Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23733 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ερημωτατε (σαν.. εδαισιμοτατε ακουγεται αλλα μην το παρεις επανω σου, καθαρα ειρωνικα το λεω) βαρεθηκα πιο πολυ απο εσενα.. να διαβαζω ΣΤΗΜΕΝΕΣ θεσεις σαν τ δικη σου θλιβερε.
ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ οποιονδηποτε για συγκριση καθε τροπου και μεθοδου και μολοι σας εδω μεσα.. μουγκα! Κανενας δεν εχει αντερα μην τυχον κ χαλασει το παιχνιδι σας! Θες?Τολμας εσυ η κανενας αλλος ΑΜΜΕΣΗ συγκριση η οχι? ΟΧΙ βεβαια..
Εγω μπηκα εδω πιστευοντας οτι γινεται δουλεια, οτι υπαρχει ανιδιοτελεια, λαθος μου!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΗ, ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ Α.Χ.. ΙΑ και ειναι ανιδιοτελης σε ΑΜΕΣΗ συγκριση! Δεν θα δεχτειτε φυσικα, θα πειτε χιλια δυο αλλα.. επι της ουσιας θα το βουλωσετε!
Τον λακο μας σκαβετε, νομιζοντας οτι ακομα ειναι παχιες οι αγελαδες, η η φακη..
Εγω προκαλεσα τον καθενα με ΚΑΘΑΡΗ συγκριση αλλα.. την κανατε με ελαφρια πηδηματακια. Ελληναραδες μου εσεις! Καλα και τα παθαινουμε, δεν φταιει κανενα μας παρα μονον εσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23736 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Pdouk Απ το λιροη ερχεται ο μαστορας του.. αστερη και σου προτεινει ε? Μαλιστα..
Ακριβα σου λενε! 1500 εγω για πολυ περισσοτερα και πολυ πιο σοβαρα σου δινω προσφορα, ακριβα σου λενε ξυπνα! Με την μαρτυρια εκατονταδων εδω μεσα! Με την ελπιδα-προυποθεση, να ερθουν να κανουν συγκρισεις αυτοι! Ρε παιδια δεν ειναι φορουμ αυτο..
Α ρε.. προβατα μια ζωη θα ειμαστε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23741 από pduke
Απαντήθηκε από pduke στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Στελιος1 έγραψε: Pdouk Απ το λιροη ερχεται ο μαστορας του.. αστερη και σου προτεινει ε? Μαλιστα..
Ακριβα σου λενε! 1500 εγω για πολυ περισσοτερα και πολυ πιο σοβαρα σου δινω προσφορα, ακριβα σου λενε ξυπνα! Με την μαρτυρια εκατονταδων εδω μεσα! Με την ελπιδα-προυποθεση, να ερθουν να κανουν συγκρισεις αυτοι! Ρε παιδια δεν ειναι φορουμ αυτο..
Α ρε.. προβατα μια ζωη θα ειμαστε!

Ξεκινάς με ειρωνεία και μάλιστα παραποιώντας τα λεγόμενά μου κόνοντάς με να φαίνομαι ότι εκθέτω άλλο μέλος του φορουμ
για να μου κάνεις προσφορά, πράγμα που θα δεχόμουν υπό άλλες συνθήκες
και τελειώνεις αποκαλώντας άπαντες πρόβατα συμπεριλαμβάνοντας και τον εαυτό σου
δεν έχει νόημα η αντιπαράθεση
Πες μου εσύ τώρα τι κερδίσαμε! απλά χάθηκε η συνέχεια της κουβέντας εδώ μέσα.

Ναι έβαλα το τζάκι μου στο προφίλ μου και έτσι ξέρεις για τι πράγμα μιλάω!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23751 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Στελιος1 έγραψε: Ερημωτατε (σαν.. εδαισιμοτατε ακουγεται αλλα μην το παρεις επανω σου, καθαρα ειρωνικα το λεω) βαρεθηκα πιο πολυ απο εσενα.. να διαβαζω ΣΤΗΜΕΝΕΣ θεσεις σαν τ δικη σου θλιβερε.
ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ οποιονδηποτε για συγκριση καθε τροπου και μεθοδου και μολοι σας εδω μεσα.. μουγκα! Κανενας δεν εχει αντερα μην τυχον κ χαλασει το παιχνιδι σας! Θες?Τολμας εσυ η κανενας αλλος ΑΜΜΕΣΗ συγκριση η οχι? ΟΧΙ βεβαια..
Εγω μπηκα εδω πιστευοντας οτι γινεται δουλεια, οτι υπαρχει ανιδιοτελεια, λαθος μου!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΗ, ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ Α.Χ.. ΙΑ και ειναι ανιδιοτελης σε ΑΜΕΣΗ συγκριση! Δεν θα δεχτειτε φυσικα, θα πειτε χιλια δυο αλλα.. επι της ουσιας θα το βουλωσετε!
Τον λακο μας σκαβετε, νομιζοντας οτι ακομα ειναι παχιες οι αγελαδες, η η φακη..
Εγω προκαλεσα τον καθενα με ΚΑΘΑΡΗ συγκριση αλλα.. την κανατε με ελαφρια πηδηματακια. Ελληναραδες μου εσεις! Καλα και τα παθαινουμε, δεν φταιει κανενα μας παρα μονον εσεις.


Στελιο Λητη οποτε θες ερχεσαι αρκει να κανεις ενα τηλεφωνο 6946151205.
Το τζακι μου ειναι ελληνικοτατο οποτε δεκτες οποιες ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ συμβουλες αλλα και οποτε θες να ρθω να δω τοποθετημενο και σε λειτουργια δικο σου τζακι εννοειται κοντα στην περιοχη μη μου πεις καπου μακρια.
ΤΟΝΙΖΩ απαγορευονται δια ροπαλου τα σπασιματα στην φουσκα του τζακιου μου φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23753 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Στελιος1 έγραψε: Ερημωτατε (σαν.. εδαισιμοτατε ακουγεται αλλα μην το παρεις επανω σου, καθαρα ειρωνικα το λεω) βαρεθηκα πιο πολυ απο εσενα.. να διαβαζω ΣΤΗΜΕΝΕΣ θεσεις σαν τ δικη σου θλιβερε.
ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ οποιονδηποτε για συγκριση καθε τροπου και μεθοδου και μολοι σας εδω μεσα.. μουγκα! Κανενας δεν εχει αντερα μην τυχον κ χαλασει το παιχνιδι σας! Θες?Τολμας εσυ η κανενας αλλος ΑΜΜΕΣΗ συγκριση η οχι? ΟΧΙ βεβαια..
Εγω μπηκα εδω πιστευοντας οτι γινεται δουλεια, οτι υπαρχει ανιδιοτελεια, λαθος μου!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΗ, ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ Α.Χ.. ΙΑ και ειναι ανιδιοτελης σε ΑΜΕΣΗ συγκριση! Δεν θα δεχτειτε φυσικα, θα πειτε χιλια δυο αλλα.. επι της ουσιας θα το βουλωσετε!
Τον λακο μας σκαβετε, νομιζοντας οτι ακομα ειναι παχιες οι αγελαδες, η η φακη..
Εγω προκαλεσα τον καθενα με ΚΑΘΑΡΗ συγκριση αλλα.. την κανατε με ελαφρια πηδηματακια. Ελληναραδες μου εσεις! Καλα και τα παθαινουμε, δεν φταιει κανενα μας παρα μονον εσεις.


Στο φόρουμ είμαι κανα 8μηνο. Διαβάζω τα περισσότερα ποστ. Στη πλειοψηφία τους προσπαθούν όλοι οι γράφοντες (ή σχεδόν όλοι) να βοηθάν ο ένας τον άλλο. Γεια πες μας ρε τσακαλε 2 μήνες τώρα που ξεκίνησες να γράφεις έχεις γράψει τίποτα χρήσιμο για κάποιον; ισως από τα 95 ποστ σου να έγραψες 2-3 χρήσιμα. Και θεωρητικά είσαι και γνώστηςτων τζακιών.. Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι ποσταρεις μόνο και μόνο για να κάνεις γνωστές τις ευρεσιτεχνίες σου.. Έχεις τον θράσος να κανείς μια αήθη επίθεση στον Αστέρη που κάθεται και ασχολείται με όλους μας ξεχωριστά (και μαζί σου για έναν αισθητηρα ροής αν θυμάμαι καλά) και δε κοιτάς να δώσεις καμμία συμβουλή σε κάποιον που ρωτά. Τον κατηγορείς πως διαφημίζει τα ίνβικτα. Ε λοιπόν εγώ έβαλα τη σελενικ ενώ μου είχε προτείνει άλλη εστία. Και μάλιστα επειδή μου έτυχε κάποια αστοχία στην εστία ο αστέρης μου είπε επιστροφή και αλλαγή. Μην ακούω λοιπόν αστειότητες περί συμφέροντων από το λερου...

Δεν είχα σκοπό να επέμβω αλλά με μπούχτισες κυριε στέλιο..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23754 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

GeoTa έγραψε:

Στελιος1 έγραψε: Ερημωτατε (σαν.. εδαισιμοτατε ακουγεται αλλα μην το παρεις επανω σου, καθαρα ειρωνικα το λεω) βαρεθηκα πιο πολυ απο εσενα.. να διαβαζω ΣΤΗΜΕΝΕΣ θεσεις σαν τ δικη σου θλιβερε.
ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ οποιονδηποτε για συγκριση καθε τροπου και μεθοδου και μολοι σας εδω μεσα.. μουγκα! Κανενας δεν εχει αντερα μην τυχον κ χαλασει το παιχνιδι σας! Θες?Τολμας εσυ η κανενας αλλος ΑΜΜΕΣΗ συγκριση η οχι? ΟΧΙ βεβαια..
Εγω μπηκα εδω πιστευοντας οτι γινεται δουλεια, οτι υπαρχει ανιδιοτελεια, λαθος μου!!
ΠΡΟΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΗ, ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ Α.Χ.. ΙΑ και ειναι ανιδιοτελης σε ΑΜΕΣΗ συγκριση! Δεν θα δεχτειτε φυσικα, θα πειτε χιλια δυο αλλα.. επι της ουσιας θα το βουλωσετε!
Τον λακο μας σκαβετε, νομιζοντας οτι ακομα ειναι παχιες οι αγελαδες, η η φακη..
Εγω προκαλεσα τον καθενα με ΚΑΘΑΡΗ συγκριση αλλα.. την κανατε με ελαφρια πηδηματακια. Ελληναραδες μου εσεις! Καλα και τα παθαινουμε, δεν φταιει κανενα μας παρα μονον εσεις.


Στο φόρουμ είμαι κανα 8μηνο. Διαβάζω τα περισσότερα ποστ. Στη πλειοψηφία τους προσπαθούν όλοι οι γράφοντες (ή σχεδόν όλοι) να βοηθάν ο ένας τον άλλο. Γεια πες μας ρε τσακαλε 2 μήνες τώρα που ξεκίνησες να γράφεις έχεις γράψει τίποτα χρήσιμο για κάποιον; ισως από τα 95 ποστ σου να έγραψες 2-3 χρήσιμα. Και θεωρητικά είσαι και γνώστηςτων τζακιών.. Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι ποσταρεις μόνο και μόνο για να κάνεις γνωστές τις ευρεσιτεχνίες σου.. Έχεις τον θράσος να κανείς μια αήθη επίθεση στον Αστέρη που κάθεται και ασχολείται με όλους μας ξεχωριστά (και μαζί σου για έναν αισθητηρα ροής αν θυμάμαι καλά) και δε κοιτάς να δώσεις καμμία συμβουλή σε κάποιον που ρωτά. Τον κατηγορείς πως διαφημίζει τα ίνβικτα. Ε λοιπόν εγώ έβαλα τη σελενικ ενώ μου είχε προτείνει άλλη εστία. Και μάλιστα επειδή μου έτυχε κάποια αστοχία στην εστία ο αστέρης μου είπε επιστροφή και αλλαγή. Μην ακούω λοιπόν αστειότητες περί συμφέροντων από το λερου...

Δεν είχα σκοπό να επέμβω αλλά με μπούχτισες κυριε στέλιο..


Γιωργο αστον φιλε μην τρελαινεσαι μην πεφτεται ολοι στην λουμπα του αστον οπως ειδες του εκανα ανοικτη προσκληση να δουμε για τι επαγγελματια μιλαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.528 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ