Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8760 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Απ: Group Buy pellet

azio1967 έγραψε: Συμφορουμίτες για το καλοκαίρι έχουμε χρόνο.Τι θα γίνει όμως με τις ποσότητες που χρειαζόμαστε για φέτος?Έχει κανείς υπόψη του τι γίνεται με την αλφα γουντ?Άκουσα για λουκέτα και κάτι τέτοια.Ενδιαφέρομαι άμεσα για κανα τόνο.Αν γνωρίζει κανείς κάτι ας απαντήσει γιατι απ'όσο ξέρω εδώ στη Λάρισα κυκλοφορεί μονο αλφα και μακι

Για alphawood ακουσα απο βδομαδα θα βγαλουν παραγωγη αλλα δεν ειμαι και 100%.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8763 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Group Buy pellet

azio1967 έγραψε: 15 τονους για το καλοκαίρι για 2 φίλους.Χρεώστε το σε μένα.


done!

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8769 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Group Buy pellet

KERBEROS έγραψε:
Διαδώστε σε όσους γνωρίζετε ότι χρησιμοποιούν πέλλετ την πρόθεση του φόρουμ να οργανωθεί για μελλοντικές αγορές. Θα δείτε ότι η ανταπόκριση θα είναι άμεση. Πρέπει να αυξηθούν τα νούμερα ανά περιοχές και όχι μόνο συνολικά.
Λειτουργήστε ως σύνδεσμοι στην περιοχή σας. Τώρα που είναι νωρίς ακόμα πρέπει να αρχίσει η προετοιμασία. Από στόμα σε στόμα, γιατί δεν χρησιμοποιούν όλοι Ίντερνετ.


Εννοείτε ότι θα το σπάσουμε και σε περιφέρειες. Είναι πολλή μεγάλη η ποσότητα για να γίνει 1 μόνο παραγγελία. Απλά όταν αποφασίσουμε πώς θα κινηθούμε θα πρέπει να μιλήσουμε με κάποιο εργοστάσιο παραγωγής άσχετα με το πώς θα το μεταφέρουμε στο τέλος. Εδώ είναι και το δύσκολο κομμάτι. Αν αποφασίσουμε να κάνουμε εισαγωγή θέλει τεράστια οργάνωση απο τον τρόπο που θα γίνει η επικοινωνία μέχρι και τον τρόπο που θα φορτωθεί απο εκεί μέχρι τα σημεία που θα γίνει το ξεφόρτωμα. Αν απευθυνθούμε σε εντόπιο εργοστάσιο πρέπει να αποφασίσουμε σε ποιό και να γίνουν απο τώρα οι διαπραγματεύσεις. Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε να το στήνουμε σιγά σιγά. Η ποσότητα πλέον έχει ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ και θα γίνει ακόμη μεγαλύτερη ;) ;)

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8890 από SIOYJ
Απαντήθηκε από SIOYJ στο θέμα Απ: Group Buy pellet
και εγω με αλλους 2 περιπου 20-24 τον
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10130 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Μπορεί και να είναι λάθος η προσωπική μου εντύπωση- γνώμη, αλλά νομίζω ότι οι απλές σόμπες είναι πολύ πιό ευαίσθητες στο καύσιμο, σε σχέση με τις μεγάλες νερού και του λέβητες.
Προσωπικά εχω "καεί" από κακό πελλετ, γι αυτό και είμαι διστακτικός στην αγορά μεγάλης ποσότητας χωρις να δοκιμάσω πρώτα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10135 από terisds

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Μπορεί και να είναι λάθος η προσωπική μου εντύπωση- γνώμη, αλλά νομίζω ότι οι απλές σόμπες είναι πολύ πιό ευαίσθητες στο καύσιμο, σε σχέση με τις μεγάλες νερού και του λέβητες.
Προσωπικά εχω "καεί" από κακό πελλετ, γι αυτό και είμαι διστακτικός στην αγορά μεγάλης ποσότητας χωρις να δοκιμάσω πρώτα.

Ευαισθητες η οχι,το πελλετ δυστυχως ειναι σαν το καρπουζι,οταν το κοψεις το βλεπεις.Το δειγμα που θα παρεις μπορει να ειναι απο αλλη παρτιδα απο αυτο που θα αγορασεις,τοσοι φιλοι ειπαν,οτι στην ιδια μαρκα ειχε διαφορα στο καψιμο,για αυτο πρεπει να κανουμε τον σταυρο μας,και οτι προκυψει.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ