπαρχει ακομα ενα 12 τονο σιλο απο φορτηγο και ενα ιμιαυτοματο
συσκευαστικο)και πολλα 24ωρα στο ιντερνετ και πολλη μα πολλη χειρονακτικη εργασια(ηλεκτροκολησης-ηλεκτρονικα -ηλεκτρικα)και εγγραφη σε 5 φορουμ εξωτερικου!!αλλα πιστεψε με δεν το μετανιωσα!!!



ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155804 από xrysafis72

okalamaris έγραψε: Κάτι τέτοιο θέλεις...:
www.pacoartcenter.gr/el/prosarmogeas-gia...locharto-325421.html
www.antoniadis.com.cy/site-product-1560-el.php

Όμως αν υπάρχει κάποιο μηχανουργείο κοντά σου δεν θα είναι δύσκολο να φτιάξεις
κάτι παρόμοιο οικονομικότερα, μη σου πω και καλύτερο...

ευχαριστω φιλε μου!!!ειχα "κολληση" και μου εδωσε χερι βοηθειας !!τελικα θα το κατασκευασω μονος αφου χρειαζετε μονο ενα κυλινδρικο σιδερακι και ενα σιδεροπριονο ;) (λιγες ωρες στο ιντερνετ και βρεθηκε το σχεδιακι)

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": okalamaris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157595 από xrysafis72
αλλος ενας φιλος και συνεργατης που ξεκινησε την παραγωγη πελλετ για "ιδιοχρησια"(για ζωοτροφη και οτι αλλο πρόκυψη)με μεγαλυτερη παραγωγη και με περισσοτερα χρηματα .Στησαμε τα μηχανηματα και βγαλαμε πελλετ εχοντας αποκτηση μεγαλες γνωσεις και εμπειρια απο της κατασκευες και την παραγωγη πελλετ!!!


ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.222 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ