Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21278 από nafplio
Απαντήθηκε από nafplio στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Βασίλη ευχαριστω για τις. Πληροφορίες
Θέλω να ρωτήσω το εξής για όποιον γνωρίζει
ΤΟ σπίτι μου είναι μεζονέτα και η κτίστη καμινάδα περνα στον απάνω όροφο μέσα απο το σπίτι.ΣΚεφτομουνα να την καθαρίσω και να την ασβεστωσω και να βάλω περσιΔες έτσι ώστε να περνάει η ζέστη απο την καπνοδοχο inox που θα περνάει απο μέσα.Λετε να μυρίζει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21283 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Θέλει περσίδα τέρμα κάτω, περσίδα τέρμα πάνω και να ξηλώσεις τυχόν μόνωση που μπορεί να έχει ανάμεσα στην inox και το τούβλο. Μετά γερό καθάρισμα-ασβέστωμα και θα είσαι οκ. Οπότε καταλαβαίνεις ότι θέλει γκρέμισμα όλο το τούβλο για να τα κάνεις αυτά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21299 από nafplio
Απαντήθηκε από nafplio στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Θέλει περσίδα τέρμα κάτω, περσίδα τέρμα πάνω και να ξηλώσεις τυχόν μόνωση που μπορεί να έχει ανάμεσα στην inox και το τούβλο. Μετά γερό καθάρισμα-ασβέστωμα και θα είσαι οκ. Οπότε καταλαβαίνεις ότι θέλει γκρέμισμα όλο το τούβλο για να τα κάνεις αυτά.

Asteris. Ήταν σκέτη χωρίς να περνάει μέσα καπνοδοχο. ´η. να έχει μόνωση .ΕΙναι. δουλεμενη σε Τζακι απο πυροτουβλο λες. να έχω πρόβλημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21315 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
sofix καλησπερα αντι να παιδευεσαι να φτιαξεισ βαση στησε το τζακι πανω σε αλφαμπλοκ 3 κομματια και τελοσ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sofix

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21338 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

nafplio έγραψε:

Asteris έγραψε: Θέλει περσίδα τέρμα κάτω, περσίδα τέρμα πάνω και να ξηλώσεις τυχόν μόνωση που μπορεί να έχει ανάμεσα στην inox και το τούβλο. Μετά γερό καθάρισμα-ασβέστωμα και θα είσαι οκ. Οπότε καταλαβαίνεις ότι θέλει γκρέμισμα όλο το τούβλο για να τα κάνεις αυτά.

Asteris. Ήταν σκέτη χωρίς να περνάει μέσα καπνοδοχο. ´η. να έχει μόνωση .ΕΙναι. δουλεμενη σε Τζακι απο πυροτουβλο λες. να έχω πρόβλημα?


Εκτός ότι θα είναι τίγκα στην κάπνα από πάνω μέχρι κάτω?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vazelos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21343 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
αστερη καλησπερα μηπωσ ξερεισ αν τα τζακια νερου σε σχεση με τα δικα μασ εχουν την ιδια καταναλωση ξυλων/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.506 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ