Δεν αποδιδει το τζακι καθολου!!Τι φταιει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114902 από AndreasX
Φίλε Στέλιο καλησπέρα.
Δεν νομίζω οτι υπάρχει καμμιά μανία στη συζήτηση, αλλά απλό ενδιαφέρον για το πρόβλημα ενός συνανθρώπου.
Το οτι κάποιοι αφιερώνουν τον ελεύθερο χρόνο τους (αν υπάρχει) και μάλιστα αφιλοκερδώς για να βοηθήσουν κάποιον που έχει ανάγκη, νομίζω οτι είναι η ουσία αυτού του φόρουμ. Εγώ προσωπικά είμαι ευγνώμων προς όλους εσάς που με βοηθήσατε και μου λύσατε τις απορίες μου, όποτε σας το ζήτησα. Κάποια στιγμή θα αναφερθώ και ονομαστικά. Στο θέμα μας τώρα:
Ο φίλος μας sakmar είπε δέκα φορές (και μία εσύ έντεκα) ότι το τζάκι δεν τραβάει. Λύθηκε το πρόβλημά του;
Δεν νομίζω. Τι κάνουμε λοιπόν; Του ζητάμε να μας δώσει όσες πληροφορίες μπορεί, να βρούμε πού είναι το πρόβλημα, ώστε να το διορθώσει με τη λιγότερη δυνατή ζημιά. Στην ουσία δηλαδή του ζητάμε να βοηθήσει τον ΕΑΥΤΟ του και όχι εμάς.
Αυτά, πάω να συνεχίσω τη δουλειά, καλό βράδυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114911 από pontios74
Κε Στέλιο αυτο προσπαθούμε να του πούμε πως άν δεν κανει κάποια κίνηση να δουμε τι γινεται μεσα δεν μπορούμε να βοηθήσουμε,προφανός ο φίλος μας φοβάται να βάλει χέρι μήπως χαλάσει κάτι και δεν θα μπορει να το ξαναφτιάξει.Μπορει να εχει μπουκωσει η σπιραλ του μπορει να εχει κοπει μπορει να εχουν φυγει οι ευκαμπτες απο τον εναλακτη και χιλια δυο .......πρέπει να τον ενθαρύνουμε να πάρει απόφαση να προετοιμαστει ψυχολογικα και να αρχισει!!!
Γι αυτό φίλε sakmar εδω είμαστε να σε βοηθήσουμε ξεκίνα βγαζε περσιδες και φωτογράφιζε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114921 από caftis

Στελιος1 έγραψε: Βρε παιδια εχει προβλημα το τζακι του, δεν τραβαει!! Τι συζητατε διαφορα μετα μανιας χωρις την ουσια? Οτι και να λετε ασκοπα ειναι. Το ειπε καθαρα δεκα φορες ο ανθρωπος οτι.. με ανοιχτη την πορτα δεν καιει καν!
ε.. αμα κλεισει η πορτα τοτε ο λιγος-ελαχιστος ελκυσμος της καπνοδοχου επηρεαζει θετικα την φωτια και ερμοκαιει καπως.

Τότε αφού μιλάμε άσκοπα ζητάμε συγνώμη και δεν ξαναλέμε τιποτα:-(:|
Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114924 από liakjim
Οκ, μετά από 447 posts του Στελιος1 , δεν έχετε καταλάβει ότι έχει το δικό του στυλ ο άνθρωπος?
Και εκείνος να βοηθήσει θέλει.Το έχει ξανακάνει εδώ , το κάνει και στο thegreekz που τον διαβάζω.
Πολλές φορές παρεξηγείται ο λόγος του.

Ας επιστρέψουμε στον φίλο μας.
@sakmar έβγαλες καμιά περσίδα????

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by liakjim.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Grecu_

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114926 από pontios74
έλα sakmar μακαρι να μπορουσα να ανεβω πάνω αλλα είσαι λιγο μακρυα!!!ξεκίνα παρε σφυρι και κατσαβιδι και βαρα!!περιμενουμε με αγωνια φωτογραφιες :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114929 από kosmidis80
Συγνωμη απλα κουραστηκα να διαβασω ολα τα ποστ στο θεμα, το αυτονοητο εχει απαντηθει?! :oops:

Η καμιναδα εχει καθαριστει ποτε??? Μηπως να ξεκινησει απο εκει και χωρις να βαλει χερι σε κατι και να μας πει αν τραβαει μετα τον καθαρισμο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ