Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157742 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Μ Α Κ Ρ Ι Α Α Π Ο Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Ο !!!!!!!!!!!!!!

είμαι παθώντας... Αυτά που σου πρότεινε ο  george_74 είναι πράγματι κορυφαία........
Last edit: 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157799 από DimiTheo
Ευχαριστώ πολύ για την βοηθεια σας.
Θα το ερευνήσω..
Superkamin 950 corner μου αρεσε αλλα μαλλον ειναι μαπα..απ οτι λεει ο φιλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157803 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Έχει manual ? Έχει πιστοποιήσεις ? Από ποιούς φορείς ?

Δες ένα τζάκι αυτής της εταιρείας τοποθετημένο και αναμμένο. Και όπως είναι αναμμένο και φορτωμένο με ξύλα, κλείσε ΤΕΡΜΑ τον αέρα. Γονατίζει η φλόγα? Πάει να σβήσει? Αν σβήνει με τέρμα κλειστό τον αέρα... το συζητάε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159178 από gtm21

Asteris έγραψε: Κακώς. Οι ιταλοί θεωρούνται από τους κορυφαίους στον χώρο. Κάνε μιά βόλτα από Palazzetti μεριά και θα αλλάξεις απευθείας γνώμη.

Και τα βέλγικα τα Dovre που κοιτάς πάντως μιά χαρά είναι. Απλά λίγο υπερτιμημένα.

Αυτά τα περί μισού τζακιού, τα παραβλέπω. Μου θυμίζει τον πατέρα μου που πάντα έπρεπε να έχει sedan με κώλο, τα άλλα ήταν μισά αμάξια. Στην προκειμένη, οι κασέτες είναι μιά χαρά τζάκια. Χαραμίζουν 2-3% απόδοση λόγω της λειψής σκεπής τους που είναι επίπεδη για να χωράνε χωρίς μετατροπές στα χτιστά τζάκια, αλλά πλέον με τις νέες τεχνολογίες "ρίχνουν" ακόμα και σε "ολόκληρα" τζάκια. Πχ αυτήν που σου ανέφερα η turbo 800, ίδια απόδοση έχει με το 2180 και 3kW παραπάνω. Απλά θα χρειαστείς εξωτερικό βεντιλατέρ για τα δωμάτια. Που δεν είναι κακό, θα μπορούν έτσι να έχουν δικό τους θερμοστάτη να ανοιγοκλείνει την παροχή, οπότε πιό εύκολα θα κρατάνε την σωστή θερμοκρασία.

Καλησπέρα Για Ισπανούς - salgueda έχεις άποψη;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159181 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλημέρα ο Αστερις δεν θα σου απαντήσει μιας και έχει σταματήσει να γράφει στο φόρουμ .είδα και το ποστ σου σε άλλο θέμα !!η αλήθεια είναι οτι πολλές εστίες έχουν θέμα με την μπογιά που βάζουν και αυτό οφείλετε στα κοστολόγια που θέλουν να ρίχνουν .όσο αφορά το τζάκι που αναφέρεσαι δεν έχω άποψη για την μπογιά που σου είπαν !αυτό θα το καταλάβεις δυστυχώς εφόσον το ανάψεις !αν κάνει πάνω απο 50 ώρες να σταματήσει να μυρίζει δυστυχώς θα την έχεις πατήσει !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159186 από gtm21

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: καλημέρα ο Αστερις δεν θα σου απαντήσει μιας και έχει σταματήσει να γράφει στο φόρουμ .είδα και το ποστ σου σε άλλο θέμα !!η αλήθεια είναι οτι πολλές εστίες έχουν θέμα με την μπογιά που βάζουν και αυτό οφείλετε στα κοστολόγια που θέλουν να ρίχνουν .όσο αφορά το τζάκι που αναφέρεσαι δεν έχω άποψη για την μπογιά που σου είπαν !αυτό θα το καταλάβεις δυστυχώς εφόσον το ανάψεις !αν κάνει πάνω απο 50 ώρες να σταματήσει να μυρίζει δυστυχώς θα την έχεις πατήσει !!

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εσύ έχεις εμπειρία από κάποιες και να προτείνει ς κάποια κασέτα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.158 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ