Μαύρισμα τζαμιού & μυρωδιά τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133082 από ynatassa
Το μαύρισμα του τζαμιού το οποίο πλέον αποτελεί για μένα καθημερινή φροντίιδα γίνεται απλά με τα εξής
σπρέυ FLOS ή κάποιο αλλο λιποκαθαριστικό, ξύστρα πάγου, γάντια μιας χρήσεως και χαρτί γενικής χρήσης.
Τοποθετώ το χαρτί στο κάτω όριο της πόρτας ψεκάζω το τζάμι με FLOS (προσοχή στις αναθυμιάσεις) και αρχίζω το ξύσιμο με την ξύστρα , ούτε 2 λεπτά και είναι έτοιμο και γυαλίζει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστάρας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133085 από soureal
Προσπάθησε με ένα βρεγμένο βετεξάκι που απλά θα το βουτάς στη στάχτη της προηγούμενης μέρας.

Με ελάχιστο τρίψιμο θα έχεις πολύ καλά αποτελέσματα και θα αποφύγεις αναθυμιάσεις και χημικά.

Στο τέλος με ένα καθαρό χαρτί καθαρίζεις και ταυτόχρονα στεγνώνεις το τζάμι.

Δοκίμασέ το και θα εκπλαγείς με το αποτέλεσμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133335 από ynatassa
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥΤΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΙΨΙΜΟ.ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΑ ΧΗΜΙΚΑ ΠΛΗΝ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133354 από lemouz75
Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα με την σειρα μου να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με το ενεργειακο μου τζακι που ειναι της εταιρειας φυλλας.Αν ξερει καποπιος ποσο στοιχιζει για να αλλαξω το τζαμι απο το τζακι και σχετικα με το μαυρισμα του τζαμιου αν αλλαξω το κορδονι(εχει κορδονι σε αναποδο Π αλλα δεν εχει κενο) και αφησω κενο στο επανω μερος αναμεσα στο τζαμι κ την πορτα μηπως οταν κλεινω το κλαπε(τάμπερ) βγαινει καπνος απο το κενο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133357 από COMMO 21KW

lemouz75 έγραψε: Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα με την σειρα μου να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με το ενεργειακο μου τζακι που ειναι της εταιρειας φυλλας.Αν ξερει καποπιος ποσο στοιχιζει για να αλλαξω το τζαμι απο το τζακι και σχετικα με το μαυρισμα του τζαμιου αν αλλαξω το κορδονι(εχει κορδονι σε αναποδο Π αλλα δεν εχει κενο) και αφησω κενο στο επανω μερος αναμεσα στο τζαμι κ την πορτα μηπως οταν κλεινω το κλαπε(τάμπερ) βγαινει καπνος απο το κενο?


Ένα τηλέφωνο νομίζω αν κάνης στο FILLA θα σου λύσει όλες τις απορίες

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133406 από lemouz75
Φιλε μου το ξερω και εγω αυτο απλα αν μπορει καποιος να βοηθησει μεσα απο το forum.

lemouz75 έγραψε: Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα με την σειρα μου να κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με το ενεργειακο μου τζακι που ειναι της εταιρειας φυλλας.Αν ξερει καποπιος ποσο στοιχιζει για να αλλαξω το τζαμι απο το τζακι και σχετικα με το μαυρισμα του τζαμιου αν αλλαξω το κορδονι(εχει κορδονι σε αναποδο Π αλλα δεν εχει κενο) και αφησω κενο στο επανω μερος αναμεσα στο τζαμι κ την πορτα μηπως οταν κλεινω το κλαπε(τάμπερ) βγαινει καπνος απο το κενο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ