Invicta Selenic 700

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43933 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700
Εντάξει, μην πάρεις τζάμπα μπριγκέτα, όχι απλά υγρά, μουλιασμένα είναι...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gyrismata

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43939 από gyrismata
Απαντήθηκε από gyrismata στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700
Οπότε λες ότι φταίνε τα ξύλα τελικά. Και αγόρασα ελιά που στα λόγια ήταν κατάξερη ... Θα πάρω και την μπριγκέτα πάντως για να βεβαιωθώ 1000% ότι φταίνε τα ξύλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43995 από bill
Απαντήθηκε από bill στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700
γεια σας σημερα αγορασα μπρικετα ιταλικη 400 ο τονος(4,400kcal),πηρα 20 κιλα για δοκιμη
ειχα αναψη το τζακι το πρωι 11΄η ωρα με αρκετα ξυλα,εφυγα και ηρθα στις 13 ειχε καρβουνα μεσα
σε λιγο εβαλα 3 μπρικετες κιλου περιπου 3 κιλα,με κλειστο τον αερα, στις δυομιση παπαλα οι μπρικετες.
αποδοση μηδεν,στο χωρο του θερμομετρου(6μετρα μακρια) ειχα πριν 22,5(μια η ωρα) και 22(δυο και μιση) :ohmy:
επαθα ζημια λεμε,στο θερμομετρο καυσαεριων που εχω επανω στην περσιδα με τα βιας εφτασε τους 60-70 βαθμους μουφα μεγαλη!!!!

αυριο θα καψω απο το πρωι και την υπολοιπη και αντε γεια, τα ξυλα μου ειναι καλυτερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44005 από kk_kostas
Απαντήθηκε από kk_kostas στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700
καλησπερα ειμαι νεος στο φορουμ, ετοιμος να αγορασω και εγω το selenic 700 απο Merlin, τωρα εχω ενα παλιο τζακι του 1960 με πυροτουβλα,ξερει καποιος στον φορουμ ενα μαστορα να το τοποθετησει σωστα?ειμαι απο Αθηνα.
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44023 από Rin
Απαντήθηκε από Rin στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700

Asteris έγραψε: Ναι, το 69 είναι με τον κώνο. Κατέβασε το pdf από το site της εταιρίας, νομίζω 52 εκατοστά ύψος είναι η φάτσα που μας ενδιαφέρει. Επίσης έχει Selenic δίφατσο, κάνει 150€ παραπάνω.

100τμ τα κάνει κουμάντο και μόνο με φυσική ροή, αλλά αν βάλεις και εναλλάκτη ακόμα καλύτερα.


Asteris σε ευχαριστώ πολύ. Αυτοί γιατί επιμένουν για 1229 για το γωνιακό? 2 τηλεφωνήματα τους έκανα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44105 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Απ: Invicta Selenic 700
bill κατι γινεται με τον αερα και εγω το ιδιο με σενα εχω κανει σχεδιο στο τζακι και αυτη τη στιγμη εχω σε ολο το σπιτι 27 εκτοσ απο το δωματιο του τζακιου που εχει 34 αστερη σε ευχαριστω για ολα τετοια ζεστη ουτε οταν εκαιγα το καλοριφερ ολη μερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.130 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ