Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90137 από Βιομαζιστής

mastoras έγραψε: Κοίτα να δεις σε έχω για έξυπνο άνθρωπο, χιουμορίστα, άσχετα εάν δεν μπορούμε να συμβιώσουμε...... :kiss:

Ενας έξυπνος άνθρωπος που μετράει τα λόγια του, δεν έχει αντιπάθειες, και επαναλαμβανόμενο σκοπό να δημιουργεί αρνητικό κλίμα για τον συγκεκριμένο συνομιλητή του, θα έκανε τον κόπο να διαβάσει "τρέχοντας" μερικά από 2700 τόσα μηνύματα μου.

Λόγο δεν έχω και δεν είχα να κάνω κρυφή διαφήμιση, γιατί απλούστατα έχω το δικαίωμα να την κάνω φανερά.

Τα χτυπήματα κάτω από την ζώνη, άστα για τους άλλους, δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπαίνεις εσύ σε αυτήν την διαδικασία. ;)



Μα δεν λέω για τώρα. Λέω για πριν. Γι' αυτό έγραψα πως σχεδόν το παραδέχθηκες.
Αντιπαραθέσεις δεν θέλω να δημιουργήσω ούτε με σένα ούτε με κανέναν άλλο γιατί δεν έχω ούτε λόγο μα ούτε και συμφέρον να το πράξω. Το θεωρώ όμως απαράδεκτο να με κοροϊδεύουν κατάμουτρα.
Είμαι δε πεπεισμένος πως πολλά μεθοδεύτηκαν μέχρι να αποκτήσεις το δικαίωμα να κάνεις φανερή διαφήμιση.
Μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου σε παρακαλώ. Δεν σε παίρνει.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90140 από parth
Απαντήθηκε από parth στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

mastoras έγραψε: Ναι όντως τα 70 τσουβάλια που έβγαλα μέχρι τώρα μου στοίχισαν για το πρεσάρισμα 15 ευρώ :( ...........καταστροφή :lol: :lol:


mastora πες μας αν θες αναλυτικα τις επιδοσεις σου (στο πελλετ εννοειται)... Ποσο πελλετ εβγαλες, ποσες εργατοωρες αφιερωσες, εντυπωσεις απο τα μηχανηματα (τη πρεσσα ,το μικρο και το μεγαλο σφυρομυλο )

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90142 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Την νοημοσύνη σου δεν θέλω σε καμία περίπτωση να την υποτιμήσω.

Μα μάθεις από εμένα ορισμένα πράγματα προσπαθώ εδώ και καιρό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90151 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

parth έγραψε:

mastoras έγραψε: Ναι όντως τα 70 τσουβάλια που έβγαλα μέχρι τώρα μου στοίχισαν για το πρεσάρισμα 15 ευρώ :( ...........καταστροφή :lol: :lol:


mastora πες μας αν θες αναλυτικα τις επιδοσεις σου (στο πελλετ εννοειται)... Ποσο πελλετ εβγαλες, ποσες εργατοωρες αφιερωσες, εντυπωσεις απο τα μηχανηματα (τη πρεσσα ,το μικρο και το μεγαλο σφυρομυλο )


Δεν γίνεται βρε φίλε μου να συνεχίσω άλλο.... προς το παρών.

Το να φτιάχνεις κάτι, να συλλέγεις πληροφορίες, να βγάζεις φωτογραφίες, και στην συνέχεια να τις δημοσιεύεις στο φόρουμ, με σκοπό να βοηθήσεις, και άλλους, η να δείξεις, η τέλος πάντων να πουλήσεις, όπως θέλουν να ακούνε μερικοί, χρειάζεται διάθεση και να σηκώνει το κλίμα.

Μας την έπεσαν πολύ προβληματικά άτομα, με πολύ άσχημη ψυχοσύνθεση, τώρα τελευταία, και θα χρειαστεί να κάνουμε λίγο υπομονή μέχρι να τους φορέσουν ζουρλομανδύα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90153 από Βιομαζιστής

mastoras έγραψε: Την νοημοσύνη σου δεν θέλω σε καμία περίπτωση να την υποτιμήσω.

Μα μάθεις από εμένα ορισμένα πράγματα προσπαθώ εδώ και καιρό.



Ο βασικός σκοπός του forum είναι να μοιραζόμαστε μεταξύ μας γνώσεις. Σε αυτό θα με βρεις σύμφωνο.
Ότι καλό μπορείς να μου δώσεις θα το πάρω. Όπως πιστεύω το ίδιο θα κάνεις κι εσύ.
Δεν διαφωνούμε πάντα.
Και έγραψα ξανά, οι έμποροι και οι επαγγελματίες δεν με ενοχλούν. Χρήσιμοι είναι. Με ενοχλεί όμως μερικές φορές ο τρόπος τους.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90155 από stergiosbik

Grecu_ έγραψε: Ετσι παει οταν μεχρι και το ρευμα το πληρωνουν αλλοι, χωρις συμφεροντα φυσικα-φυσικα...


Τετοια λες κ γινεσαι "κακος"! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.135 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ