Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17135 από βασιλιης
Απαντήθηκε από βασιλιης στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
εσυ το δικο σου ονομα εχεις γραψει?εβαλα ενα γιωτα για να ξεχωριζει

Βοηθαμε οσο μπορουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17136 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

βασιλιης έγραψε: εσυ το δικο σου ονομα εχεις γραψει?ναιεβαλα ενα γιωτα για να ξεχωριζει.Καλα εκανες :cheer:


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17137 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: valsam φιλε και γω αυτο ψαχνω καποιον ΕΛΛΗΝΑ να παιρνει λογικο μεροκαματο και να γινει η φιρμα του νηματος.
Απλα αμα στειλεις αερα πανω στα παιδικα προσεχε να μονωσεις καλα την σωληνα γιατι αμα ανοιξεις και καπνισει θα σου τραβηξει ολη την καπνα στην φουσκα και απο εκει στο παιδικο.
Οι περσιδες που θα βαλεις παντου να ειναι νεου τυπου ρυθμιζομενες ΣΟΣ μην αγορασεις αυτες που εχουν μπροστα κατι σαν πλεγμα θα κοψουν πολυ τον αερα.
Α και κατι τελευταιο αμα τελειωσεις κανε μια μαγκια με δυο βιδες κατι σαν ποσρτακι πανω στην γυψοσανιδα της φουσκας ωστε οταν ερθει ο χειμωνας να μπορεις να την ανοιξεις.
Δωσε μου κανα δυο μερες να κανω κατι τηλεφωνα και θα σου πω εαν παιζει να στην κανει την δουλεια κανενας.Ποσο υπολογιζεις να δωσεις μαστορικα με τα υλικα ολα δικα σου?

Ρε φιλε Εριμητη αν εμενα μου εδιναν σημερα 100 ευρω μεροκαματο 8ωρο(μαυρα) θα εκανα και 3 κωλοτουμπες στυλ Ναντια Κομανετσι,εαν μου εδιναν 100 ευρω μεροκαματο και με βοηθο (εμενα στην προκειμενη περιπτωση)να τα κανει ολα η σχεδον ολα δηλ. διαταζε εσυ και κανω εγω τοτε θα εκανα 5 κωλοτουμπες και 5 φλικ-φλακ!!
Φιλε ο πιτσιρικας ο υδραυλικος που σας ειπα για το τζακι του αδελφου μου θελει 150 ευρω για 2 μερες δουλεια(μα γεματη και την αλλη μερα αναμα,καλυτερα μερα λεει αμα νυχτοσουμε για τυχον διαροες) και μεσα ειναι ολα τα υδραυλικα-ηλεκτρολογικα και στισημο-χτισημο,το παιδι μας ειπε στην ψυχρα 2-3 τζακια περναω την εβδομαδα 1500-2000 βγαζω τον μηνα καταμαυρα μια χαρα ειμαι,τετοιες εποχες παραπανω πολυτελεια ειναι!
Σοβαρα τωρα πειτε το ναι και παω και παιρνω κατσικια-γουρουνοπουλα -μπυρες-κρασια-τσιπουρα και οτι αλο αξιας εως 200 ευρω(και παραπανω) και να το περασουμε μονοι μας παρα να δωσω νταβατζιλικη παραπανω λεφτα σε καποιον μαστορα που απο τζακας την ειδε οτι ειναι ο Γιακουμπ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17139 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Valsam φιλε να εισαι καλα.Εγω δεν κατεχω απο γυψοσανιδα και καθοτι εδω στο θεμα τζακι τον τελευταιο λογο τον εχει η γυναικα σου(και μην πεις οχι) καλο θα ηταν για να μην ακους γκρινια να κανεις κατι καλο.Κατσε σου ειπα να κανω κανα τηλεφωνο και θα σου πω.Αρα μαστορικα εισαι για κανα 200 με τα υλικα ομως ολα δικα σου φιλε δηλαδη περσιδες γυψοσανιδες πετροβαμβακα και ολα τα συναφη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17143 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: Valsam φιλε να εισαι καλα.Εγω δεν κατεχω απο γυψοσανιδα και καθοτι εδω στο θεμα τζακι τον τελευταιο λογο τον εχει η γυναικα σου(και μην πεις οχι) καλο θα ηταν για να μην ακους γκρινια να κανεις κατι καλο.Κατσε σου ειπα να κανω κανα τηλεφωνο και θα σου πω.Αρα μαστορικα εισαι για κανα 200 με τα υλικα ομως ολα δικα σου φιλε δηλαδη περσιδες γυψοσανιδες πετροβαμβακα και ολα τα συναφη?

Nαι ρε φιλε 200 καλα ειναι,πιστευω οτι αν ειναι οντος μια μερα δουλεια και για τον μαστορα 200 ευρω ειναι πολυ καλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17145 από Βιομαζιστής
Απαντήθηκε από Βιομαζιστής στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

valsam έγραψε: Nαι ρε φιλε 200 καλα ειναι,πιστευω οτι αν ειναι οντος μια μερα δουλεια και για τον μαστορα 200 ευρω ειναι πολυ καλα.


Μια μέρα δουλειά για τον μάστορα 200€ κέρδος εν μέσω κρίσης είναι καλά;
Μου φαίνεται δεν πάμε καθόλου καλά! Μάστορας είναι αυτός ή καρδιοχειρουργός; :dry:
Σαν πολύ εύκολα είστε διατεθειμένοι να πετάξετε τα ευρώ σας, μάγκες! :huh:

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.535 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ