Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118547 από pontios74
υπαρχει και η KFD ECO LUX 5270 FOYER στα 738 ευρω
b.scdn.gr/images/sku_main_images/003716/...533/img8202-8588.jpg

αλλα δε μου γρμιζει το ματι σαν τα selenic ειναι μπορει και να κανω λαθος καλυτερα να τη δεις απο κοντα και να δεις και καμμια αλλη για να μπορεις να τη συγκρινεις!!Γιατι δε βαζεις καποια δοκιμασμενη και σιγουρη που την εχουν βαλει και τα υπολοιπα παιδια και ειναι ευχαριστημενοι,αν θες Πολωνεζικη δες της kratki που εχει φοβερες αποδοσεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118548 από pontios74
αν εννοεις αυτην www.e-sompes.gr/index.php?act=viewCat&catId=72
σε καταναλωση ξυλου λεει 4.2 την ωρα!!!! :woohoo:
4,2 λεει μπορει να καιει και παραπανω !!!Προσωπικα δε θα την εβαζα και αν δεν την εχει και κανεις αλλος συμφορουμιτης 2 φορες δε θα το ρισκαρα!
η 14 kw σε αλλο site για καταναλωση λεει 2,9κιλα ξυλο..πάντως πιστοποιηση EN132229 έχει(άν και προσωπικα με τοσες απατες που βλεπω τις πιστοποιησεις δεν τις πιστευω η καλυτερη πιστοποιηση ειναι η δοκιμη απο τους καταναλωτες)...
Και το δικο μου invicta εχει πιστοποιηση αλλα αριστερα στην εστια εφυγε η κολα και ανοιξε λιγουλακι το μαντεμι χωρις να εχει βεβαια προβλημα! :)
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by pontios74.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118593 από WESTIE
ναι φιλε!!!την 5270aero λεω κι εγω.δεν εχω προβλημα στο απο που θα ειναι!!απλα εχει 5 χρονια εγγυηση εκει που κατι επωνυμες δινουν 2!!!και στην τιμη αυτη 14kw δεν εχω βρει αλλη!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118755 από pontios74

WESTIE έγραψε: ναι φιλε!!!την 5270aero λεω κι εγω.δεν εχω προβλημα στο απο που θα ειναι!!απλα εχει 5 χρονια εγγυηση εκει που κατι επωνυμες δινουν 2!!!και στην τιμη αυτη 14kw δεν εχω βρει αλλη!

exei ki αυτο Liseo CZ KΚ 71 14kw είναι τσέχικο στα 553,50 με ΦΠΑ και 5ετη εγγυηση!
www.justshop.gr/thumbnails/683/730x800/img9502-9757.jpg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118765 από pontios74
επισης την εγγυηση μη την υπολογιζεις αν αγορασεις μια εστια και ραισει το μαντεμι θα σου πουνε φιλε του εβαλες παρα πολλα ξυλα η αν σου σπασει το τζαμι θα σου πουν πως το σκουπισες με κρυο πανι εγγυηση κατα τη γνωμη μου ειναι για κατασκευαστικα λαθη π.χ.πριν την τοποθετηση αν ειναι καποια πλευρα στραβια ή έχει καποια φουσκάλα το τζαμι η γδαρσιμο ή λειπει καμμια βιδα κλπ απαξ και τοποθετηθει και δουλεψει οτιδηποτε στραβωσει μετα τρεχα γυρευε επισης η πιο ακριβη με την πιο φθηνη εχει διαφορες
εδω στο φορουμ ειμαστε καμμια 30ρια που βαλαν τα ινβικτα καλα τζακια αλλα αν η εισαγωγη αερα εμπαινε σε ειδικη υποδοχη θα ηταν καλυτερα αν ειχε κλαπετο ακομα καλυτερα αν ειχε ενα λαμακι για αεροκουρτινα να μην μαυριζει το τζαμι ακομα πιο καλυτερα αναλογη εστια με αυτα τα χαρακτηριστικα παλι της ινβικτα εχει κοντα στα 900 με 1000 ευρω το ιδιο και με τις κρατκι με τις νορντπεις κλπ καθε ευρω παραπανω εχει την αξια του επισης οι περισσοτερες εστιες ειναι απο ανακυκλωμενα σιδερα και μαντεμια διαβασε καλα τι τοποθετησαν τα παιδια και τι αποδοσεις εχουν,δες τες και τις εστιες απο κοντα και θα καταλαβεις προσωπικα αν εβαζα ξανα καποια εστια δε θα εβαζα ινβικτα θα εβαζα καποια αλλη με 200 ευρω παραπανω οχι πως δεν ειμαι ευχαριστημενος αλλα παντα υπαρχει και το καλυτερο που αξιζει να το δωσουμε!!
Αν ειχα τα χρηματα θα προτιμουσα τα φινλανδικα TULIKIVI που τα εχω δει απο κοντα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118766 από WESTIE
τι να προσεξω στην KFD που λεγαμε πριν?δηλαδη,παχος εστιας πορτες κλπ?ευχαριστω εκ των υστερων και για ολη την βοηθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.144 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ