Οδηγός αγοράς νέας ενεργειακής εστίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22139 από house
εγω δεν καταλαβα γιατι θες κασετα , ενω τωρα φτοιαχνεις το σπιτι ! ????
Το καλητερο ηταν να ειναι πισω απ το μπανιο το τζακι , και με αεραγωγους εισαι σουπερ καλημενος !
Αλλα μαλλον δεν αλλαζει θεση η καμιναδα , Αεροθερμο και ολες τις εξοδους απ το τζακι κατευθιαν να χτηπανε στην πορτα !
Γιατι θες κασετα ομως ??? Και οκ δεν ειναι πολλα τα λεφτα , εμεις ζουμε σε λαθος εποχη , αφου θα τα δωσεις που θα τα δωσεις , τις εστιες αυτες τις εχεις δει απο κοντα , γιατι παιζει και το ντιζαιν στην μεση ! Τη σου αρεσει στην φατσα ρε παιδια μου και θα σε ξεμπερδεψουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22150 από stergiosbik
Nα προτεινω επισης (κ ας καποιοι με κατηγορησουν γι αυτο) να πας να δεις κ το τζακι του συμφορουμιτη papg μιας κ ειστε κοντα που δηλωνει πολυ ευχαριστημενος.
Το εφτιαξε ο συμφορουμιτης stelios1 (ειναι κατασκευαστης τζακιων) κ θα μεινουν κ τα λεφτα στον τοπο μας.
Δεν εχεις να χασεις τιποτα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22156 από Asteris
Καλά υπάρχει μέλος που έχει τζάκι του Στέλιου και δεν βγαίνει να μας πει εντυπώσεις? Τόση φασαρία έγινε για τα ξένα-ελληνικά ενεργειακά. Να μας κάνει παρουσίαση, να βάλει φωτογραφίες και να δηλώσει περιοχή, καταναλώσες και μέση εσωτερική θερμοκρασία που είχε τον χειμώνα που πέρασε στο τόπικ με τα ενεργειακά τζάκια...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22158 από stergiosbik

Asteris έγραψε: Καλά υπάρχει μέλος που έχει τζάκι του Στέλιου και δεν βγαίνει να μας πει εντυπώσεις? Τόση φασαρία έγινε για τα ξένα-ελληνικά ενεργειακά. Να μας κάνει παρουσίαση, να βάλει φωτογραφίες και να δηλώσει περιοχή, καταναλώσες και μέση εσωτερική θερμοκρασία που είχε τον χειμώνα που πέρασε στο τόπικ με τα ενεργειακά τζάκια...


Πως σου ξεφυγε αυτο?
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...53&id=2141&Itemid=53

Εχει περασει καιρος φαινεται γι αυτο.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22179 από Asteris
Τώρα που το είπες το βρήκα και εγώ το post του, αλλά είναι πολύ γενικό για να βγει συμπέρασμα. Το δικό σου είμαι ευχαριστημένος μπορεί να διαφέρει πολύ από το δικό μου. Έχω φίλο που ήταν ευχαριστημένος γιατί έκαψε 15 τόνους ξύλα για να έχει 20-21 βαθμούς στο σπίτι του. Μετά του είπα ότι έκαψα 8 και είχα 25 βαθμους και έπαψε να είναι ευχαριστημένος. Όπως και γω είμαι μέχρι τώρα ευχαριστημένος, μέχρι να κάψει πχ ο Ερημίτης δίπλα μου 4 τόνους ξύλα με τις μετατροπές που έκανε, οπότε μετά θα είμαι λιγότερο ευχαριστημένος και θα αρχίσω και γω τα πειράματα...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22180 από PILLIS
Απαντήθηκε από PILLIS στο θέμα Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΑΚΙΟΥ
AYTO TO EIDES KAΠΟΥ Η ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ?ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΛΕΕΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥ Η ΑΠΟΔΟΣΗ.ΔΛΔ ΛΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ?ΔΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ