Παραγωγή μπριγκέττας

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9586 από ^silent_power^
Απαντήθηκε από ^silent_power^ στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας
www.car.gr/classifieds/tractors/view/2221773/

αυτος λεει για πελλετ...αλλα αν βαλεις αυτο το τριμμα...θα τα παρεις ολα στο χερι!
για μπρικεττα ομως ειναι κορυφη! σε ενα πρωινο μαζευεις οσω τριμμα θα χρειαστεις ολω τον χρονο!
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ^silent_power^. Αιτία: χχχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10053 από γιαννης
Απαντήθηκε από γιαννης στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας
τα σχεδια για τη μπρικετομηχανη ηρθαν δεν ειναι και τοσο κατατοπιστικα οποιος τα θελει να μου στειλει με μαιλ τη διευθηνση του να του στειλω το dvd με δικα του τα μεταφορικα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10151 από ^silent_power^
Απαντήθηκε από ^silent_power^ στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας

γιαννης έγραψε: τα σχεδια για τη μπρικετομηχανη ηρθαν δεν ειναι και τοσο κατατοπιστικα οποιος τα θελει να μου στειλει με μαιλ τη διευθηνση του να του στειλω το dvd με δικα του τα μεταφορικα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


θεωρεις οτι δεν αξιζε τον κοπο η αγορα τους?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10158 από γιαννης
Απαντήθηκε από γιαννης στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας
Οι φωτογραφιες Δεν ήταν και πολύ ακριβες αλλά τα υλικά που χρειάζονται είναι Πόλλα. Και ο μάστορας πρέπει να είναι γάτα .άσε που το μοτέρ που θέλει ειναι 10hp με μειωτηρα 160 rpm

Αυτά που μου είναι δύσκολο να βρω είναι το μοτέρ τον κοχλία οι αντισταση .καλό μάστορα με πολλα εργαλεία έχω. Αν βρω μοτερ θα θα τον βοηθεισω και εγώ πιανουν τα χερια μου πολύ καλά και έχω πολλά εργαλεία αλλά όχι τόσο εξειδικευμένα που θέλει η κατασκευη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10160 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας
Μην μου αγχώνεσαι γιάννη!!!
Σχεδιαστής μηχανημάτων και γραμμών παραγωγής είμαι....
Άσε να δω τα σχέδια και τι μπορώ να κάνω πρώτα και ύστερα πέφτει το άγχος...
Το πολύ - πολύ να το σχεδιάσω από την αρχή και ανοίξουμε καινούριο θέμα με την κατασκευή του κομμάτι - κομμάτι, και επίσης πληροφορίες όπως του που θα βρεθούν τα κατάλληλα εξαρτήματα.

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10161 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Απ: Παραγωγή μπριγκέττας

γιαννης έγραψε: Οι φωτογραφιες Δεν ήταν και πολύ ακριβες αλλά τα υλικά που χρειάζονται είναι Πόλλα. Και ο μάστορας πρέπει να είναι γάτα .άσε που το μοτέρ που θέλει ειναι 10hp με μειωτηρα 160 rpm

Αυτά που μου είναι δύσκολο να βρω είναι το μοτέρ τον κοχλία οι αντισταση .καλό μάστορα με πολλα εργαλεία έχω. Αν βρω μοτερ θα θα τον βοηθεισω και εγώ πιανουν τα χερια μου πολύ καλά και έχω πολλά εργαλεία αλλά όχι τόσο εξειδικευμένα που θέλει η κατασκευη

Καλημερα,μοτερ ψαξε για μεταχειρισμενο,μαζι με μειωτηρα,αντισταση πρεπει να παρεις καινουργια, και κοχλιες μεταχειρισμενους θα βρεις ευκολα,αν και νομιζω οτι ο κοχλιας πρεπει να ειναι μασιφ(γεματος).
antistasis-alkinoos.gr/gr/products.php
www.texkom.gr/index.php?option=com_virtu...egory_id=93&Itemid=8
www.alexandris.gr/gr/product_pr.php?Id=208

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ