Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94311 από makis sparti
Απαντήθηκε από makis sparti στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ρε παιδια συγνωμη κιολας αλλα οι αλλοι διπλα εχουν κανει τα τζακια βιδες για να ελενξουν την καυση.Αυτο τουλαχιστον απο τα βιντεο τα nordpeis δειχνουν να το εχουν λυσει.Δεν εχω τζακι αλλα σαν παρατηρητης αυτο βλεπω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94329 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αυτοί δυστυχώς ψωνίσαν από σβέρκο και δεν θα βγάλουν εύκολα άκρη. Και δεν είναι προνόμιο μόνο της Nordpeis ο έλεγχος της καύσης, το ίδιο κάνουν όλα τα σοβαρά τζάκια, ακόμα και το Selenic που είναι στο 1/4 της τιμής του Nordpeis...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94330 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

makis sparti έγραψε: Ρε παιδια συγνωμη κιολας αλλα οι αλλοι διπλα εχουν κανει τα τζακια βιδες για να ελενξουν την καυση.Αυτο τουλαχιστον απο τα βιντεο τα nordpeis δειχνουν να το εχουν λυσει.Δεν εχω τζακι αλλα σαν παρατηρητης αυτο βλεπω.

Στους άλλους δίπλα όπως λες δεν φταίει η εστία αλλά ο σουπερ ουαου μάστορας που σκέφτηκε να κόψει την εστία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94332 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Για τα σούπερ ουάου EVO της Starfire μάλλον λέει...

Που αν ήμασταν χώρα, θα φώναζες τον φορέα πιστοποίησης να μετρήσει το τζάκι, θα το έβγαζε 30-40% αντί για 78% που στο πουλήσανε και η εταιρία θα το έπαιρνε πίσω συνεδευόμενο από τεμενάδες. Αλλά ούτε χώρα είμαστε, ούτε φορέα πιστοποίησης έχουμε, ούτε υπηρεσίες δικαιοσύνης...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": μανολης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94338 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Έχεις δίκιο νόμιζα οτι έλεγε για τον άλλον με την ecostar. Πάντως όσο αφορα την nordpeis δεν αμφιβάλλω για την ποιότητα της εστίας αλλά για τον τρόπο που κάποιοι άσχετοι την διαφημίζουν κοροϊδεύοντας τον κόσμο με κάτι που δεν ισχύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94343 από faistos
Απαντήθηκε από faistos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

basielvΓεια σας και από εμένα. Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και μερικούς μήνες με αποτέλεσμα να έχω διαβάσει το θέμα από την αρχή. Έτσι αποφάσισα να αντικαταστήσω το παλιό μαντεμένιο τζάκι μου με το invicta 700 grande vision foyer. Θέλω να ευχαριστήσω πρωτίστως τον κ Αsteris για τον απλό και κατανοητό τρόπο που εξηγεί το θέμα και ήταν αυτός που με έπεισε να προβώ στην αντικατάσταση μιας και τα γραφόμενα του μου ενέπνευσαν εμπιστοσύνη. Επίσης ευχαριστώ όλους έχουν γράψει για το θέμα μιας και οι γνώσεις τους αποδείχθηκαν πολύτιμες. Η εγκατάσταση έγινε αποκλειστικά από εμένα ακολουθώντας πιστά τις οδηγίες του κατασκευαστή και του φόρουμ και το αποτέλεσμα ήταν πέραν κάθε προσδοκίας.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by faistos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.528 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ