Φυσική ροή

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82369 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Φυσική ροή
Alex στην εγκατάσταση που έκανες στην πεθερά σου σε προέτρεψα να κάνεις δυο τρύπες αλλά τελικά το λειτουργείτε με την μία, αυτήν που πηγαίνει στο βεντιλατέρ. Έχεις παρατηρήσει καμιά δυσλειτουργία έτσι?
Βαρύτερη ατμόσφαιρά ή μυρωδιές?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82373 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα Φυσική ροή
Όχι φίλε Σταύρο, προς το παρόν δεν έχουμε θέμα. Μόνο η πεθερά καθότι ευαίσθητη παραπονιέται για μυρωδιά μερικές φορές στην κρεβατοκάμαρα πολύ μακριά από το τζάκι. Λες να παίζει ρόλο? Θα τους πω να το δοκιμάσουν και με τον αέρα ανοιχτό καμιά εβδομάδα να μου πουν αν βλέπουν διαφορά. Η μόνη διαφορά που είχα δει τότε ήταν πως με ανοιχτό τον εξωτερικό αέρα έμπαινε κρύο από την κάτω εσωτερική περσίδα. Κατά τα άλλα κανένα θέμα δυσλειτουργίας και φυσικά έχουν ευχαριστηθεί ζέστη και μάλιστα οικονομική!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82379 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Φυσική ροή
Νομίζω ότι η μυρωδιά αυτή προέρχεται από τον πετροβάμβακα που είναι κολλητά στην καμινάδα και δεν έχει καμία σχέση με την δεύτερη περσίδα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #82388 από βασιλιης
Απαντήθηκε από βασιλιης στο θέμα Φυσική ροή

Βοηθαμε οσο μπορουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83437 από vasgr
Απαντήθηκε από vasgr στο θέμα Φυσική ροή
Stavrax καλημέρα.
Σε βλέπω συνδεμένο.
Αν μπορείς να απαντήσεις στην ακόλουθη ερώτηση αναφορικά με την φυσική ροή στην φούσκα ενός foyer.
Η σχέση εισόδου/εξόδου αέρα δεν είναι 25/100 και είναι 50/100, δεν θα έχω καλή φυσική ροή?

Ευχαριστώ
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by vasgr. Αιτία: τυπογραφικό λάθος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83439 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Φυσική ροή
Εξαρτάται από τις διατομές και τα kW του τζακιού, θύμησε μου το μοντέλο και τις διαστάσεις.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ