Ferlux C18

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49685 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Ferlux C18

GT έγραψε: Αν δεν κάνω λάθος, τα ferlux τα πουλάει το Leroy Merlin, δεν ξέρω αν τα εμπορεύονται και μεμονωμένα καταστήματα.

Εννοώ αν ο φίλος Γιάννης είναι επαγγελματίας τζακάς ή απλά ερασιτέχνης που πιάνουν τα χέρια του και πήρε σβάρνα σπίτια φίλων και συγγενών, βάζοντας φτηνά τζάκια. :P


Και τα πουλάει 250 ευρώ βρε Γιάννη ? Να πάρω 2-3 άμα είναι !!

Edit: Τώρα διάβασα το υπόλοιπο του θέματος . Δέν είχα ιδέα ότι υπάρχει τόσο φθηνή λύση για τζάκι .
Συγνώμη παίδες ελλειπής ενημέρωση !! Έχω αφιερώσει πολύ χρόνο στα των εγκαταστάσεων λέβητα λόγω της δικής μου περίπτωσης και έχω μείνει πίσω :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49686 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ferlux C18
Κι όμως! Το λέει το 1ο post, 250€ από L.M.
Στα 300€ δίνει το L.M. και το Minos της Invicta!
Για ρίξε μια ματιά Νίκο, μπορεί να βολευτείς για ρελαντί χρήση σε συνδυασμό με το λέβητα!
Τίμιες και οικονομικές λύσεις!


Ακόμα στα πετρέλαια...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by GT.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49698 από dimostg@gmail.com
Απαντήθηκε από dimostg@gmail.com στο θέμα Ferlux C18

maraplus έγραψε:

kiriakos5767 έγραψε: πρεπει να την βαψουμε απο μεσα?



Παιδιά όντως δεν χρειάζεται να βαφτεί η φούσκα - καμπανα με ειδικά χρώματα θερμοκρασίας αλλά πρέπει να γίνει πολύ καλό καθάρισμα και πλύσιμο για να μην έχει μέσα καθόλου κάπνα. Εγώ έφαγα 1 μέρα στο καθάρισμα αλλά έγινε πεντακάθαρη. Αρχικά καθάρισα με την βούρτσα, μετά με ηλεκτρική σκούπα, μετά με σφουγγάρι και νερό ( χάλασα 4 σφουγγάρια από το τρίψιμο ) μετά με σαπουνάδα και τέλος πάλι με ηλεκτρική σκούπα για να μαζέψω το κομμάτια σφουγγαριών που είχαν μένει πάνω στην σαγρέ επιφάνεια. Το αποτελεσμα ηταν καταπληκτικό.

Ρε Κωστάκη περιμένουμε να δούμε την καθαρή φούσκα και βλέπουμε εσένα καπνισμένο :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49722 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Ferlux C18

GT έγραψε: Κι όμως! Το λέει το 1ο post, 250€ από L.M.
Στα 300€ δίνει το L.M. και το Minos της Invicta!
Για ρίξε μια ματιά Νίκο, μπορεί να βολευτείς για ρελαντί χρήση σε συνδυασμό με το λέβητα!
Τίμιες και οικονομικές λύσεις!


Μόλις τελειώσω με τις εγκαταστάσεις Γιάννη και ζεσταθεί λίγο το κοκκαλάκι μου , ξεκινάω εντατικά μαθήματα τζακιών .Θα το κάνουμε το σπίτι λαμπάδα !! :P :P

Γρήγορη ερώτηση άσχετου ... Τεχνικά χαρακτηριστικά για το Ferlux c18 Και για το Minos της Invicta που μπορώ να βρώ ?? Παρακαλώ τα γιούρτια όχι στα ρούχα , δέν έχω άλλα :blush: :silly:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49726 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Ferlux C18

Sp4wN έγραψε:

GT έγραψε: Κι όμως! Το λέει το 1ο post, 250€ από L.M.
Στα 300€ δίνει το L.M. και το Minos της Invicta!
Για ρίξε μια ματιά Νίκο, μπορεί να βολευτείς για ρελαντί χρήση σε συνδυασμό με το λέβητα!
Τίμιες και οικονομικές λύσεις!


Μόλις τελειώσω με τις εγκαταστάσεις Γιάννη και ζεσταθεί λίγο το κοκκαλάκι μου , ξεκινάω εντατικά μαθήματα τζακιών .Θα το κάνουμε το σπίτι λαμπάδα !! :P :P

Γρήγορη ερώτηση άσχετου ... Τεχνικά χαρακτηριστικά για το Ferlux c18 Και για το Minos της Invicta που μπορώ να βρώ ?? Παρακαλώ τα γιούρτια όχι στα ρούχα , δέν έχω άλλα :blush: :silly:

Για την φερλουξ έχει πιο πάνω φώτο με χαρακτηριστικά ο maraplus και για την ινβικτα www.invicta-sa.com/portail/fr/produits/c...foyer-700-minos.html


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49780 από maraplus
Απαντήθηκε από maraplus στο θέμα Ferlux C18
Η προσφορά του ferlux c18 από το Leroy Αεροδρομιου Αθηνας πάντω εχει τελειώσει. Δεν υπάρχουν αλλα τεμαχια.

Στο euro-kaminshop.com εχει κοστος η ferlux c18 599e
euro-kaminshop.com/product_info.php/cPath/57/products_id/717

Αυτό ειναι το site της εστίας αλλά δεν εχει μεσα και πολλα στοιχεία

www.ferlux.es/ingles/bloques-fundicion.html

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ