Invicta Insert 700 Wide Vision Turbo: μαύρισμα τζαμιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98033 από μανολης

Asteris έγραψε: Και σαφώς πρέπει να έχεις και αρκετά ανοίγματα στο σπίτι από όπου μπάζει και περνάει ο αέρας.

γιατι αυτο?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98037 από Connos

chris nga έγραψε: Μήπως έχεις αυξήσει πάρα πολύ την απόσταση του τζαμιού με το κάσομα της πόρτάς. Η καμινάδα σου πόσα μέτρα ύψος έχει;


Δεν έχω πειράξει την πόρτα καθόλου. Μόνο το υαλοκόρδονο έχω αφαιρέσει στην πάνω πλευρά.
Ναι, έχει το ανοιγμα προς τον εξωτερικό αέρα κάτω από την κασέτα που δεν έχω βάλει κλαπέτο. Αυτό το σφύριγμα το έκανε και με την απλή έλξη που παρείχε η φωτία. Εσένα Αστέρι δεν στο κάνει; Γιατί από ότι κατάλαβα το έχεις κάνει και εσύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98088 από Asteris
Δεν το κάνει, παρά μόνο όταν είχε έξω κοντά 6 μποφώρ. Δοκίμασε με πιό λεπτό υαλοκόρδονο, ώστε το κενό στο πάνω μέρος να είναι 1-1.5 χιλιοστά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98109 από Connos

Asteris έγραψε: Δεν το κάνει, παρά μόνο όταν είχε έξω κοντά 6 μποφώρ. Δοκίμασε με πιό λεπτό υαλοκόρδονο, ώστε το κενό στο πάνω μέρος να είναι 1-1.5 χιλιοστά.


Με πιο λεπτο δεν θα πιάσει ψυλοτερη συχνότητα; Εσύ άλλαξες το γυαλικόρδονο που ήρθε από την μάνα του; Επίσης πως κωλάμε το γυαλοκόρδονο, με σιλικόνη; Σ'ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98146 από Asteris
Δεν έχει υαλοκόρδονο από την μάνα του στο τζάμι, εμείς το βάζουμε εκ των υστέρων για να σφραγίσει καλύτερα από τις 3 μεριές και να αφήνει μόνο αεροκουρτίνα από πάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98147 από Connos
Ααα, εγω έκοψα το υαλοκορδονο που είχε το πλαισιο τις πορτας για να σφραγίζει αεροστεγός. Άρα έκανα πατάτα. Και τώρα που το έκοψα πως στερεώνω το καινούργιο κορδόνι με πυράντοχη σιλικόνη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ