Τζάκι κασέτα χωρίς βεντιλατέρ και ανοίγματα

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179798 από giorgos.ntais
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Καταλαβαίνω απόλυτα το θέμα του βεβιασμένου αέρα απλά έχω μια επιφύλαξη μιας δεν υπάρχει "ανοικτή" έξοδος θερμού αέρα οπότε πάλι με θέρμανση της κασέτας θα έβγαινε από τις υπάρχουσες διατομές του "κουτιού". Θα είχε μεγαλύτερη ένταση αλλά δεν νομίζω ότι θα είχα ροή θερμού αέρα. Επισυνάπτω ένα σχέδιο με τουμποσωλήνες σε κασέτα φυσικής ροής όπου εκεί βλέπετε άνοιγμα για τον θερμό αέρα. Δεν είμαι ειδικός και μπορεί να κάνω λάθος, πιο πολύ το ερώτημα μου είναι αν διάλεγα την κασέτα με τουμποσωλήνες αν θα ήμουν πιο ευχαριστημένος.

βεντιλατέρ υπάρχει για αυτό που έχω βάλει, το έδωσα στον τζακά που έχουμε καλή σχέση. Υπάρχει ήδη και ο χώρος για να μπεί απλά δεν ξέρω πόσο θα στοιχίσει να ξαναβγεί η κασέτα και επίσης .εχω συχνές διακοπές ηλεκτρικού ρεύματος εξού και η άρνηση μου για ύπαρξη βεντιλατέρ.

ελπίζω να μην κούρασα, ευχαριστώ και πάλι
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179800 από dimlyk
σαφως και κανεις λαθος ...οι διακοπες ρευματος ειναι ενα θεμα αλλα υπαρχει λυση 
η αποδοση ενος τζακιου εγαρταται απ τον σχεδιασμο του ειτε με τουμποσωληνες ειτε με οτιδηποτε αλλο οποτε απαντηση στην απορια σου δεν υπαρχει 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179811 από giorgos.ntais
Τελικά επικοινώνησα με τον τζακά και θα βάλουμε βεντιλατέρ. θα βρίσκεται κάτω από την κασέτα και έχει καλό εξαερισμό το σημείο οπότε ίσως γλυτώσω και το θέμα των διακοπών ρεύματος. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ