Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10138 από XAALAARAA

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Μπορεί και να είναι λάθος η προσωπική μου εντύπωση- γνώμη, αλλά νομίζω ότι οι απλές σόμπες είναι πολύ πιό ευαίσθητες στο καύσιμο, σε σχέση με τις μεγάλες νερού και του λέβητες.
Προσωπικά εχω "καεί" από κακό πελλετ, γι αυτό και είμαι διστακτικός στην αγορά μεγάλης ποσότητας χωρις να δοκιμάσω πρώτα.



επειδη εγω τις εχω και τις 2 σου λεω πως εχεις δικιο η μικρη θελει ακομη καλητερο καυσιμο

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10199 από thegoul
Πιστεύω και εγώ ότι πρέπει να αρχίσουμε να ψάχνουμε σιγά-σιγά,για ομαδική αγορά πέλλετ κατά περιοχή.Έτσι θα είναι ποιο εύκολη η διαμοίραση του.Μένω Χαλκιδική στα Μουδανιά.Είδα ότι κάποιοι συνφορουμίτες είναι από την γύρω περιοχή.Καλό θα ήταν να έρθουμε σε επικοινωνία.Το εμαίλ μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και το τηλέφωνό μου φαίνεται στο προφίλ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10221 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

thegoul έγραψε: Πιστεύω και εγώ ότι πρέπει να αρχίσουμε να ψάχνουμε σιγά-σιγά,για ομαδική αγορά πέλλετ κατά περιοχή.Έτσι θα είναι ποιο εύκολη η διαμοίραση του.Μένω Χαλκιδική στα Μουδανιά.Είδα ότι κάποιοι συνφορουμίτες είναι από την γύρω περιοχή.Καλό θα ήταν να έρθουμε σε επικοινωνία.Το εμαίλ μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και το τηλέφωνό μου φαίνεται στο προφίλ.


Μακάρι να λειτουργήσει, αλλά θα ναι δύσκολα για λίγους να το κάνουν.
Σίγουρο είναι πως ακόμα κι εσείς από Χαλκιδική μπορείτε να ενσωματωθείτε στη παραγγελία που μάλλον θα γίνει από Θεσ/νίκη. Πιστεύω πως το κέρδος στο τόνο θα είναι και για σας πολύ μεγαλύτερο, ώστε μιά επιβάρυνση στα μεταφορικά να είναι αποδεκτή στο τελικό κέρδος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10732 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Τι θα λέγατε αν σε πρωτη φαση επικοινωνούσαμε με τα Ελληνικά εργοστάσια για να πάρουμε προσφορές?
Θέλει να αναλάβει κάποιος?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10733 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Απ: Group Buy pellet

jnet έγραψε: Τι θα λέγατε αν σε πρωτη φαση επικοινωνούσαμε με τα Ελληνικά εργοστάσια για να πάρουμε προσφορές?
Θέλει να αναλάβει κάποιος?


εγω πιστευω πως πρεπει να δουμε πρωτα πια πελλετ καίγονται

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10735 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε: Τι θα λέγατε αν σε πρωτη φαση επικοινωνούσαμε με τα Ελληνικά εργοστάσια για να πάρουμε προσφορές?
Θέλει να αναλάβει κάποιος?


εγω πιστευω πως πρεπει να δουμε πρωτα πια πελλετ καίγονται


Ελληνικό εργοστάσιο να δωσει 270 τονους σε μελη του energ θα το σκεφτει πολύ γιατί αν δεν καίγεται μαλλον μετα θα πρεπει να κάνει μονο εξαγωγές. Αν δεν καίγεται θεωρώ οτι δεν θα θελήσει να μας πουλήσει.

Εννοείτε πάντως οτι θα κάνουμε αρκετά τεστ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ