K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115891 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
τωρα στο θεμα των ξυλων....περυσι ειχα μεσε εναμισυ χρονου κομενα στρογγυλια...παρολο που ειχαν κατσει 1μιση χρονο ακομα και τα ψιλα που λες βγαζανε νερο...ενω ο γαυρος (στρογγυλια παλι)που ειχα ηταν καπως καλυτερα
φετος μπορουσα να ξαναβρω τετοιο μεσε με 70 ευρω τον τονο!!!ολα στρογγυλια απο το βουνο απευθειας με τα μυρμιγκια επανω :lol: αλλα προτιμισα να παρω σχισμενα απο μαντρα με 100 ευρω τον τονο...δεν στεγνωνει ευκολα ο μεσες...κατι τετοιο υποθετω γινετε με τα δικα σου...
παντως σε ζηλευω που εχετε ελια ειναι το καλυτερο ξυλο απο οσο εχω ακουσει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115892 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Σίγουρα τα σκισμένα ξύλα παίρνουν πιο εύκολα. Από την άλλη παίζει μεγάλο ρόλο και η υγρασία τους καθώς και το είδος του ξύλου. Κι εγώ μην νομίζεις ότι είμαι παλιός στα ξύλα, 4ος χρόνος είναι με το τζάκι. Κάθε μέρα μαθαίνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115895 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Θανάση τις μπρικέτες τις πουλάνε σε χαρτοκούτι αλλά δεν θυμάμαι πόσα κιλά ανά συσκευασία. Τις είχε βγάλει προσφορά πριν 2 εβδομάδες περίπου μαζί με πέλλετ και καυσόξυλα. Πιστεύω πως θα πουλάνε ακόμη και δεν σταμάτησαν να τις φέρνουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115896 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
μιλας για τα carefour σαν αυτο στο city gate?η τα εχει και σε μαρινοπουλο-carefour μεγαλο αυτα...?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115897 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Εγώ σε τοπικό κατάστημα στην Περαία τις είδα και ήταν Carrefour-Μαρινόπουλος. Πάντως σίγουρα όχι κανένα τεράστιο Carrefour. Δεν έχω πάρει για να μιλήσω για την ποιότητα αλλά σκέφτηκα πως είναι ο μόνος σίγουρος τρόπος να έχουμε το ίδιο καύσιμο. Θα καίγονται δεν μπορεί να είναι και εντελώς μάπα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115898 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
ναι γιατι ειναι αδυνατο να βρουμε ολοι ιδια μαρκα...θα περασω μια βολτα να παρω και ας μην καινε και τελεια...(συνηθησμενος ειμαι εχω καψει παρα πολλες μαρκες και αυστριακες που ηταν μουφα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.182 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ