Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46132 από legend7ts
Αλήθεια ρε παιδιά το ferlux c18 που πουλάει το λερου σχεδόν τζάμπα το έχει βάλει κανένας γνωστός σας. Το είδε ο πεθερος μου και του αρέσει και στη όψη και στην τιμη. Αποδιδει όμως;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46244 από GeoTa

Asteris έγραψε: Αν είναι καλή η κασέτα, θα αποδίδει. Θα έχει και την πλάκα από πάνω για αδράνεια, θα την ζεσταίνει και αυτή θα ακτινοβολεί για ώρα. Η χύμα καμινάδα είναι λίγο επικίνδυνη για πιτσιρίκια όπως είπε και ο DrNick, ή κάναν ξεχασμένο που θα πάει να στηριχτεί κατά λάθος πάνω της και θα του μείνει το δέρμα τατουάζ στην καμινάδα...


Προχθες πηγε ο πιτσιρικάς (11μηνων) και ακούμπησε το σελενικ.... :unsure: :(

Απο εκεινη τη μερα δεν πλησιάζει ουτε στο μετρο. Ασε αν παω να βαλω κανα ξυλο με βλεπει και αρχιζει να κλαιει...Δυσκολο πραγμα και η σομπακαι το τζακι για πιτσιρικια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46269 από Asteris
Τον δικό μου τον βαράει η ζέστη από τα δύο μέτρα και την παίρνει αλάργα-αλάργα την στροφή όταν είναι να περάσει από κοντά. Θα μάθει και ο δικός σου. Μόνο όταν μαζεύονται μπούγιο και παίζουν σαν παλαβά, έχω μιά έννοια, μην ξεχαστεί και το ακουμπήσει από λάθος.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46284 από Stavrax
Foyer ειναι, επειδη ενδιαφερομαι και εγω, το ειδα απο κοντα και βρηκα και pdf. Εχει πολυ μεγαλη κοφτρα και δεν εχει εισαγωγη-εξαγωγη αερα. Του βαζεις περσιδες πανω κατω και λειτουργει με φυσικη ροη. Απο την Θεσσαλονικη εχουν δωσει καμια δεκαρια αλλα κανεις αποτι φαινεται δεν μπαινει στο φορουμ για να μας πει τις εμπειριες του.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53002 από YiannisCris
Καλησπέρα σε όλους,
σήμερα εγγράφηκα σαν νέο μέλος περισσότερο για να ρωτήσω αν έχει κάποιος άποψη για κασέτα CHAMA πορτογαλικής κατασκευής μοντέλο crystal 78 plus

ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον έχει οποιαδήποτε άποψη επί του θέματος και απαντήσει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71419 από pontios74
Καλησπέρα θα ήθελα τη γνώμη σας για τα Ελληνικά τζάκια απο τα χυτήρια Καρδίτσας αν κάποιος τα έχει τοποθετήσει σπίτι του και είναι ευχαριστημένος εδω είναι και το Link xxxxxxxxxxx
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by GT. Αιτία: Διαγραφή link

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.145 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ